Zavrieť

Porady

Nákup v Poľsku

Dovoľujem si odporúčať tým, ktorí si zariadzujú, opravujú, stavajú svoje /alebo aj iné/ hniezdočká:
Nowy Targ - obchodné centrum CASTORAMA. Super obsluha, veľký výber tovaru, ... ale čo je najdôležitejšie: možnosť vrátenia nepoužitého materiálu.
Spolu s dokladom o kúpe mi bolo umožnené vrátiť nepoužité obklady, podlahy, dokonca neboli ani originál balené, ale mala som zvyšky krabíc . Viete, že sa nedá presne vypočítať spotreba /aspoň teda mne sa to nepodarilo/,a ozdobné obkladačky, listely,,,predsa len stoja viac. S úsmevom mi vrátili peniaze a ešte mi aj poďakovali .
Platíte tam kartou alebo aj v Eurách a kurzový lístok je lepší ako v zmenárňach.
Ja viem, nákupy v zahraničí nepodporujú veľmi našu ekonomiku.... no 2/3 slovenských predajcov berie tovar z PL a keď viem porovnať ceny.... tak mi zvýši aj na Tatralandiu pre deti.
Usporiadat
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

ak recyklačný zákon navýši ceny o 20% ako sľubujú tak nákupy budú ešte výhodnejšie... radšej mohli vypustiť zákon o primeranom zisku, lebo nieje normálne aby tá istá vec bola v zahraničí o tretinu lacnejšia ako doma... Alebo len my máme takých nenažraných obchodníkov?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
amila amila

amila je offline (nepripojený) amila

ceny su atraktivne, odporucam vsak aby ste pri nakupe hodnotnejsich veci trvali na vystaveni zaruky pre pripad reklamacie
0 0
anicka8030 anicka8030

anicka8030 je offline (nepripojený) anicka8030

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či niekto náhodou nevie, či sa už predávajú umelé vianočné stromčeky na známom trhu Nowy Targ. Vďaka !
0 0
macacko macacko

macacko je offline (nepripojený) macacko

maďarsko detto.
pre tých čo to majú bližšie.
0 0
anicka8030 anicka8030

anicka8030 je offline (nepripojený) anicka8030

Tak že, mám tomu rozumieť, že sa už predávajú aj v Poľsku aj v Maďarsku ?
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Nevie niekto náhodou po čom ide kuracinka ?
0 0
Peterkrk Peterkrk

Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

V Jablonke (Rajski) prsia v prepočte 82,- Sk (2,70 €).
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Peterkrk Pozri príspevok
V Jablonke (Rajski) prsia v prepočte 82,- Sk (2,70 €).
To je super cena.
0 0
Gabr Gabr

Gabr je offline (nepripojený) Gabr

Chcem sa spýtať, nebola som ešte v Targu a chystám sa tam na nákupy vo štvrtok. Keď pôjdem od Jablonky, ako sa dostanem na trhy? Je to popri ceste, alebo dajte radu kadiaľ. Ďakujem všetkým.
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

Gabr Pozri príspevok
Chcem sa spýtať, nebola som ešte v Targu a chystám sa tam na nákupy vo štvrtok. Keď pôjdem od Jablonky, ako sa dostanem na trhy? Je to popri ceste, alebo dajte radu kadiaľ. Ďakujem všetkým.
http://maps.google.com/maps?f=q&sour...01929&t=h&z=16

49.28.40 N
20.2.15 E
0 0
aisa aisa

aisa je offline (nepripojený) aisa

Takže, stromčeky už sú, a dá vyjednávať - na trhoch. My sme ale boli na začiatku Targu v Alme, super supermarkete, kde je ešte lacnejšie ako na trhovisku.Kúpili sme dosť a zaplatili málo. Potom sme šli na trhovisko a kúpili sme málo a zaplatili dosť. No tú atmosféru trhu si netreba nechať újsť. Do Almy by som predsa šla na základné veci z drogérie.Určite sa oplatia kúpiť tam. A na trhu nepredávajú jeden tovar za rovnakú cenu všade, ak chceš ušetriť, musíš mať trpezlivosť a čas, ktorý tu naozaj stojí peniaze.
0 0
húžva húžva

húžva je offline (nepripojený) húžva

Prepáčte možno odbočím z témy, ale nevie niekto či sa dá sa v Poľsku nakupovať lacnejšie aj polotovar z dreva, mám na mysli narezané a ohobľované dosky určitých rozmerov. Zaujímalo by ma aj ako je to cenovo pri akomkoľvek náradí a elektronáradí do dielne, v porovnaní so Slovenskom.
Naposledy upravil húžva : 06.10.09 at 19:31
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

