Zavrieť

Porady

Stanovy pre s.r.o.

Dobrý deň prajem! Mám prosbu, vedel by mi niekto poskytnúť vzor stanov pre s.r.o. s dvoma spoločníkmi? Vopred pekne ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    elimos je offline (nepripojený) elimos

    elimos
    Nie, majú to byť stanovy. Potrebujeme to kvôli schváleniu licencie. Je to jedna z podmienok schválenia. Aj s.r.o. majú stanovy, o tom viem, ale nikde sa k nim neviem dopátrať...

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    elimos Pozri príspevok
    Nie, majú to byť stanovy. Potrebujeme to kvôli schváleniu licencie. Je to jedna z podmienok schválenia. Aj s.r.o. majú stanovy, o tom viem, ale nikde sa k nim neviem dopátrať...
    akej licencie? Tiež som sa ešte nestretla s potrebou mať vypracované stanovy pri SRO
    Naposledy upravil zalobaba : 24.07.09 at 12:26 Dôvod: preklep

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Viem o tom, že s.r.o. môže mať stanovy vypracované dobrovoľne, ale v praxi sa u nás do toho nikto nehrnul, nebol dôvod. Ak Ti nepomôže niekto z porady, potom už len ostáva navštíviť právnika a nachystať €.

    elimos je offline (nepripojený) elimos

    elimos
    jasne, pokial nie je dovod, tak sa do toho clovek nehrnie :-) dufam, ze sa tu niekto najde...

    Dáša_ je teraz online Dáša_

    Dáša_
    Ja by som v krajnom prípade skúsila obchodný register - predpokladám, že poznáš aj inú firmu, ktorá ma takúto licenciu pridelenú. Vtedy by mala mať stanovy a tie by mali byť uložené v Obchodnom registri. A tam sa dá ísť a okopírovať to (za poplatok)

    myma je offline (nepripojený) myma

    myma
    Dobrý deň!
    Chceme robiť zápis premeny menovitej hodnoty... Budeme potrebovať zaslať na OR Spoločenskú zmluvu aj Stanovy.
    Lenže neviem nájsť posledné. Neviete mi poradiť, či sa to dá ofotiť v registri a za aký poplatok či kolky, kto to môže tam žiadať?

    mi_ke je offline (nepripojený) mi_ke

    mi_ke
    Ziadat to moze ktokolvek, v pripade ak pojdes na OR osobne tak to bude stat 0,33 € za kazdu stranu listiny a elektronicky ta ista suma za celu listinu

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    myma Pozri príspevok
    Ďakujem a môže o kópie požiadať aj iný človek ako konateľ resp. riaditeľ?
    v predchádzajúcom príspevku máš odpoveď. Ktokoľvek.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.