Zavrieť

Porady

Forma na vianočné oblátky

Viete mi prosím poradiť, kde sa dá zakúpiť forma na pečenie vianočných oblátok?
Alebo kontakt na niekoho, kto tento stroj vyrába doma.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kucko7 je offline (nepripojený) kucko7

    kucko7
    Mam formu od magropomu asi 3 roky. Tento rok pri pečení oplátok sa prehrievala horna časť formy, možno už nefunguje správne termoregulátor. Nevýhoda formy je v tom, že pri pritlačení hornej časti ku spodnej treba vyvinúť dosť veľký tlak a pri veľkom počte oplátok po čase bolí ruka. Možno by bol dobrý nejaký zaisťovací prvok, ktorý to urobí za nás. Príjemné pečenie
    martaneveri Ja mam formu od Magropomu viac ako 15 rokov, bez problemov funguje. Co sa tyka pritlacania hornej casti, zvykla som si laktom zatlacit, lebo ruka naozaj boli, ked clovek vela pecie. Mam ale pocit, ze sa da kupit taka zarazka na hornu rucku, ktora sa priklopi pri polozeni hornej platne, treba pozriet ich stranku

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Niet za čo. Želám pohodový víkend.
    babka - ježibabka
    Okrem už tu uvedenej firmy MAGROPOM (číslo inzerátu 2519) má v Katolíckych novinách inzerát aj pán Anton Vyskočil, Štefánikova 45/56, 922 03 Vrbové, tel. č. 033/7792 510, mobil 0905 542 011. Číslo inzerátu 2541. Máš možnosť si vybrať. Nech sa darí.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Pán Vyskočil mi do telefónu nechcel ohľadom ceny nič povedať, vraj mi pošle domov ceník. Nadiktovala som mu adresu, ale doteraz mi nič neprišlo. To bolo pred rokom.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ďakujem za odpovede.
    Zopár inzerátov som vygúglila aj ja , ale nerada by som kupovala mačku vo vreci na dobierku od úplne neznámeho človeka.
    Preto som sa obrátila na poraďákov, či niekto nemá dobrú skúsenosť, alebo či niekoho nepozná, kto to vyrába.

    Do f. Magropom poslala požiadavku na katalóg a cenník , som zvedavá, čo mi odpovedia. Dám vedieť.
    Ak viete ešte niekoho doporučiť, budem rada.

    petsvk je offline (nepripojený) petsvk

    petsvk
    [QUOTE=arizona;1221304]Ďakujem za odpovede.
    Zopár inzerátov som vygúglila aj ja , ale nerada by som kupovala mačku vo vreci na dobierku od úplne neznámeho človeka.
    Preto som sa obrátila na poraďákov, či niekto nemá dobrú skúsenosť, alebo či niekoho nepozná, kto to vyrába.

    Do f. Magropom poslala požiadavku na katalóg a cenník , som zvedavá, čo mi odpovedia. Dám vedieť.
    Ak viete ešte niekoho doporučiť, budem rada.

    Aká bola odpoveď z fy Magropom? a ceny?

    vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

    vieroslava
    Ja som kupovala z fi Magroprom formu tak, že som objednala v novembri minulý rok a došlo mi to v marci tento rok. Ale pani ma upozornila, že majú také dlhé dodacie lehoty. Cena bola cca 15O€ plus mínus. Už si presne nepamätám.
    A práve teraz už robím na nej vlastné oblátky.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    petsvk Pozri príspevok


    Aká bola odpoveď z fy Magropom? a ceny?
    Poslali mi cenník ( ešte v korunách ) a katalóg, ceny sa pohybujú 5300-5600 sk.
    Ale majú vypredané, berú objednávky až na február 2010

    andrea55 je offline (nepripojený) andrea55

    andrea55
    ja som objednala asi pred mesiacom a akurát stredu nám to došlo poštou od MAGROPOM, stálo to 185,89€-forma+hubka+vosk včelej medzistienky. Objednala som to telefonicky, mám už darček na vianoce pre mamičku, budúci týždeň už pečieme oplátky

    Martasch je offline (nepripojený) Martasch

    Martasch
    Aké sú, prosím, vaše skúsenosti s formou na pečenie oblátok od firmy Magropom? Ďakujem za názory.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    potrebovala by som radu, akým spôsobom čistíte formy na pečenie oblátok ... ja som doteraz používala jemný šmirgeľ.
    Máte iný spôsob čistenia?
    misoft Písanie kapitálkami (veľkými písmenami) sa považuje za vynucovanie pozornosti, za kričanie.
    http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
    Okrem toho - toto nie je platná odpoveď - patrí to do sekcie Inzercia!
    http://www.porada.sk/t217751-navod-a...u-poradou.html
    Peggynka Dnes vystrája,aj varecha.sk zahltil
    misoft Všimol som si, že "perlí" - ..... dilino jeden....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.