Zavrieť

Porady

Ako pridám link

Dobrý deň! Prosím o pomoc pri pridaní link-u z netu, alebo videa z You Tube. Som samouk a už ste mi raz poradili s fotkami. Veľmi mi to pomohlo. Ďakujem
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
a kam pridať?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Valčake Pozri príspevok
Dobrý deň! Prosím o pomoc pri pridaní link-u z netu, alebo videa z You Tube. Som samouk a už ste mi raz poradili s fotkami. Veľmi mi to pomohlo. Ďakujem
Otvor si dve okná. Jedno z kadiaľ chceš kopírovať a druhé kam chceš kopírovať.
Ked máš otv. okno z ktorého chceš kopírovať,hore máš adresu : http:// ....
na ňu si klikni prav. tlačítkom myši a odklikneš " kopírovať"
-potom otvor druhé okno - znovu pravé tlač. na myši a daj vložiť , kde potrebuješ
A je to
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

pasuliatko Pozri príspevok
a kam pridať?
Tak kam asi? Predsa tu, pre nás,pre všetkých kto niečo hľadá.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

arizona Pozri príspevok
Otvor si dve okná. Jedno z kadiaľ chceš kopírovať a druhé kam chceš kopírovať.
Ked máš otv. okno z ktorého chceš kopírovať,hore máš adresu : http:// ....
na ňu si klikni prav. tlačítkom myši a odklikneš " kopírovať"
-potom otvor druhé okno - znovu pravé tlač. na myši a daj vložiť , kde potrebuješ
A je to
A nie je to Nejako sa mi nedarí
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neviem či som dobre pochopil prvotnú otázku, ale ak chce niekto vložiť link URL adresy do napr. tohto fóra, tak jednoducho na stránke Youtube klikne ĽTM do okienka prehľadávača s adresou URL (tá sa vysvieti), potom Ctrl+C (alebo PTM a potom v rozbalenom pop-up menu vybrať akciu). Tým sa odkaz uloží do schránky a potom vo fóre pri písaní príspevku stačí ísť kurzorom na symbol Insert Link (to je tá malá zemeguľa s ležatou osmičkou), kliknúť ĽTM, objaví sa okienko pre vloženie adresy, stlačiť Ctrl+V a potom OK. Odkaz na link je vložený. Hurá. Je to jednoduché a rýchle, žiadna veda, len si treba na to zvyknúť!
Naposledy upravil misoft : 20.07.09 at 21:39
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Valčake Pozri príspevok
A nie je to Nejako sa mi nedarí
otvor si youtube.com a Porada.sk....skopíruj URL adresu z youtube.com Ctrl C ..... vlož ju na Poradu do okienka : odpovedať na tému....Ctrl V....
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
misoft Pozri príspevok
Neviem či som dobre pochopil prvotnú otázku, ale ak chce niekto vložiť link URL adresy do napr. tohto fóra, tak jednoducho na stránke Youtube klikne PTM do okienka prehľadávača s adresou URL (tá sa vysvieti), potom Ctrl+C. Tým sa odkaz uloží do schránky a potom vo fóre stačí ísť kurzorom na symbol Insert Link (to je tá malá zemeguľa s ležatou osmičkou), kliknúť ĽTM, objaví sa okienko pre vloženie adresy, stlačiť Ctrl+V a potom OK. Odkaz na link je vložený. Hurá. Je to jednoduché a rýchle, žiadna veda, len si treba na to zvyknúť!
Insert Link nepoužívam...klasika ....jednoducho URL adresu vložím do odpovede
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Arizona, teraz si pridala link do témy ZDRAVIE. Ako si to urobila? Čo si najprv otvorila -internet a našla tam to, čo si chcela vložiť pre danú tému? Som asi nejaká ľavá do toho
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alla66
Insert Link nepoužívam...klasika ....jednoducho URL adresu vložím do odpovede
možno pre teba je to jednoduchšie, ale tým že použiješ Insert Link, tak sa tento po kliknutí stáva aktívnym a okamžite načítava (niekedy v novom okne alebo záložke) danú URL adresu a nemusíš používať Ctrl +C a Ctrl+V na vyvolanie odkazu.
Valčake
toto nebol link, čo tam arizona vložila, to bol citát. Na to potrebuješ vyznačiť časť textu, skopírovať do schránky (Ctrl+C), použiť Wrap [QUOTE] - ikonka popísaného dokumentu - vložiť medzi [QUO..] a [/QU...] pomocou Ctrl+V ten vybraný text.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
misoft Pozri príspevok
alla66
možno pre teba je to jednoduchšie, ale tým že použiješ Insert Link, tak sa tento po kliknutí stáva aktívnym a okamžite načítava (niekedy v novom okne alebo záložke) danú URL adresu a nemusíš používať Ctrl +C a Ctrl+V na vyvolanie odkazu.
misoft Pozri príspevok
Neviem či som dobre pochopil prvotnú otázku, ale ak chce niekto vložiť link URL adresy do napr. tohto fóra, tak jednoducho na stránke Youtube klikne ĽTM do okienka prehľadávača s adresou URL (tá sa vysvieti), potom Ctrl+C (alebo PTM a potom v rozbalenom pop-up menu vybrať akciu). Tým sa odkaz uloží do schránky a potom vo fóre pri písaní príspevku stačí ísť kurzorom na symbol Insert Link (to je tá malá zemeguľa s ležatou osmičkou), kliknúť ĽTM, objaví sa okienko pre vloženie adresy, stlačiť Ctrl+V a potom OK. Odkaz na link je vložený. Hurá. Je to jednoduché a rýchle, žiadna veda, len si treba na to zvyknúť!
nepochopila som ťa.....používaš Ctrl C a Ctrl V ???
100 rokov lepím linky a nikdy som nemala problém s načítaním
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Valčake Pozri príspevok
Arizona, teraz si pridala link do témy ZDRAVIE. Ako si to urobila? Čo si najprv otvorila -internet a našla tam to, čo si chcela vložiť pre danú tému? Som asi nejaká ľavá do toho
Keď máš otvorenú stránku, na ktorú chceš pridať niekde odkaz, tak si vysvieť myškou celú jej URL adresu hore (začína sa "http://...") a môžeš stlačiť Ctrl+C a zase v druhom okne, kde máš otvorený napr. odpoveď na nejaký príspevok na Porade, klikni myškou na dané miesto a stlač Ctrl+V.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alla66
práve že ty si ma nepochopila! Ja používam klávesové skratky LEN na skopírovanie a vloženie do schránky a vybratie zo schránky. Práve tým Insert Linkom dosiahnem, že po kliknutí na URL adresu v texte sa prehliadač automaticky presmeruje (načíta) URL adresu v linku.


