Zavrieť

Porady

Evidencia učebníc

Prosím Vás, poraďte, akým spôsobom a na akých tlačivách sa vedie evidencia učebníc v školskom sklade učebníc? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ahoj Oli,na zaklade dodacieho listu, ktory pride s objednanymi ucebnicami, si vyplnis skladovu kartu - kazdy titul musi mat svoju skladovu kartu. Neviem, kde ich dostat kupit, lebo u nas sa pouzivaju este s predtlacenymi Kčs, skus v papiernictve. Zakladne udaje na skladovej karte: nazov ucebnice, autor, cena 1ks, cislo dodacieho listu, datum, pocet dodanych kusov. Potom na skladovej karte zaznamenavas kazdy pohyb, napr.:6/2009- do 8.A- vydaj:23-prijem:0- zostatok na sklade:7.
    Papa.
    Nech sa dari

    olga11 je offline (nepripojený) olga11

    olga11
    Ďakujem za odpoveď. Presne toto som potrebovala počuť - teraz budem len dúfať, že skladové karty sa dajú niekde zohnať. Ešte raz - ďakujem!

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    olga11 Pozri príspevok
    ... len dúfať, že skladové karty sa dajú niekde zohnať...
    je to možné, už sa táto agenda vedie na PC.
    Odtiaľto so môžeš stiahnuť projekt evidencie učebníc v sklade ZŠ a tabuľkami (tlačítkom stiahni projekt):
    http://zadanie.sk/index.php?go=karta&idz=1738

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    Mám v garáži asi stovku skladových kariet (bolo mi ich ľúto pred 20 rokmi vyhodiť do zberu).
    Ak by mal niekto záujem, rád bezodplatne poskytnem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.