Zavrieť

Porady

kvapky mms

Emwa Emwa

Emwa je offline (nepripojený) Emwa

Pekny vecer vsetkym,
rada by som vedela, ci ma niekto z poradakov vlastne skusenosti s MMS kvapkami a ked, tak ake ?
Poprosim o VLASTNE skusenosti, nie opisy udajov z internetu, dakujem
pripadne doporucenie, alebo zamietnutie uzivania z vasho pohladu
Usporiadat
citrus citrus

citrus je offline (nepripojený) citrus

Dobry deň,
možno to sem nepatrí,a ale momentálne nemám čas hľadať to správne miesto...
Chcel by som sa opýtať, či pri preventívnom užívaní kvapiek je kúra spravidla sprevádzaná hnačkami (radšej by som zniesol nevoľnosť ako diareu), a keď áno, tak ako dlho to trvá.
Ďakujem.
0 0
Jacq. Jacq.

Jacq. je offline (nepripojený) Jacq.

Dobry vecer,

Narazila som teraz nahodou na diskusiu ohladom MMS. Mam osobne len tie najlepsie skusenosti - virusove ochorenie, ktore neustupovalo pocas dvoch tyzdnov, aj napriek liecbe, vyliecilo MMS za 8 hodin! Keby som to nevidela, tak neuverim. taktiez rana po zubnom chirurgickom zakroku - dost komlikovanom sa zahojila v priebehu tyzdna a to tak, ze nebolo potrebne ani raz podat liek od bolesti a antibiotika ani nehovorim - tie uz sa v nasej rodine uzivat nebudu nikdy! Bohuzial mi v minulosti sposobili dost vazne zdravotne problemy a v podstate som sa ich nezbavila doteraz. Ja som sa pocas trojtyzdnovej detoxikacnej kury citila vybore - ani raz sa u mna neprejavili ziadne negativne ucinky - o prepalenom zaludku nehovoriac. Raz ma bolela dost necakane hlava a raz ma prehnalo, ale to vsetko bez akychkolvek dalsich problemov. Predpokladam, ze to bol ucinok cistenia organizmu. Taktiez to pouzivam na pokozku tvare a vlasov - zahojilo mi to neprijemne vyrazky cobydub! Pouzivame to aj na cistenie zubov a ustne vyplachy a tiez inhalacie. Jedine, co som zatial neskusila je kupel, ale to len z casovych dovodov. Vstci, ktorych poznam a uzivaju MMS uz kupel vyskusali a stali sa na nom takmer zavisli. Clovek sa po kupeli citi velmi dobre - hned nastupuje prijemna unava, takze je dobre absolvovat ho tesne pred spanim. Verim tomu, ze ten ma najblahodarnejsie ucinky na organizmus, pretoze sa prijma vsetkymi otvormi tela, cize pormy, nosom a pod.
MMS skupujeme u pana Miseje z Diviakov - mame len tie najlepsie skuenosti! Kupujeme u neho viacej produktov - napr. Schindeleho mineraly (tie su tiez uzasne) a prirodny vit. C. Ma velmi priaznive ceny a hj jeho stranka je super - niekedy ju citam cele hodiny. Dokonca je pravidelne aktualizovana a nema problem na nej zverejnovat kontaky aj na ine podobne stranky
Takze vrelo doporucujem aj MMS, aj mineraly, vit C. - proste vsetko prirodne..
Drzim palce! A nebojte sa toho - budete naozaj prekvapeni....

Bum
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jacq. Pozri príspevok
Dobry vecer,

Narazila som teraz nahodou na diskusiu ohladom MMS.
Naozaj ...
Mam osobne len tie najlepsie skusenosti - virusove ochorenie, ktore neustupovalo pocas dvoch tyzdnov, aj napriek liecbe, vyliecilo MMS za 8 hodin!
Ľudia .....zázrak ...
Keby som to nevidela, tak neuverim. taktiez rana po zubnom chirurgickom zakroku - dost komlikovanom
Vytrhnutie zuba ???
sa zahojila v priebehu tyzdna a to tak, ze nebolo potrebne ani raz podat liek od bolesti a antibiotika ani nehovorim
....ani nevravím...
- tie uz sa v nasej rodine uzivat nebudu nikdy!
NEVER SAY DIE ....
Bohuzial mi v minulosti sposobili dost vazne zdravotne problemy a v podstate som sa ich nezbavila doteraz.
...šak si daj ďalšiu dávku MMS
Ja som sa pocas trojtyzdnovej detoxikacnej kury citila vybore - ani raz sa u mna neprejavili ziadne negativne ucinky - o prepalenom zaludku nehovoriac. Raz ma bolela dost necakane hlava a raz ma prehnalo, ale to vsetko bez akychkolvek dalsich problemov. Predpokladam, ze to bol ucinok cistenia organizmu. Taktiez to pouzivam na pokozku tvare a vlasov - zahojilo mi to neprijemne vyrazky cobydub! Pouzivame to aj na cistenie zubov a ustne vyplachy a tiez inhalacie. Jedine, co som zatial neskusila je kupel, ale to len z casovych dovodov. Vstci, ktorych poznam a uzivaju MMS uz kupel vyskusali a stali sa na nom takmer zavisli.
...skončia na Prednej hore ...
Clovek sa po kupeli citi velmi dobre - hned nastupuje prijemna unava, takze je dobre absolvovat ho tesne pred spanim. Verim tomu, ze ten ma najblahodarnejsie ucinky na organizmus, pretoze sa prijma vsetkymi otvormi tela, cize pormy, nosom a pod.
...ej ,ej ..........na niečo si zabudla ...asi nepoznáš inú " kúru " ....to Ti je len liek nad lieky ...
MMS skupujeme u pana Miseje z Diviakov - mame len tie najlepsie skuenosti! Kupujeme u neho viacej produktov - napr. Schindeleho mineraly (tie su tiez uzasne) a prirodny vit. C. Ma velmi priaznive ceny a hj jeho stranka je super - niekedy ju citam cele hodiny.
...pokračuj aj naďalej ............a rob mu reklamu aj inde ...
Dokonca je pravidelne aktualizovana a nema problem na nej zverejnovat kontaky aj na ine podobne stranky
...time is money ...
Takze vrelo doporucujem aj MMS, aj mineraly, vit C. - proste vsetko prirodne..
Drzim palce! A nebojte sa toho - budete naozaj prekvapeni....
...už sa stalo ...
Bum
...buch...
0 0
citrus citrus

citrus je offline (nepripojený) citrus

Jacq. Pozri príspevok
Dobry vecer,

Narazila som teraz nahodou na diskusiu ohladom MMS. Mam osobne len tie najlepsie skusenosti - virusove ochorenie, ktore neustupovalo pocas dvoch tyzdnov, aj napriek liecbe, vyliecilo MMS za 8 hodin! Keby som to nevidela, tak neuverim. taktiez rana po zubnom chirurgickom zakroku - dost komlikovanom sa zahojila v priebehu tyzdna a to tak, ze nebolo potrebne ani raz podat liek od bolesti a antibiotika ani nehovorim - tie uz sa v nasej rodine uzivat nebudu nikdy! Bohuzial mi v minulosti sposobili dost vazne zdravotne problemy a v podstate som sa ich nezbavila doteraz. Ja som sa pocas trojtyzdnovej detoxikacnej kury citila vybore - ani raz sa u mna neprejavili ziadne negativne ucinky - o prepalenom zaludku nehovoriac. Raz ma bolela dost necakane hlava a raz ma prehnalo, ale to vsetko bez akychkolvek dalsich problemov. Predpokladam, ze to bol ucinok cistenia organizmu. Taktiez to pouzivam na pokozku tvare a vlasov - zahojilo mi to neprijemne vyrazky cobydub! Pouzivame to aj na cistenie zubov a ustne vyplachy a tiez inhalacie. Jedine, co som zatial neskusila je kupel, ale to len z casovych dovodov. Vstci, ktorych poznam a uzivaju MMS uz kupel vyskusali a stali sa na nom takmer zavisli. Clovek sa po kupeli citi velmi dobre - hned nastupuje prijemna unava, takze je dobre absolvovat ho tesne pred spanim. Verim tomu, ze ten ma najblahodarnejsie ucinky na organizmus, pretoze sa prijma vsetkymi otvormi tela, cize pormy, nosom a pod.
MMS skupujeme u pana Miseje z Diviakov - mame len tie najlepsie skuenosti! Kupujeme u neho viacej produktov - napr. Schindeleho mineraly (tie su tiez uzasne) a prirodny vit. C. Ma velmi priaznive ceny a hj jeho stranka je super - niekedy ju citam cele hodiny. Dokonca je pravidelne aktualizovana a nema problem na nej zverejnovat kontaky aj na ine podobne stranky
Takze vrelo doporucujem aj MMS, aj mineraly, vit C. - proste vsetko prirodne..
Drzim palce! A nebojte sa toho - budete naozaj prekvapeni....

