Zavrieť

Porady

hygiena v uz schvalenej prevadzke

Ahojte chcela by som poprosit o radu.Po materskej chcem znova rozbehnut pozastavenu zivnost ale v inej prevadzke kde si budem prenajimat v zariadenom kadernictve kreslo.Tato prevadzka je uz hygienikom schvalena a moja otazka znie ci si kazda kadernicka musi zvlast poziadat o schvalenie hygienikom ci musime mat kazda rozhodnutie na svoje meno.V kadernictve pred tym sme si kazda dali ziadost a kazda mala vlastne rozhodnutie ale neviem ci je to vobec potrebne ci pre kontrolu nestaci kopia toho rozhodnutia ktore ma majitelka. Poradite? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    duduka Pozri príspevok
    Ahojte chcela by som poprosit o radu.Po materskej chcem znova rozbehnut pozastavenu zivnost ale v inej prevadzke kde si budem prenajimat v zariadenom kadernictve kreslo.Tato prevadzka je uz hygienikom schvalena a moja otazka znie ci si kazda kadernicka musi zvlast poziadat o schvalenie hygienikom ci musime mat kazda rozhodnutie na svoje meno.V kadernictve pred tym sme si kazda dali ziadost a kazda mala vlastne rozhodnutie ale neviem ci je to vobec potrebne ci pre kontrolu nestaci kopia toho rozhodnutia ktore ma majitelka. Poradite? Dakujem
    Každý podnikateľ musí mať súhlasné rozhodnutie RÚVZ (hygienika)ku prevádzkarni a k činnosti na svoje meno, nezáleží na tom, či je vlastník priestoru alebo len v nájme, či podnájme.Povinnosť mať súhlas z RÚVZ sa viaže na toho, kto vykonáva živnosť v prevádzkarni, nie na toho, kto objekt vlastní.

    duduka je offline (nepripojený) duduka

    duduka
    Dakujem pekne za odpoved myslela som si ze to co sme robili predtym asi nebolo celkom zbytocne ale na druhej strane mi to pride zbytocne stale zhodnocovat rovnaky priestor ked uz raz prevadzku uznali za vyhovujucu,no asi to tak musi byt.
    Este raz dakujem a dufam ze na ziadne formality nezabudnem

    hygiena v uz schvalenej prevadzke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.