Zavrieť

Porady

Skype

Ahojte,
mám taký problém, že mi nejde na jednom notebooku prihlásiť sa na skype...Píše mi tam, že chyba na disku...keď sa ale prihlásim pod iným menom, tak to ide...na inom PC nemám s tým problém...

Čo by to mohlo byť?

ĎAKUJEM
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Arizona ďakujem ja budem spojený nie ... ná. Takže naisto, nepríde mi nejaký pozdrav od operátora.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Máš to aj u seba overené ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Manuál
Chcem sa spýtať na takúto vec. Som v USA, v hoteli kde bývam je wifi, v mobile mám nainštalovaný skype. Chcem volať cez skype z mobilu na Slovensko známemu ktorý sedí za PC a má spustený skype. Bude aj môj hovor z mobilu zadarmo ?
Má to takto v praxi už niekto overené ? Neskasíroval ho nejak mobilný operátor ?
Ďakujem
Pokiaľ si na WiFi nejakého operátora inernetu - platíš mu len prenesené dáta. Samotný Skype hovor je bezplatný. Ak sa však pripojíš na FREE WiFi - tak je to úplne po taliansky = satarmo
2 0
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
Táto vec sa dá zistiť aj empiricky, vyskúšam. Ak neviem či som skutočne pripojený na internet cez wifi a teda mobilného operátora do toho nič, tak je viacero možností ako:
vypnem v mobile mobilnú sieť, vyberiem z neho SIM a vyskúšam či ide internet a teda aj Skype...
1 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ďakujem, potešili ste
0 0
anka_p anka_p

anka_p je offline (nepripojený) anka_p

ja mám podobnú otázku. Sú hovory cez Skype spoplatnované, ak mi volá niekto cez PC na môj mobil, ale v mobile mám nainštalovanú apl. Skype - čiže ide o Skype hovor a internet mám od Orangeu na mobile neobmedzený?
Ďakujem
Naposledy upravil anka_p : 02.06.12 at 15:08
0 0
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
nie
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

Ak ti nevola na mobil, ale cez skype, neplatis nic (platis len pausal za internet). Tak isto by si nemala platit ani vtedy, keby ti volali na mobilne cislo, nakolko za prichadzajuce hovory neplatis (len ak si v zahranici).
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať