Zavrieť

Porady

Smernice - aktuálne

Ahojte, mám k vám veľkú prosbu, mali sme audit a pripomienkou bolo vytvorenie interných smerníc. Mohli by ste mi prosím poradiť, neviem, kde by som našla nejaký vzor, alebo návod, aké smernice sú potrebné a v akom rozsahu, našla som tu niečo, ale nie je to už aktuálne. Ďakujeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    Skús si dať do vyhľadávača "interné smernice", sú tam vzory napr. tu:http://www.porada.sk/t257-p6-interna-smernica.html
    sú síce zo staršieho dáta, treba si ich každé prispôsobiť na firmu, podľa toho, čo potrebuješ.
    Ja práve nejaké spracovávam, ale som asi v 1/3 spracovania, predpokladám, že až po lete to dokončím...
    Napr.systém vedenia účtovníctva
    účtovný rozvrh
    DM, evidencia, oceňovanie odpisovanie
    odpisovy plan
    Obeh dokladov
    Oceňovanie MaZ
    archivácia
    pravidlá tvroby a čerpanai rezervy
    Tvorba a použitie SF
    na inventarizáciu....a tak ďalej...je ich dosť a závisí to od toho, s čím sa spoločnosť stretáva (poskytnutie prac.odevu...)

    TatianaM je offline (nepripojený) TatianaM

    TatianaM
    Ja som si objednala od Poradcu podnikateľa Interné smernica I.,II ktorého súčasťou je aj editovateľné CD. Je tam skutočne všetko, môžem doporučiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.