Bum
A koľko stojí ten roztok; dá sa objednať (poštovné, balné)???
0 0
Jacq. Jacq.

Jacq. je offline (nepripojený) Jacq.

Citrus, info o cene + výške poštovného a ost. sa dočítaš na: www.zdraviemms.mypage.sk Pri 1 ks (set) je cena okolo 14 EUR aj s poštovným. Pri odbere viacerých kusov (setov) cena klesá a poštovné odpadá...
0 0
eva.toth eva.toth

eva.toth je offline (nepripojený) eva.toth

rozvedená, 2 deti
Moje skúsenosti s MMS1. V r. 2009 som sa prvý krát odhodlala na kúru MMS1. Musím povedať, že som najskôr cca pol roka študovala MMS1, MMS2, pokiaľ som sa odhodlala na prvú kúru. My ľudia máme zakódované, že čo smrdí za chlórom, musí byť nebezpečné, pretože sa chlórom dezinfikuje všetko nečisté. Ale chlór v podobe mms nepijeme. Po troch min. aktivácie s citr. kyselinou/ja dávam obyčajnú šťavu z citróna/ vzniká chlóroxid a táto látka robí v tele zázraky. Chlóroxid si telo vyrába tiež. Keď ho je málo, vznikajú choroby. Takže MMS1 nie je pre telo cudzia. MMS1 samotné nelieči, ale svojimi elektrónmi sa naviaže na opačné nabité častice a rozbije ich. Takto ničí nielen vírusy, rôzne zárodky chorôb, ktoré sú opačne nabité, ako tie zdravé. Preto na rozdiel od chemoterapie, ktorá ničí všetky bunky, MMS ničí len tie, ktoré v tele nemajú čo robiť. Ako už bolo spomenuté v predchádzajúcich príspevkoch, pravdaže farmaceuti sú proti MMS a to na celom svete. Ako sa vyjadrila pre týždenník + 7 dní lekárnička z Blavy /ktorá MMS podáva celej rodine vrátane vnúčat/, cena MMs je taká nízka, že jednou fľaštičkou od kvapiek proti nádche vyliečite celú dedinu a keby ľudia vedeli o jej priaznivých účinkoch nepotrebovali by lekárov a farmaceutov. Pitím MMS nebolo zaznamenané ani jedno úmrtie, alebo vážne ochorenie, tak ako to bolo uvedené vo varovaniach či už vo svete, alebo u nás. Oproti tomu na užívanie obyčajných liekov na všetky choroby, vrátane rakoviny bolo nespočetné množstvo úmrtí, nehovoriac o nepriaznivých účinkov, ktoré na príbalovom letáku sa dĺžkou podobajú skoro na toaletný papier. MMS oproti tomu nemá nepriaznivé účinky, pravdaže ak sa berie odporúčaná dávka. Sú však aj jedinci hlavne na českých fórach MMS fórum u pramene, ktorí brali aj dávky 200 kvapiek denne a nič sa im nestalo. Na spomenutom českom fóre nájdete aj články o úspešných vyliečení nielen obyčajných chorôb, ale aj úspešných vyliečení rakoviny. A nielen články o vyliečení, ale aj odborné články, presný popis chemikov, biológov, lekárov čo sa s touto látkou deje v tele. Čo robí, čo z nej ostane. Aj vyjadrenia p. Humbla vynálezca MMS1,prečo sa z neho nestal miliónár. P.Humble
liečil a lieči za pomoci MMS maláriu v tých najchudobnejších krajinách zadarmo. Je zaznamenaných vyše 800 prípadov vyliečení na HIV. Nájdete aj úspešné vyliečenie chlapca zo Slovenska na rakovinu. Postup liečenia písala matka chlapca. MMS ničí aj "potvorky" v našom tele, ktoré sú podľa mňa, okrem vírusov pôvodcom rakoviny, pretože svojimi výlučkami spôsobujú zmeny na DNA. Všetci, ktorí máte domáce zvieratá a ste s nimi v kontakte, jedli ste surové mäso, hrabali sa v pôde ošetrenej