Zavrieť

Porady

posudková komisia

Zdravím.......chcem sa spytat ako to je s posudkovou komisiou.......som pocul ze na Soc. poistovni ich ma byt pri prejednavani ochorenia na ID traja........co je na tom pravdy?
Dakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Nokerla Pozri príspevok
    Zdravím.......chcem sa spytat ako to je s posudkovou komisiou.......som pocul ze na Soc. poistovni ich ma byt pri prejednavani ochorenia na ID traja........co je na tom pravdy?
    Dakujem za odpovede.
    No ja neviem, pri mojej posudkovej komisii bol na mieste jeden lekár, ktorý ma preklepal a jedna zapisovateľka. Čiastočne to mali pripravené, ked som tam prišla už len doplnali údaje, na kt. sa ma pýtali. Posúdili a poslali domov, netrvalo to dlhšie ako hodinku. A opakovaná bola ešte kratšia.

    bbbbb je offline (nepripojený) bbbbb

    bbbbb
    Dobrý deň! Chcem sa spýtať, ako často býva posudková komisia. Na PN som 3. mesiac a lekárka mi povedala, že musím ísť na posudkovú komisiu.
    Čo sa tam zvyknú pýtať. ďakujem za odpoveď.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    bbbbb Pozri príspevok
    Dobrý deň! Chcem sa spýtať, ako často býva posudková komisia. Na PN som 3. mesiac a lekárka mi povedala, že musím ísť na posudkovú komisiu.
    Čo sa tam zvyknú pýtať. ďakujem za odpoveď.
    Manžel maroduje od konca januára, teda niečo cez 10 mesiacov a už bol na "malej" posudkovej 3 krát. Pýtajú sa ako sa cítiš, aké máš zdrav. problémy, choroby v rodine, aké lieky užívaš, pýtali sa ho akú má prácu, či namáhavú ... ale to všetko asi závisí aj od diagnózy.

    Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

    Nokerla
    presne tak

    tak ja som na PN uz vyse roka a na posudkovej som bol raz aj to iba na ohladne ID.

    Vsetko zavisi od diagnozy.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Nokerla Pozri príspevok
    presne tak

    tak ja som na PN uz vyse roka a na posudkovej som bol raz aj to iba na ohladne ID.

    Vsetko zavisi od diagnozy.
    Nokerla ty a mng. JanaGT máte rovnakú diagnozu. Záleží od toho aký je systém práce u každého lekára.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Xanti Pozri príspevok
    Nokerla ty a mng. JanaGT máte rovnakú diagnozu. Záleží od toho aký je systém práce u každého lekára.
    aj Nokerla má MC?

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    janaGT Pozri príspevok
    aj Nokerla má MC?
    Noooooo áno, podľa toho všetkého čo viem.

    Naozaj tie posudky sú rozdielne asi podla zvyklostí, tej ktorej lokality. U nás robia malé posudkové, ale ja som počas pol ročnej marodky ( na začiatku ochorenia ), nebola ani na jednej. A po polroku som sama pýtala skončiť PN bo mi to liezlo na city.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    Nokerla ty a mng. JanaGT máte rovnakú diagnozu. Záleží od toho aký je systém práce u každého lekára.
    janaGT Pozri príspevok
    aj Nokerla má MC?
    Aká je reč vášho kmeňa ? Nem rozumiem ni slovko

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    mareko Pozri príspevok
    Nokerla ty a mng. JanaGT máte rovnakú diagnozu. Záleží od toho aký je systém práce u každého lekára.


    Aká je reč vášho kmeňa ? Nem rozumiem ni slovko
    Nooooo napoviem Ti ja mám tú istú nemoc ako má Nokerla, mng. JanaGT a napríklad i Zoly.
    Pomohlo?

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Xanti Pozri príspevok
    Nooooo napoviem Ti ja mám tú istú nemoc ako má Nokerla, mng. JanaGT a napríklad i Zoly.
    Pomohlo?
    to mng je môj manžel - aby to bolo dostatočne jasné,
    inak to Xanti napísala na jednotku!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.