Zavrieť

Porady

otvaracie hodiny, pracovna doba

Prosim vas o radu ci musia byt otvaracie hodiny nahlasene a schvalene mestskym uradom alebo si mozem zadat akukolvek prac.dobu. Ide o to ze som na materskej ale otvorila som zivnost a z ohladom na dieta budem pracovat 3-4 hodiny denne + soboty. Schvalili by mi to alebo je urceny nejaky minimalny pocet odpracovanych hodin ktory musim mat.
Ide o kadernicke sluzby
vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    Prevádzková doba v prevádzkarni je určená VZN-kom príslušnej obce. Ak chcete inú dobu, je potrebné požiadať o schválenie zmeny.

    duduka je offline (nepripojený) duduka

    duduka
    Dakujem za odpoved ale neviem co je VZN. Prevadzka je otvorena od 8.00 do 16.00 a ja vlastne budem pokracovat od 16.00 do 19.45 musim si ist aj v takomto pripade po schvale? Vsetko uz mam vybavene nakupeny tovar ak mi to stroskota na otvaracich hodinach tak neviem.Stava sa ze to neschvalia? fakt som si myslela ze si mozem vymisliet akykolvek prac.cas.Dakujem za odpoved

    akina je offline (nepripojený) akina

    akina
    duduka Pozri príspevok
    Dakujem za odpoved ale neviem co je VZN. Prevadzka je otvorena od 8.00 do 16.00 a ja vlastne budem pokracovat od 16.00 do 19.45 musim si ist aj v takomto pripade po schvale? Vsetko uz mam vybavene nakupeny tovar ak mi to stroskota na otvaracich hodinach tak neviem.Stava sa ze to neschvalia? fakt som si myslela ze si mozem vymisliet akykolvek prac.cas.Dakujem za odpoved
    VZN - všeobecne záväzné nariadenie obce. So schválením by nemal byť problém.

    duduka je offline (nepripojený) duduka

    duduka
    vdaka za odpovede bola som na meskom urade a netreba ani ziadost ani na potvrdenie netreba cakat. Staci podat len oznamenie takze je to ok

    otvaracie hodiny, pracovna doba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.