humusom, maštaľným hnojom, máme v sebe "potvorky". Ja osobne som brala MMS1 najskôr 2 týždne a to tak, že som navyšovala aktivované kvapky šťavou s citróna od jednej až po osem denne každé dve hodiny. Radšej v menších dávkach a častejšie, MMs vydrží v tele dve hodiny. Pri užívaní MMS neberieme chemický vit. C, lebo neutralizuje MMS. Teraz každé dva týždne robím udržiavaciu dávku vždy cez víkend. Dá sa urobiť MMS aj do zásoby a to tak, že si ráno najskôr do pohára aktivujem 30 kvapiek s 150 kvapkami citrónovej šťavy, doplním vodou do 1,5 l sklenej fľaše a pijem celý deň, aby som v tele mala stále dobrú hladinu chlóroxidu. Na noc si vždy doplním telo vysokou dávkou vit. C /2 g/. Priateľka vyliečila otca s rakoviny, ktorý odmietol chemoterapiu. Okrem MMS bral aj HCL, ktorá je tiež liečivá. Bral ale aj vysoké dávky vit. C, B 17 v podobe mandlí, pil mrkvovú šťavu spolu s cviklovou, minerálne látky, Aloe vera, javorový sirup so sódou bicarbónou, rybací olej. Ja sama som nemala žiadne nežiadúce účinky, hnačky. Nebola som ani chorá, takže neviem posúdiť účinok. Snáď len to, že som mala taký veľký pruh na pravej strane nad vaječníkom, že som si už asi 10 rokov nemohla ľahnúť na brucho. Mala som tam kopček,.Zmizlo to. Ani neviem, či to bol pruh, možno nejaká zdurenina, zrast. Zmizlo to, kopček zmizol. Každý rok mi začiatkom zimy vždy slzili oči, pokiaľ som prišla na zastávku cestou do roboty, tvár som mala mokrú od sĺz. Teraz mi oči vôbec neslzia. Raz mesačne pred menzesom som mávala silnú migrénu, že v ten deň som nemohla ísť ani do roboty, len som ležala v tme. Teraz migrénu nemávam. Darmo čakám na ukrutnú bolesť, rok sa bolesť nedostavila. Z konečníka mi trčal asi 3-5 mm výrastok /možno zlatá žila, neviem posúdiť/ mála som to ešte od pôrodu syna. Po výrastku nie je ani chýru. Tie isté skúsenosti má aj môj otec, zmizli mu zlaté žily, ktoré mu krvácali. Neznášam nádchu. Mávam ju cca 3 krát do roka. Teraz, keď sa objavia prvé príznaky, namočím si po 4 tyčinky na čistenie uší do každého nosu do aktivovaného MMS1 trošku zriedeného vodou, vdychujem asi pol hod. a nádcha sa nedostaví. Nádchu som nemala od r. 2009. Mávala som aj herpes, ak som bola v psychickom, telesnom vypätí a striasla ma zima, do hodiny som mala herpes. Ten som tiež nemala od r. 2009. Toto sú moje poznatky s MMS1.
Naposledy upravil eva.toth : 05.12.11 at 12:05
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

To musi by ozaj zazracny liek! Lieci to, co ani najlepsi lekari nedokazu

Naco su nam nemocnice a lekari, ved mame MMS...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Varovanie uradu verejneho zdravotnictva si mozete precitat tu : http://www.uvzsr.sk/docs/info/hv/stanovisko_MMS.pdf
0 0
eva.toth eva.toth

eva.toth je offline (nepripojený) eva.toth

rozvedená, 2 deti
Škoda, že verejné zdravotníctvo tiež verejne nevaruje na nežiadúce účinky od liekov, lebo príbalový leták pri lieku si prečíta jeden z desiatich. A chlór nikto nepije, ale chlóroxid a ten si telo vyrába aj samo. Ináč tento chlóroxid pijú aj lekári, ale nechvália sa tým.
0 0
akavik akavik

akavik je offline (nepripojený) akavik

Prosim,dajte odkaz na seriozneho distributora mms,ktory ho predava za rozumnu cenu,dakujem vopred.potrebujem ho na liecebne ucinky.
prosim poslite sukromnu spravu alebo mail nariesok72@gmail.com
0 0
akavik akavik

akavik je offline (nepripojený) akavik

prepacte.spravny mail je : oriesok72@gmail.com
0 0
jopal jopal

jopal je offline (nepripojený) jopal

Hmm, "Mladi v prdeli a do dochodku daleko"... ...viac
arizona Pozri príspevok
Varovanie uradu verejneho zdravotnictva si mozete precitat tu : http://www.uvzsr.sk/docs/info/hv/stanovisko_MMS.pdf
V normalnom state, by mi to stacilo. Ale v nasom, kde sa spravaju firmy heslom cim je pacientovi horsie, tym lepsie, kde sa predpisuju lieky podla tlaku dilerov, kde idealny obcan je cely zivot tak trosku chory obcan, mam urcite pochybnosti o tomto vyhlaseni. O to viac, ze tie dovody co opisuju, byvaju napr. aj z kocoviny po opici...
0 0
azyra azyra

azyra je offline (nepripojený) azyra

vela som citala o uconkoch MMS naokoniec osom si ho kupila a uzivala ..prednedavnom som sa docitala zevraj sa da pouzit aj na vonkajsie pouzite konrektne na cistenie pleti atd a hovorim si ze fajn tak to skusim nechala som uconkovat vsetko ako pisali vsetko bolo fajn ale na drihy den som mala na tvary rozsiahle cervene flaky uz zacalo to stipat boliet neviem co mam s tym robit davam si obklady dermazyn pride mo to ako rozsiahle poleptanie koze uz tie flaky su tmavsie nevie niedko ako dlho trva uzdravenie ? dakujem za odpovede
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
chybaju mi tu vyjadrenia ludi z minuleho roka, ktori vraveli ze budu pisat ako im to pomohlo / nepomohlo.
0 0
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

azyra: miesala si to 1:5? do kupele davaj tak 30 kvapiek mms(30 kvapiek mms + 150 kvapiek kyseliny citronovej, musis to nechat zreagovat 5minut a potom vylejes do vody a kupes sa). Ak ti to sposobilo popaleniny, tak si to pravdepodobne nezriedila spravne. MMS1 obsahuje chlor ktory sa po zriedeni s kyselinou citronovou premeni na chlordioxid a ten je neskodny...

Inak dosli mi kvapky co som kupil este pred 3 rokmi. Rok som nepouzival a ako si sa teraz nabalili na mna choroby. Kupil som z tejto stranky: http://www.webareal.sk/mms-kvapky ale uz to mms nie je take silne, v pohode sa da pit aj 10 kvapiek s vodou, co predtym nebolo mozne.
Nechapem ako to je mozne. Ma niekto odkaz na nejaky seriozny obchod, kde predavaju riadne mms?

PS: arizona, chemoterapia(az na vynimky) predlzi zivot o max pol roka, bezne by som povedal ze ho skrati a zneprijemni za miliony rocne - ryza pre farmacie), pricom clovek pocas uzivania ma taky neprijemny stav, ze sa cudujem ludom ze beru chemoterapiu(az na vynimky ako pri leukemiach...). Nehovoriac o inych liekoch: ako napr. statiny ktore viac skodia ako pomahaju...vsetko to je biznis a vedia to aj vsetci lekari, niektori uz verejne otvaraju usta, ale kopu ma obavu. Odporucam nejake clanky od prof. Viliam Bada. Budete prekvapeni....
Naposledy upravil rado3105 : 05.03.12 at 12:26
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rado3105 Pozri príspevok
azyra: miesala si to 1:5? do kupele davaj tak 30 kvapiek mms(30 kvapiek mms + 150 kvapiek kyseliny citronovej, musis to nechat zreagovat 5minut a potom vylejes do vody a kupes sa). Ak ti to sposobilo popaleniny, tak si to pravdepodobne nezriedila spravne. MMS1 obsahuje chlor ktory sa po zriedeni s kyselinou citronovou premeni na chlordioxid a ten je neskodny...

