Zavrieť

Porady

print screen

Ahojte, poradí mi niekto ako mám vyhotovit print screen na mojom notebooku Compaq presario C700 ? Na druhom Pc som zvykla tak, že prin-scr na klavesnici potom napr: z prislušenstva malovanie a ctr+alt+v auž to bolo , ale tu to nejde, mám vistu. dakujem
Usporiadat
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

verads Pozri príspevok
klávesnica
Podľa tohto to vyzerá, že funkcia Printscreen funguje len vtedy, keď stlačíš kláves "Fn" (ja ho mám vľavo dole), podržíš a zároveň stlačíš aj tento kláves (Insert/prt sc).
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

Skúšala som všetko čo tu bolo napísane, poradené, nereaguje na nič ani v kombinácii fn.
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

verads Pozri príspevok
Skúšala som všetko čo tu bolo napísane, poradené, nereaguje na nič ani v kombinácii fn.
Tak žeby bolo pokazené tlačidlo???
A funkcia "Insert" pomocou toho tlačidla funguje?
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

Dakujem už to ide v kombinácii s fn niekto mi to tu už písal ,skúšala som to a vtedy to nešlo, ešte by som sa rada opýtala , že ked niečo chcem označit na fotke alebo niekoho zakrúžkovat napr :15 ludi je na obrázku a chcem jedného označit(ukázat) ako to mám spravit,? tak ako aj mne tu na klavesnici niekto označil aky gombik na klavesnici stlačit . neviem či som to dost zrozumitelne napísala. Dakujem
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

verads Pozri príspevok
Dakujem už to ide v kombinácii s fn niekto mi to tu už písal ,skúšala som to a vtedy to nešlo, ešte by som sa rada opýtala , že ked niečo chcem označit na fotke alebo niekoho zakrúžkovat napr :15 ludi je na obrázku a chcem jedného označit(ukázat) ako to mám spravit,? tak ako aj mne tu na klavesnici niekto označil aky gombik na klavesnici stlačit . neviem či som to dost zrozumitelne napísala. Dakujem
Ak to robíš v tom skicári, tak tam je ikonka elipsy. Na ňu klikneš, kurzor sa Ti zmení na taký kríž s krúžkom uprostred a už len pomocou myši nakreslíš na danom mieste kruh, elipsu... (klik a ťahať)
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Napr. takto:

verads.jpg  
0 0
verads verads

verads je offline (nepripojený) verads

Dakujem, funguje to. :-))
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Prosím Vás o radu ako presne použiť toto tlačidlo: Print Screen?
toto som našla ale prakticky mám medzery...

Kláves PRINT SCREEN (alebo PRT SCN)

V minulosti tento kláves slúžil na odoslanie aktuálnej obrazovky s textom do tlačiarne. V súčasnosti sa stlačením klávesu PRINT SCREEN digitalizuje obrázok celej obrazovky („snímka obrazovky“) a skopíruje sa do Schránky v pamäti počítača. /KAM? - kde je schranka pamäti počítača?/ Odtiaľ ho môžete prilepiť (CTRL+V) do programu Skicár od spoločnosti Microsoft alebo do iného programu. Z tohto programu ho môžete vytlačiť.



Tip.

Ak chcete digitalizovať obrázok iba aktívneho okna a nie celej obrazovky, stlačte klávesy ALT+PRINT SCREEN.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Nuž našla som čo som chcela vedieť...
http://www.brapid.sk/ako_urobit_printscreen.html
0 0
yvica yvica

yvica je offline (nepripojený) yvica

potrebovala by som poslať odfotenú stránku výpisu z účtu, odfotím si výpis a ako vložím do mailu?dík
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

yvica Pozri príspevok
potrebovala by som poslať odfotenú stránku výpisu z účtu, odfotím si výpis a ako vložím do mailu?dík
Ako si ho odfotila? Kde máš fotku uloženú? V akom formáte?
0 0
yvica yvica

yvica je offline (nepripojený) yvica

no veď neviem ako ju mám uložiť? a kam?
0 0
nunenko nunenko

nunenko je offline (nepripojený) nunenko

prďous, táraj, gágaj
No veď do schránky. A ak ju chceš vložiť kam sa dá (Word,Excel ,či obrázkové editory...), stlačíš Ctrl+v a je to. Napr. ja do gmailu môžem vkladať do tela správy obrázky a aj tu táto skratka funguje (minimalne na Chrome)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keď si vyfotila foťákom (mobilom), tak si ju z neho (samozrejme po pripojení uvedených zariadení k PC) môžeš a) uložiť v PC zapamätaj si kde), alebo b) rovno z toho zariadenia (pripojeného) vložiť do Porady.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať