Zavrieť

Porady

Zateplenie domu

Dobrý deň prajem, hľadám niekoho, kto mi urobí komplet zateplenie staršieho domu, cca 240 m2. Nemám s tým vôbec žiadne skúsenosti, vie mi niekto poradiť? Čo to stojí alebo kam sa mám obrátiť? Prípadne aj nejaké ponuky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Cena zateplenia sa pri kvalitnej práci a kvalitnom materiále pohybuje niekde od 40 do 80€ za m2 v závislosti od použitého druhu a hrúbky izolantu, typu vrchnej ušlachtilej omietky a samozrejme značky materiálu.. I keď vďaka kríze sú momentálne pomerne zaujímavé zľavy.

    zednik je offline (nepripojený) zednik

    zednik
    mne zateplovali jedna partia a od m2 zobrali 12euro bez materialu material som si dodal.skuste sa im ozvat su seriozni da sa snimi dohodnut.
    Naposledy upravil arizona : 30.08.09 at 15:49

    dementolog je offline (nepripojený) dementolog

    dementolog
    odporucam pouzit mineralnu vatu . je o nieco drahsia , ale dycha a to je najme u starych typov muriv dolezite plus .

    martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

    martina0203
    Môj priateľ zatepluje, ak chceš pošli správu, dám ti kontakt. Je to Trnavský kraj.

    stavar je offline (nepripojený) stavar

    30 rokov ako hlavný stavbyvedúci v Pozemných stavbách, súdny znalec - stavebníctvo ...viac stavar
    Zatepľovanie sa nedá radiť cez maily. Každá stavba je iná, v inom vyhotovení ,v inom prostredí. Treba prísť na stavbu, zistiť podmienky, potom navrhnúť riešenia, objasniť klady a zápory riešení a prijať spôsob realizácie zateplenia.
    Naposledy upravil arizona : 14.03.10 at 22:05 Dôvod: reklama

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Dobry večer.potrebujem vedieť orientačnu cenu zateplenia /m2 komplet práca material napr. EPS 70f 100mm +- 15%

    vacik je offline (nepripojený) vacik

    vacik
    pivko Pozri príspevok
    Dobry večer.potrebujem vedieť orientačnu cenu zateplenia /m2 komplet práca material napr. EPS 70f 100mm +- 15%
    my to vieme urobit od 10 EUR mimo lesenia. ale treba vidiet stavbu.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    vacik Pozri príspevok
    my to vieme urobit od 10 EUR mimo lesenia. ale treba vidiet stavbu.
    10€
    Za túto cenu mám pre vás toľko práce že sa od nej môžete aj pos...
    zednik Pozri príspevok
    mne zateplovali jedna partia a od m2 zobrali 12euro bez materialu material som si dodal.skuste sa im ozvat su seriozni da sa snimi dohodnut.toto je ich t.č.0903162205
    .Fakt su šikovny,sice beru zalohu popredu ale nemusite sa bat su ferovy,to je asi jedna s tych solidnejšich firiem!
    Zuzanazz Pozri príspevok
    Dobrý deň prajem, hľadám niekoho, kto mi urobí komplet zateplenie staršieho domu, cca 240 m2. Nemám s tým vôbec žiadne skúsenosti, vie mi niekto poradiť? Čo to stojí alebo kam sa mám obrátiť? Prípadne aj nejaké ponuky?
    Poznam jednu solidnu firmu,ktora je na to dobra.berie 12€na m2 a su seriozny,skuste si zavolat na toto čislo 0903162205

    drozdm je offline (nepripojený) drozdm

    drozdm
    dnes som objednal a preratal material na zateplenie fasady zatial bez sokla . komplet material..eps 70f neo/12cm/+siete 160g,+kotvy plastove 200mm,+profily a lepidlo starkontakt ...12e/m2
    myslim že dobre či nie? ..a planujem to urobiť sam nakolko mam nejaku tu skusenosť

    drozdm je offline (nepripojený) drozdm

    drozdm
    dnes som objednal a preratal material na zateplenie fasady zatial bez sokla . komplet material..eps 70f neo/12cm/+siete 160g,+kotvy plastove 200mm,+profily a lepidlo starkontakt ...12e/m2
    myslim že dobre či nie? ..a planujem to urobiť sam nakolko mam nejaku tu skusenosť

    drozdm je offline (nepripojený) drozdm

    drozdm
    day Pozri príspevok
    mozes dat ceny aj jednotlivo, po polozkach?
    takže EPS 70f neoform od polyformu..5,9e/m2
    lepidlo baumit starkontakt 10,5/25kg..vydatnosť cca 2,5m2=4,2e/m2
    kotva 200mm..0,18e/kus x 6ks/m2=1,08/m2
    sitka 160g valmiera 0,54e/m2
    a ešte profily

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.