Zavrieť

Porady

VÝZVA

ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Prosím nezamieňajte si účtovníctvo, zhotovenie DP, RZZP ...atď s rýľovaním na záhrade, leňošením v kresle ....pretože niečo dokážeme všetci a niečo nie.....
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

ekopo Pozri príspevok
Prosím nezamieňajte si účtovníctvo, zhotovenie DP, RZZP ...atď s rýľovaním na záhrade, leňošením v kresle ....pretože niečo dokážeme všetci a niečo nie.....
Čo sa deje? Niekto bol múdry?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ekopo Pozri príspevok
Prosím nezamieňajte si účtovníctvo, zhotovenie DP, RZZP ...atď s rýľovaním na záhrade, leňošením v kresle ....pretože niečo dokážeme všetci a niečo nie.....
teraz som troska mimo/vobec nechapem,co sa deje...O co ide?Ale inak,ani rylovat zahradu nevie kde kto-dobre porylovat zahradu tiez treba vediet...Hmhm
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

ekopo Pozri príspevok
Prosím nezamieňajte si účtovníctvo, zhotovenie DP, RZZP ...atď s rýľovaním na záhrade, leňošením v kresle ....pretože niečo dokážeme všetci a niečo nie.....
Fiha, tak toto je dost vazne, ked si zalozil samostatnu temu a nestacilo ti " postazovat" sa v " lamparni", kde obvykle opisujeme svoje " depresivne stavy a situacie"
a prezradis nam viac? aby sme ta mohli polutovat a povzbudit
niekto bol chytry jak radio jerevan alebo este chytrejsi, ked ta to tak nasrdilo?
Naposledy upravil marina8 : 16.01.10 at 15:01
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Stanislav 1975 Pozri príspevok
teraz som troska mimo/vobec nechapem,co sa deje...O co ide?Ale inak,ani rylovat zahradu nevie kde kto-dobre porylovat zahradu tiez treba vediet...Hmhm
ja viem uctovat aj rylovat a okopavat teda niekedy
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ja neviem,ale mam taky pocit ze ekopa to uctovanie momentalne zlozilo.asi mu nieco nevyslo a je to len chvikova depresia:-)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marina8 Pozri príspevok
ja viem uctovat aj rylovat a okopavat teda niekedy
:-) sikovne dievca...
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Stanislav 1975 Pozri príspevok
:-) sikovne dievca...
dakujem
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Ako tak pozerám, "výzva" nepatrila ani jednému z Vás..
Musím uviesť , že nemám depresiu, nič ma nezložilo, nikto ma nevytočil...ani nič podobné. Jednoducho som to chcel takto napísať. Táto výzva patrí všetkým Truhlíkom (ktorí si myslia, že všetko vedia), ktorí sa tu pred dôležitými termínamy nakopia, pýtajú si podrobný návod na vyplnenie priznaní, pýtajú sa na všetky možné aj nemožné účtovné prípady, a keď niektorí z naozaj kvalifikovaných poraďákov sa ozvú s poznámkou, či by nebolo lepšie agendu dať spraviť fundovanému účtovníkovi, tak reakcie Truhlíkov sú dokonca podráždené, urazené.......
Porada je stránka hlavne pre účtovníkov...radíme si medzi sebou, aj keď samozrejme radíme aj neúčtovníkom, podnikateľom.....ale niekedy je toho naozaj priveľa. To je môj názor.
Ozaj, čo nás živí?
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Každí z nás vie niečo, nikto nie je takí, že by vedel všetko, aspoň ja takého génia nepoznám. Neviem ako si tú výzvu myslel, prosím objasni
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

ekopo Pozri príspevok
Ako tak pozerám, "výzva" nepatrila ani jednému z Vás..
Musím uviesť , že nemám depresiu, nič ma nezložilo, nikto ma nevytočil...ani nič podobné. Jednoducho som to chcel takto napísať. Táto výzva patrí všetkým Truhlíkom (ktorí si myslia, že všetko vedia), ktorí sa tu pred dôležitými termínamy nakopia, pýtajú si podrobný návod na vyplnenie priznaní, pýtajú sa na všetky možné aj nemožné účtovné prípady, a keď niektorí z naozaj kvalifikovaných poraďákov sa ozvú s poznámkou, či by nebolo lepšie agendu dať spraviť fundovanému účtovníkovi, tak reakcie Truhlíkov sú dokonca podráždené, urazené.......
Porada je stránka hlavne pre účtovníkov...radíme si medzi sebou, aj keď samozrejme radíme aj neúčtovníkom, podnikateľom.....ale niekedy je toho naozaj priveľa. To je môj názor.
Ozaj, čo nás živí?
Práve som chcela napísať, že ja zas úplne chápem, čo si napísal a som presvedčená, že práve Ty nemáš žiadnu depresiu a ani Ťa nikto nevytočil.....a už vôbec Ťa nepoložilo účtovníctvo
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

truch Pozri príspevok
Každí z nás vie niečo, nikto nie je takí, že by vedel všetko, aspoň ja takého génia nepoznám. Neviem ako si tú výzvu myslel, prosím objasni
truch po svete chodia milióny, ktorí si myslia, že vedia všetko
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ja som to pochopila na "prvý šup" . Osoby, o ktorých píše ekopo, ma svojimi podráždenými komentármi a invektívami voči tým, ktorí radia, pravidelne vyháňajú z Porady .
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

evina Pozri príspevok
truch po svete chodia milióny, ktorí si myslia, že vedia všetko
Evina, máš úplnu pravdu, je veľa takých ktorí " vedia všetko", už chápem po tvojom príspevku ako to bolo myslené a chápem aj to, že to človeka naštve.
Akurát sa ma "dotkli tvoji truhlici", keď dáš miesto h ch tak je to moje priezvisko, dúfam že tá výzva mi nepatrí
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
jáááj ospravedlňujem sa všetkým, ktorí majú priezvisko Truhlík a nie sú Truhlíkmi.... :-)
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

truch Pozri príspevok
Evina, máš úplnu pravdu, je veľa takých ktorí " vedia všetko", už chápem po tvojom príspevku ako to bolo myslené a chápem aj to, že to človeka naštve.
Akurát sa ma "dotkli tvoji truhlici", keď dáš miesto h ch tak je to moje priezvisko, dúfam že tá výzva mi nepatrí
Moji truhlíci to neboli, ale určite to nikoho ani vo sne nenapadlo spojiť s Tvojím priezviskom...
Je to krásny výraz na "chrobákov truhlíkov" ... prebratý z rozprávky Ferdo Mravenec
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ekopo Pozri príspevok
jáááj ospravedlňujem sa všetkým, ktorí majú priezvisko Truhlík a nie sú Truhlíkmi.... :-)
Ja nie som Truhlík, som možno len truhlík, ale pochopila som Ťa a ako rada, a aká je krásna sobota na Porade ani netreba zdôrazňovať...... Konečne už nie sú potrebné dovetky, ani žiadne vysvetlenia. Posielam Ti moju nekonečnú vďačnosť....
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ak by ( napriek vysvetleniu) ešte niekto nechápal o čom ekopo písal, pošlem mu príspevok,v ktorom som dostala " poďakovanie " za pomoc .
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

[Je to krásny výraz na "chrobákov truhlíkov" ... prebratý z rozprávky Ferdo Mravenec [/QUOTE]
Syn má prezývku Ferdo
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Johanka Pozri príspevok
Ak by ( napriek vysvetleniu) ešte niekto nechápal o čom ekopo písal, pošlem mu príspevok,v ktorom som dostala " poďakovanie " za pomoc .
No tému som čítala a je o držku. Dotyčná si ani neuvedomuje zrejme, že môže známeho posadiť na pár rokov do chládku ( mal by jedlo 5 x denne, a strechu nad hlavou ).
Krásne sa podakovala.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Xanti Pozri príspevok
No tému som čítala a je o držku. Dotyčná si ani neuvedomuje zrejme, že môže známeho posadiť na pár rokov do chládku ( mal by jedlo 5 x denne, a strechu nad hlavou ).
Krásne sa podakovala.
Tu je takých tiežúčtovníkov habadééééj. Ale problém bude v nepochopení požiadaviek niektorých nickov. Milé dámy, Vy si neuvedomujete jednu zásadnú vec. Nick sa pracne prekliká na Poradu. Možno je nútený použiť aj dva prsty. Nevyhral ich v lotérii. A Vy mu ponúknete, pche, nejakú radu.
Najideálnejšie by bolo, on line spracovať účtovníctvo komplexne. Na čo kúskovať? Rovno zoptimalizovať dane. Ale pozor, ak požaduje úver- je nutný zisk. Ak úver nepožaduje-zoptimalizovať stratu. Zaslať DP on line na DÚ. Ale pred tým ešte jednym vrzom šupnúť auditorovi. A nezabudnúť zrealizovať pripomienky z auditorskej správy. A ak už po on line práci vyjde nejaký ten zisk, rovno z vlastného účtu zaplatiť daň. A možno pán zadávateľ, ľka tretím prstom klikne na súhlasné tlačítko a pošle spoza monitoru čarovný ďakovný úsmev. Veď to vôbec nie je zložité.
Peknú nedeľu a nezabudnite.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať