Zavrieť

Porady

Setrenie telekomunikacnych nakladov T-com

Ahojte. Sestra pracuje ako externy pracovnik pre T-com. Preto ak chcete znizit naklady na telefonovanie, alebo internetu, ozvite sa mi na moj e-mail: branko882005@atlas.sk. Uvedte nazov firmy, ico, a tel. cislo... My si Vas vyhladame v systeme a zistime co ako... Najlepsie je plus zoscenovat posledne 3 faktury. Aby sme vedeli vybrat co najlepsi program a atd... Vypisali by sme zmluvu a poslali Vam na podpis... Nemusite zabit dlhe chvile v T-come. Staci podpisat a poslat obratom spat. To plati aj pre fyzicke osoby... Oka? Pekny den prajem... :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bolacka je offline (nepripojený) bolacka

    vsetko ma boli :) bolacka
    nebolo lepsie toto zaradit do kategorie odporucam sluzby a produkty?..
    ..mala som vzdy pocit ze kategoria podnikanie sluzi na rady ohladom podnikania..ponuky sluzieb asi by mali byt niekde inde..ale inak nic v zlom

    bolacka je offline (nepripojený) bolacka

    vsetko ma boli :) bolacka
    a co na tom ma zverejnovat?vsak napisal vsetko okolo toho..predpokladam ze tych programov a ponuk je mnoho a on sa snazil naznacit ze najskor potrebuje o firme nejake udaje, psoledne tri faktury aby vedel na mieru usit pre zakaznika program ktory by mi jednak setril peniaze a bol by to najlepsie mozne co momentalne dostat..aspon ppredpokladam..takto postupuju vsetci predajcovia ktori maju zaujem zakaznikovi pomoct..mimo ineho (vlastneho zisku )

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    bolacka Pozri príspevok
    a co na tom ma zverejnovat?vsak napisal vsetko okolo toho..predpokladam ze tych programov a ponuk je mnoho a on sa snazil naznacit ze najskor potrebuje o firme nejake udaje, psoledne tri faktury aby vedel na mieru usit pre zakaznika program ktory by mi jednak setril peniaze a bol by to najlepsie mozne co momentalne dostat..aspon ppredpokladam..takto postupuju vsetci predajcovia ktori maju zaujem zakaznikovi pomoct..mimo ineho (vlastneho zisku )
    napr......Najlacnejšííííí, najrýýýýchlejší, proste najvýýýýýhodnejší internet
    dakujem bolacka... :-) pochopila si spravne....a co sa tyka alla66 tak ano, najlacnejsi a narchychlejsi ak tam su opticke kable, alebo ak nie, tak je to rychlejsie ako wifi (microvlnka) ale to nejdem rozoberat... dal som ponuku, tak hadam kto ma zaujem sa ozve...

    Setrenie telekomunikacnych nakladov T-com

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.