Zavrieť

Porady

Cena za stavebné práce

Dobrý deň, viete mi niekto povedať, ako sa pohybujú ceny za stavebné práce ( murovanie a betónovanie) v okolí ZA? Staviame bungalow a mám pocit, že moje diskusie zo stavebnou firmou o cenách nemajú konca. potreboval by som sa o niečo oprieť. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    yoyo74 je offline (nepripojený) yoyo74

    yoyo74
    len aby som trochu pomohol aj ked nie z okolia ZA: betonaz ca 22 Eur bez DPH, napr. deka na zaklady, betonaz zakladovych spar hodinovka ca 5 Eur bez DPH hod. Murovanie asi 25 Eur / m3 obovodove mury (bez DPH) ... orientacne...okolie BA.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    yoyo74 Pozri príspevok
    len aby som trochu pomohol aj ked nie z okolia ZA: betonaz ca 22 Eur bez DPH, napr. deka na zaklady, betonaz zakladovych spar hodinovka ca 5 Eur bez DPH hod. Murovanie asi 25 Eur / m3 obovodove mury (bez DPH) ... orientacne...okolie BA.
    5€ na hodinu to nemyslíte vážne?To bola partia bratrancov?

    yoyo74 je offline (nepripojený) yoyo74

    yoyo74
    220870 Pozri príspevok
    5€ na hodinu to nemyslíte vážne?To bola partia bratrancov?
    myslime to vazne, mozno oni bratranci boli, neviem

    yoyo74 je offline (nepripojený) yoyo74

    yoyo74
    air_p Pozri príspevok
    cena murovania za m3 sa ako rata? objem mrov, alebo objem celej stavby? Dik.
    pri murovani objem vymurovanych obvodovych murov.
    pri prieckach je to (aspon u nas) za m2...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Furko Pozri príspevok
    Dobrý deň, viete mi niekto povedať, ako sa pohybujú ceny za stavebné práce ( murovanie a betónovanie) v okolí ZA? Staviame bungalow a mám pocit, že moje diskusie zo stavebnou firmou o cenách nemajú konca. potreboval by som sa o niečo oprieť. Ďakujem.
    A čo tak osloviť iné firmy, a potom porovnať. Alebo si to chceš robiť sám?

    Furko je offline (nepripojený) Furko

    Furko
    Sám nie, ale potrebujem sa od niečoho odraziť čo je veľa a čo je málo, ako tak čítam, tak tých 6 € na hodinu im môžem ešte tlačiť dole

    TATRY MKS je offline (nepripojený) TATRY MKS

    TATRY MKS
    Ak môžem poradiť, momentálne tiež staviame (vonkajšie sedenie s krbom pod strechou), robí nám to stavebná firma cez víkendy, my sme sa dohodli s nimi nie na hodiny ale koľko to bude stáť celé (dali sme im do ruky plány, akú máme predstavu, oni si to všetko premerali po týždni nám povedali, koľko to bude stáť. S cenou sme súhlasili, robia už tretí víkend a naozaj "robia" , sme spokojní. U susedov bola tiež stavebná firma (iná) dohodli sa na "hodinovke" a tak sa im u nich páčilo, že tam boli pol roka - hodiny im išli, tak kde by sa ponáhľali. Stálo ich to raz toľko. Pekné letné dni

    Furko je offline (nepripojený) Furko

    Furko
    Už som na to prišiel aj ja, ostatné práce budú mať v "úkole" každú časť za pevnú cenu a hotovo a ak sa im neľúbi , takých je dosť ....

    harmonyr je offline (nepripojený) harmonyr

    harmonyr
    yoyo74 Pozri príspevok
    len aby som trochu pomohol aj ked nie z okolia ZA: betonaz ca 22 Eur bez DPH, napr. deka na zaklady, betonaz zakladovych spar hodinovka ca 5 Eur bez DPH hod. Murovanie asi 25 Eur / m3 obovodove mury (bez DPH) ... orientacne...okolie BA.
    Zdravim.. mozem Vas poprosit o kontakt na firmu, ktora ponuka tieto ceny?? ideme stavat RD v Dunajskej Luznej a nemame stavitela.
    Dakujem
    0905 240085 /

    peter666666 je offline (nepripojený) peter666666

    peter666666
    obvodove mury sa robia za m3 a ostatne priecky daj za m2 tak to robi vecsina stav.firiem alebo si daj nacenit unblock a mas pokoj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.