Zavrieť

Porady

Bolesti v kolene, prechladnutie?

Prosim o pomoc, hlavne ak sa najde nejaky doktor. Boli ma uz mesiac koleno. Prechladlo mi asi vo vlaku, ked som zaspala s opretou nohou o takmer zamrznutu kovovu stenu... No a uz bolo skoro vporiadku, ale dala som si dalsiu dlhsiu prechadzku a boli sialene znova. Ale iba ked chodim, a hlavne po schodoch. Nemyslim ze mam nieco s chrupavkou alebo tak, nemam preco... Ani voda to neni, ohnynam ho bez problemov. Len postavit sa na nho a prejst par sto metrov nejde. Sialeeene sa rozboli. Najvesci problem je, ze este 6 mesiacov budem v zahranici... V Taliansku to nechcem, riesit, radsej sa vratim domov...Teraz uz iba keby mi niekto poradil ci mam, alebo to prejde same? Viem, mala by som za doktorom......alebo? Dakujem za radu, akukolvek.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Čím skôr lekárovi, môže tam byť zápaľ - sú viaceré druhy, vie to len odborník.

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ...to koleno nebolí od tej studenej steny vo vlaku, ani od dlhšej prechádzky, s tým kolenom je potrebné ísť na odborné vyšetrenie k ortópedovi, a ten určí diagnózu a začne ho liečiť...

    SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

    SMatilda
    A zatial kým sa dostaneš k lekárovi zakladaj si na noc obklady z arniky- dostať v lekárni vo forme masti alebo gelu.
    Naposledy upravil SMatilda : 22.01.10 at 12:58 Dôvod: textová chyba

    slniečko11 je offline (nepripojený) slniečko11

    nežijeme len pre seba, ale aj pre ostatných (: ...viac slniečko11
    efulka Pozri príspevok
    Prosim o pomoc, hlavne ak sa najde nejaky doktor. Boli ma uz mesiac koleno. Prechladlo mi asi vo vlaku, ked som zaspala s opretou nohou o takmer zamrznutu kovovu stenu... No a uz bolo skoro vporiadku, ale dala som si dalsiu dlhsiu prechadzku a boli sialene znova. Ale iba ked chodim, a hlavne po schodoch. Nemyslim ze mam nieco s chrupavkou alebo tak, nemam preco... Ani voda to neni, ohnynam ho bez problemov. Len postavit sa na nho a prejst par sto metrov nejde. Sialeeene sa rozboli. Najvesci problem je, ze este 6 mesiacov budem v zahranici... V Taliansku to nechcem, riesit, radsej sa vratim domov...Teraz uz iba keby mi niekto poradil ci mam, alebo to prejde same? Viem, mala by som za doktorom......alebo? Dakujem za radu, akukolvek.
    efulka, je to len polemizovanie o tom, z čoho máš tie bolesti, teraz je hlavné, aby si sa ich zbavila, a na to by sa naozaj mal pozrieť lekár, aby sa to len nezhoršovalo. Držím palce, nech sa to dá čoskoro do poriadku

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    Ortopédi poznajú vynikajúce tabletky, pokiaľ to je v počiatočnom štádiu. Kedysi do 30-tky to prešlo "samé", ale teraz vidím že to musel byť nejaký zápal, ktorý treba liečiť., asi pred 7-8 rokmi ma zase bolelo koleno, mi dali tabletky, úplne som žasol ako to očividne do 2 dní prešlo. Tak isto rýchlo to prešlo po tabletkách asi pred pol rokom. Nepomohli žiadne maste ani kúpele ani tie kadejaké propagované drahé drinky a tablety na chrupavky...Musíme sa šetriť, aby sa to nevracalo. A tabletky majú aj v Taliansku, alebo si ich daj poslať nejako

    Bolesti v kolene, prechladnutie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.