Z tvojho údivu konštatujem, že ešte stále používaš len PTM a rolovacie pop-up menu (dosť nepraktické pre niekoho - toľko klikať).
Naposledy upravil misoft : 20.07.09 at 22:20
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac





zisti rozdiel......nič nerolujem a som z teba paf
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Valčake Pozri príspevok
Arizona, teraz si pridala link do témy ZDRAVIE. Ako si to urobila? Čo si najprv otvorila -internet a našla tam to, čo si chcela vložiť pre danú tému? Som asi nejaká ľavá do toho
presne tak, ako som napísala.
skúšaj, raz sa to podarí...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
A čo tak popracovať s myškou ...?

Pravé tlačidlo - označiť
Ľavé tlačidlo - kopírovať

a potom šmariť , kde chcem ....?

Ale pre zmenu v opačnom poradí tlačidiel , ide to oveľa rýchlejšie .
Takto to robím aj pri písaní medzi dokumentami .
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

[QUOTE=misoft;1103980]alla66
možno pre teba je to jednoduchšie, ale tým že použiješ Insert Link, tak sa tento po kliknutí stáva aktívnym a okamžite načítava (niekedy v novom okne alebo záložke) danú URL adresu a nemusíš používať Ctrl +C a Ctrl+V na vyvolanie odkazu.
Valčake
toto nebol link, čo tam arizona vložila, to bol citát. Na to potrebuješ vyznačiť časť textu, skopírovať do schránky (Ctrl+C), použiť Wrap
- ikonka popísaného dokumentu - vložiť medzi [QUO..] a [/QU...] pomocou Ctrl+V ten vybraný text.
Myslíš takto ?
toto nebol link, čo tam arizona vložila, to bol citát. Na to potrebuješ vyznačiť časť textu, skopírovať do schránky (Ctrl+C), použiť Wrap [QUOTE] - ikonka popísaného dokumentu - vložiť medzi [QUO..] a [/QU...] pomocou Ctrl+V ten vybraný text.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

práve si vložila citát
buchač
A čo tak popracovať s myškou ...?

Pravé tlačidlo - označiť
Ľavé tlačidlo - kopírovať
No veď - tu sa práve používa to menu (pop-up)
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

No ďakujem, ale to som robila už dávno. Ja potrebujem sa naučiť vložiť to http.... ak chcem niekomu pomôcť niečo napr.aby si to prečítal
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

alebo sa mi páčia tie poskakujúce smajlíky a chcem to vložiť napr. do mailu a odoslať kamoške.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať