Zavrieť

Porady

Sušička prádla

Aké máte skúsenosti so sušičkou prádla oplatí sa ju kúpiť?
Usporiadat
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

ahoj

no ja mám takú skúsenosť že mám takú práčku zo sušičkou a tú sušičku som ešte ani raz nevyužila
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Ale pri takej štvorčlennej rodine vraj sa oplatí a najviac v zime
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

No ja ju nemam, ale chcem amt urcite, len to este nejde, setrim na nu zatial. Je to vec nazoru, ak mas viac clenov v domacnosti a perie sa logicky castejsie, tak nebudes zavisla na pocasi, teple, a hlavne na to mat priestory, ale si ho krasne vysusis hned a poskladas a hotovo. Pradlo je vzdusnejsie akoby, urcite som za, myslim,ze potvrdia aj dalsi, co ju maju.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
silviaz Pozri príspevok
ahoj

no ja mám takú skúsenosť že mám takú práčku zo sušičkou a tú sušičku som ešte ani raz nevyužila
Aj ja .

Moja dcéra vyskúšala len raz , zhodou okolností som bol doma , dostala to , čo nepýtala ...

Len som jej ukázal elektromer , ako sa točí to koliesko v ňom pri zapnutej sušičke ....
Vtedy ale inak dobre poslúži po náležitej úprave / koliesko elektromera / ako ventilátor ....


rozum
Member
Re: Sušička prádla
Ale pri takej štvorčlennej rodine vraj sa oplatí a najviac v zime
Keď si večer dáš vyprať , do rána je to suché ....
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Tak akú má spotrebu tá sušička?Ale veď nie je v prevádzke 24 hod denne.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rozum Pozri príspevok
Tak akú má spotrebu tá sušička?Ale veď nie je v prevádzke 24 hod denne.
Ja mám konkrétne túto už pár rokov ....pozri , najmä tento rozdiel ...:

Spotřeba energie při praní a sušení: 4.50 kWh
Spotřeba energie při praní 60°C: 1.15 kWh

http://www.nakupka.cz/vyrobek/pracka...ool-awz-414-d/
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Tak to ozaj vysoká spotreba 4500watov to je dosť. A chcem vedieť ako dlho suší
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rozum Pozri príspevok
Tak to ozaj vysoká spotreba 4500watov to je dosť. A chcem vedieť ako dlho suší
Na tej mojej je nastavenie až 120 minút / pozrel som /, odvíja sa to pravdepodobne od prádla , ako je vlhké ....neviem ...
JA totiž neperiem , moje ženy dajú prádlo do práčky a ja už len postláčam gombíky , hlavne ten jeden ... ON - OFF....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ja mám pračku so sušičkou 9 rokov, 8 rokov v nej pravidelne suším. Pre elektrinu sme neskrachovali. Je to síce také polovičné riešenie, ale dá sa. Mojim snom je mať v kupelni set pračka a na nej postavená sušička.

Je to na neporovnanie - pradlo zo sušičky je makke, netreba žiadnu aviváž, teda žiadnu dalšiu chémiu. Naviac, šetrí sa zase na žehlení A na čase.

Na druhú stranu musím povedať, že sušiť v sušičke sa treba aj naučiť. Keby som sa nechala ovplyvniť svojim prvým sušením, tak dodnes nadávam
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Mne ide len o sušičku, hlavne v zime to je strašné.Sušiť prádlo pri troch chlapoch u nás je stále veľa prádla možno až ked chlapci vyrastú tak ju nebude treba.
0 0
zuzka1311 zuzka1311

zuzka1311 je offline (nepripojený) zuzka1311

My sme doma dve a susicku si nevieme vynachvalit! Pradlo je po oprati za par hodin suche (susi podla mokrosti pradla, vacsinou okolo hodiny a pol az dvoch hodin) a netreba ho ani zehlit..co sa tyka spotreby nemame ju este tak dlho (este nam neprisiel ucet) ale znamy vyratal ze to vychadza okolo 30sk na jedno susenie (energeticka trieda B). Kazdopadne to stoji za to! Pred tym si ale overte, ci je vase pradlo vhodne na susenie, vacsinou to menej kvalitne ma znacku zakaz susit. Ja ho susim aj tak, ale uz sa mi podarilo par kuskov zrazit
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