A ako je to v Poľsku so šatami na stužkovú? Ako sa pohybujú ceny a kde sa oplatí kúpiť pekné šaty?
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

holubička1 Pozri príspevok
A ako je to v Poľsku so šatami na stužkovú? Ako sa pohybujú ceny a kde sa oplatí kúpiť pekné šaty?
Nevie mi nikto poradiť chystáme sa v sobotu
0 0
ecompka ecompka

ecompka je offline (nepripojený) ecompka

Bola som v sobote v Targu,saty boli dlhe aj kratke, vela ludi nakupovalo na stuzkovu. Ja som bola pre chalana oblek tak neviem ako stoja saty.Ja som na obleku usetrila minimalne 100 eur
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

Aankaa Pozri príspevok
Dovoľujem si odporúčať tým, ktorí si zariadzujú, opravujú, stavajú svoje /alebo aj iné/ hniezdočká:
Nowy Targ - obchodné centrum CASTORAMA. Super obsluha, veľký výber tovaru, ... ale čo je najdôležitejšie: možnosť vrátenia nepoužitého materiálu.
Spolu s dokladom o kúpe mi bolo umožnené vrátiť nepoužité obklady, podlahy, dokonca neboli ani originál balené, ale mala som zvyšky krabíc . Viete, že sa nedá presne vypočítať spotreba /aspoň teda mne sa to nepodarilo/,a ozdobné obkladačky, listely,,,predsa len stoja viac. S úsmevom mi vrátili peniaze a ešte mi aj poďakovali .
Platíte tam kartou alebo aj v Eurách a kurzový lístok je lepší ako v zmenárňach.
Ja viem, nákupy v zahraničí nepodporujú veľmi našu ekonomiku.... no 2/3 slovenských predajcov berie tovar z PL a keď viem porovnať ceny.... tak mi zvýši aj na Tatralandiu pre deti.
Ahoj Anka,
my sme boli v Castorame min. nedeľu. Objednali sme si interiérové dvere. Super cena. Viem, sú to len "papierovky" ale zatiaľ poslúžia aj tie. Chcem sa však opýtať, ak by náhodou boli nejaké poškodené, napr. zle nalepená fólia, alebo niečo, dá sa reklamovať aj takáto závada? Dávajú nejakú záruku, niečo ako u nás 2 roky? Vieš mi poradiť niečo bližšie k takémuto porblému, ak by nedajbože nastal?

Ďakujem
0 0
viki2222 viki2222

viki2222 je offline (nepripojený) viki2222

Ja som šaty na stužkovú pre dcéru kúpila v Bratislave na Vajnorskej ulici, výber je dobrý, ceny od 100 EUR, na Obchodnej je obchod kde vozia šaty z Poľska.
0 0
holubička1 holubička1

holubička1 je offline (nepripojený) holubička1

viki2222 Pozri príspevok
Ja som šaty na stužkovú pre dcéru kúpila v Bratislave na Vajnorskej ulici, výber je dobrý, ceny od 100 EUR, na Obchodnej je obchod kde vozia šaty z Poľska.
My sme chceli ísť do Poľska, lebo dcérine kamošky kúpili šaty v Poľsku okolo 40 -50 EUR čo si myslím, že na na jeden krát možno dvakrát stačí
0 0
mambi mambi

mambi je offline (nepripojený) mambi

Oplatí sa kúpiť v Poľsku aj gauč /nie na trhu/? Chceli by sme nejaký rohový... Dajte nejaké tipy aké firmy, obchody, najlepšie v Nowom Targu sú.
ďakujem
0 0
anicka8030 anicka8030

anicka8030 je offline (nepripojený) anicka8030

My sme boli včera v Nowom Targu, kúpili sme umelý vianočný stromček , krásnu borovicu za 29€. Trh bol plný ľudí a skoro každý kupoval vence, sviečky .... Do mesta sme sa nedostali, ale tiež by som chcela vedieť, či tam nie sú nejaké obchody na sedačky.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať