Zavrieť

Porady

Hladam fi-rekonstrukcia bytu kosice

Zdravim,
hladam spolahlivu firmu, na rekonstrukciu bytu v Kosiciach za "normalnu" cenu - murar, vodar, elektrikar...
Jedna sa o prerobenie jadra, vymenu zarubni, nove el. rozvody...
Prosim piste mi firmy, s ktorymi mate dobre aj zle skusenosti

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Poznám firmy ale ja som malá na prerábanie murára ktorý robí prerábanie kúpelny a bytov, šikovný chalan, som s jeho prácou veľmí spokojná a susedia sú spokojný a dá sa s ním dohodnúť aj na cene. kontakt: 0917581360. Robí sám ale dá si záležať na robote.

    arnyzke je offline (nepripojený) arnyzke

    arnyzke
    Dobry vecer, sme firma ktora ma instalatera aj murara, ak mate zaujem, 0904534388 s pozdravom A&D Boka jiří
    Dobrý deň,

    ak máte záujem, môžte si pozrieť nejaké fotografie na našej rodinnej stránke. Je tam aj výpis zo živnostenského registra, kde sa dozviete o náplni mojej práce. Robím kompletné rekonštrukcie bytov, domov...
    V prípade, že máte záujem o cenovú ponuku, telefonujte na 0911 715 331 a dohodneme si obhliadku.
    Nemôžem vám pridať link na našu stránku, nedá sa to, ale nájdete ma pod mojim menom aj na zozname, kde mám v profile túto stránku uvedenú.
    S pozdravom

    Tibor Maľák
    kamilia Pozri príspevok
    Zdravim,
    hladam spolahlivu firmu, na rekonstrukciu bytu v Kosiciach za "normalnu" cenu - murar, vodar, elektrikar...
    Jedna sa o prerobenie jadra, vymenu zarubni, nove el. rozvody...
    Prosim piste mi firmy, s ktorymi mate dobre aj zle skusenosti

    Dakujem
    Rekonštrukcie bytov, domov, murárske práce, omietky, stierky, obklady, dlažby. Ak máte záujem o cenovú ponuku, volajte, dohodneme obhliadku. Kontakt: 0903 954 790, 0907 133 089, Košice a okolie.
    my sme doma prerabaly najskor bola u nas firma no nej to nielen trvalo nekonecne dlho 3 mesiace ale spravyla to zle nesedely miery podla projektu a vsetko bolo krive .. zrusily sme zmluvu a tu na stranke my dal jeden pan cislo, byt sme maly v poriadku za 2 tizdne a za cenu 150 000 sk sme maly nove jadro,vodu, elektrinu,stierky na vsetkych stenach a stropoch, samozrejme podlahy boly sme vazdne prekvapeny cislo je 0910187712 ... inac najskor povedaly inu cenu ale, ak netreba papiere da sa dohodnut :-)
    Pani Kamila sme Presovska firma mbjstavby ak mate zaujem o rekonstrukciu kontaktujte nas na tel.0915359945

    obag je offline (nepripojený) obag

    obag
    viem Vám odporučit vhodnú firmu L.G. mont z Rožnavy - lácna viem zadovážit kontakt

    rekonbyt je offline (nepripojený) rekonbyt

    rekonbyt
    rekonstrukcia bytov,byt.jadro,sadrokarton,dlazba,obklad,malba,vo da,elektrika,0915901424 Košice

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.