No však nikto múdry z neba nespadol ale načo riskovať
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
-sušička je výborná vec, to prádlo je fakt jemné a nemusí sa žehliť. Musím sa pochváliť, že aj ja som vyrobila prúser s prádlom, dala som si vysušiť lisovanú podprdku a vytiahla som rovný kúsok tenučký ako dámska vložka sleep, neverili by ste čo to spravilo, košíčky sa vyrovnali. Na sušičku si musia len ľudia zvyknúť tak ako na umývačky riadu.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
S prívžencami súhlasím, tiež som majiteľka jednej sušičky a nedala by som ju za nič! Rovnako ako umývačku riadu
Pri veľkých praniach je to úplne super, pračka perie, sušička suší a po skončení prania všetko suché a nemusím rozmýšľať kde to vyvešať a či mi to naša čertica nestiahne zo šnúry.....
A ja si neviem pomôcť ,ale tak voňavé prádlo je len zo sušičky!! zo sušičky nádherne vonia a je tak mäkké.... Naozaj sa treba len pohrať a nastaviť ten správny program najvhodnejší pre dané prádlo.
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Tak asi nestáva iné len ju kúpiť a vyskúšať, veľmi pekne ďakujem
lienočka.jpeg  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bionda Pozri príspevok
S prívžencami súhlasím, tiež som majiteľka jednej sušičky a nedala by som ju za nič! Rovnako ako umývačku riadu
Pri veľkých praniach je to úplne super, pračka perie, sušička suší a po skončení prania všetko suché a nemusím rozmýšľať kde to vyvešať a či mi to naša čertica nestiahne zo šnúry.....
A ja si neviem pomôcť ,ale tak voňavé prádlo je len zo sušičky!! zo sušičky nádherne vonia a je tak mäkké.... Naozaj sa treba len pohrať a nastaviť ten správny program najvhodnejší pre dané prádlo.
No jasne , len aby si inde potom mohla tráviť čas ....s tým St...y..om , čo ????
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Alebo s vami všetkými.Prajem všetko dobré.Ďakujem bolo mi s vami dobre.
Naposledy upravil rozum : 14.08.09 at 23:37
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
rozum Pozri príspevok
Alebo s vami všetkými.Prajem všetko dobré.Ďakujem bolo mi s vami dobre.
ahoj, ešte sa nelúč, potom nám musíš napísať tvoje zážitky s novou sušičkou, určite niečo zaujímavé vyrobíš!!!!!!: držíme palce
0 0
palma13 palma13

palma13 je offline (nepripojený) palma13

Tak ja mam susicku uz treti rok a rozhodne nelutujem. Nemam totiz balkon a okna vedu na rusne namestie, takze pradlo vonku susene by som musela znovu hodit do pracky, tak by sa zaprasilo Je to super vynalez, za cca 2 hodky mam oprane aj ususene a nemusim sa stresovat nejakym velkym zehlenim. Rozhodne odporucam
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Ja mam tiez susick uuz asi 3 roky a nelutujem.

Je to uzasna vec, take makke uteraky ako zo susicky nikdy iba susenim mat nebudem.
A co sa tyka spotreby elektriny, tak to, co minie susicka, usetrim na zehleni, 2/3 pradla este teple zo susicky len poskladam a nezehlim.
sme 3 clenna rodina a spotreba elektriny nam nejako vyrazne nevzrastla po kupeni susicky.

Jednoztnacne ale odporucam samostatnu susicku.
Mam malu kupelnu , ale susicka je na pracke - je to set s medziclenom, takze zamberie tolko miesta kao spredu plnena pracka a nezavadzia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať