Zavrieť

Porady

Tabak do dutiniek

Zdravim poradaci!
chcem sa spytat tych, co maju skusenosti s vyrobou vlastnych cigariet plnenim cigaretovych dutiniek, aky pouzivate tabak? strojcek aj dutinky mam, len neviem, ktory tabak sa oplati z hladiska ceny a chuti.
Chcem si "vyrobit" lacnu nahradu za znacku LM light, pripadne Sparta classic.. da sa to vobec? a vyjde ma to vobec lacnejsie..?
dakujem vsetkym za odpovede!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Zdravim ja som si takto robil cca 2 mesiace ale ja som pouzival vyhradne tabak Davidoff alebo niake kvalitnejsie z USA aj ten Davidoff to bol tabak z USA. ale usetris cca 6centov na krabicke. Neviem aky ty budes pouzivat tabaky v Polsku ked som bol tak som tam videl tabak 200g za 70czk no ale asi tej najbiednejsiej kvality. Teraz dovazam Cigary z USA.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    ja si plnim sam cigarety uz par rokov a tabak nakupujem v madarsku GoldenGate Light a dutinky tiez orginal Goldengate.vyjde to priblizne na polovicu(aj menej) ako normalne cigarety

    romeo_84 je offline (nepripojený) romeo_84

    romeo_84
    chlapi, vdaka za odpovede. a vulxy - chutovo je to rovnake ako goldeny standardne? a maju v madarsku aj iny dobry lacny tabak?

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    romeo_84 Pozri príspevok
    chlapi, vdaka za odpovede. a vulxy - chutovo je to rovnake ako goldeny standardne? a maju v madarsku aj iny dobry lacny tabak?
    maju velmi vela druhov,a chutovo malicko ina chut ale podla mna dobre

    Kacer123 je offline (nepripojený) Kacer123

    Kacer123
    vulxy Pozri príspevok
    ja si plnim sam cigarety uz par rokov a tabak nakupujem v madarsku GoldenGate Light a dutinky tiez orginal Goldengate.vyjde to priblizne na polovicu(aj menej) ako normalne cigarety
    Tiez by som isiel do Madarska kupit nejaky ten GoldenGate len by som potreboval vediet ,ze kolko je dovolene pre vlastnu potrebu previest aby som nemusel stale jazdit? A este kde by som to tam nasiel asi to mat v kazdom stanku nebudu.

    Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

    ten, čo už nemusí do roboty Excise Duty
    Kacer123 Pozri príspevok
    Tiez by som isiel do Madarska kupit nejaky ten GoldenGate len by som potreboval vediet ,ze kolko je dovolene pre vlastnu potrebu previest aby som nemusel stale jazdit? A este kde by som to tam nasiel asi to mat v kazdom stanku nebudu.
    Koľko chceš, podmienka je, že si to prepravíš sám a nebudeš to predávať.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    romeo_84 Pozri príspevok
    Zdravim poradaci!
    chcem sa spytat tych, co maju skusenosti s vyrobou vlastnych cigariet plnenim cigaretovych dutiniek, aky pouzivate tabak? strojcek aj dutinky mam, len neviem, ktory tabak sa oplati z hladiska ceny a chuti.
    Chcem si "vyrobit" lacnu nahradu za znacku LM light, pripadne Sparta classic.. da sa to vobec? a vyjde ma to vobec lacnejsie..?
    dakujem vsetkym za odpovede!
    orientuj sa podľa vône, až potom podľa ceny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.