Inak dosli mi kvapky co som kupil este pred 3 rokmi. Rok som nepouzival a ako si sa teraz nabalili na mna choroby. Kupil som z tejto stranky: http://www.webareal.sk/mms-kvapky ale uz to mms nie je take silne, v pohode sa da pit aj 10 kvapiek s vodou, co predtym nebolo mozne.
Nechapem ako to je mozne. Ma niekto odkaz na nejaky seriozny obchod, kde predavaju riadne mms?

PS: arizona, chemoterapia(az na vynimky) predlzi zivot o max pol roka, bezne by som povedal ze ho skrati a zneprijemni za miliony rocne - ryza pre farmacie), pricom clovek pocas uzivania ma taky neprijemny stav, ze sa cudujem ludom ze beru chemoterapiu(az na vynimky ako pri leukemiach...). Nehovoriac o inych liekoch: ako napr. statiny ktore viac skodia ako pomahaju...vsetko to je biznis a vedia to aj vsetci lekari, niektori uz verejne otvaraju usta, ale kopu ma obavu. Odporucam nejake clanky od prof. Viliam Bada. Budete prekvapeni....
...rado nehnevaj sa.....ale takpovediac točíš o niečom takom , o čom ani páru nemáš ( teda možno - ja neviem )...
Net je o názoroch ...a možno aj ten pán prof. Viliam Bada ( články som nečítal , ani nemienim ...) ...aj on by v prípade ochorenia seba samého , alebo člena rodiny dlho neuvažoval a uchýlil by sa k tej nepríjemnej chemo ( pre koho ale ako .....) ....a nečudoval by som sa mu ...

Zvykne sa vravieť ....." kto nezažil , nepochopí "....a ja nikomu neprajem ...
Môžeš vravieť hocikomu , komu chceš ...aj tak je to o ničom ...
...jedno je , či manžel/ka , deti ,súrodenci , rodičia - proste tí , ktorí s dotyčným zdieľajú ťažké chvíle , aj tak je to proste iné ...

Ide o to , že ak chytíš zmutovanú buňku , tak sa chytáš všetkého ...ako ten topiaci , čo aj to ponúknuté steblo neodmieta ...
0 1
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

buchac aky si mal typ nadoru a mal si metastazy? nemysli si tvoje okolie ze si sa psychicky zmenil? lebo vela ludi choroba zmeni k lepsiemu, u teba to je asi opak...vo frontalnej oblasti mozgu je identita jedinca, staci mala metastaza a zmeni tvoje spravanie
A k tomu Badovi, najprv si precitaj a potom dristaj....

ta chemoterapia zavisi uplne od typu(dnes zacinaju byt uspesne monoklonalne - biologicka liecba, len ta je dost draha), chemoterapia je v plienkach(i ked na niektore ucinkuje ako Hodkinov lymfom, leukemie u deti, prostata, rakovina maternice, prsniky....), problemom pri rakovine je ten ze casto neni mozne zistit z akej bunky to ma povod(mozno objavena rakovina je len metastaza niecoho uplne ineho...bla, bla)...a potom je tazko aj liecit.
Ale toto je mimo temy a ked nemas co povedat k mms tak tu nepis dristy.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
rado3105 Pozri príspevok
buchac aky si mal typ nadoru a mal si metastazy? nemysli si tvoje okolie ze si sa psychicky zmenil? lebo vela ludi choroba zmeni k lepsiemu, u teba to je asi opak...vo frontalnej oblasti mozgu je identita jedinca, staci mala metastaza a zmeni tvoje spravanie
A k tomu Badovi, najprv si precitaj a potom dristaj....

ta chemoterapia zavisi uplne od typu(dnes zacinaju byt uspesne monoklonalne - biologicka liecba, len ta je dost draha), chemoterapia je v plienkach(i ked na niektore ucinkuje ako Hodkinov lymfom, leukemie u deti, prostata, rakovina maternice, prsniky....), problemom pri rakovine je ten ze casto neni mozne zistit z akej bunky to ma povod(mozno objavena rakovina je len metastaza niecoho uplne ineho...bla, bla)...a potom je tazko aj liecit.
Ale toto je mimo temy a ked nemas co povedat k mms tak tu nepis dristy.
add. 1. reagoval som na Tvoj príspevok ...tiež mimo témy si bol .....ale budiž

add. 2. si natrafil/a na správneho ...TEBE sa budem spovedať ...

add. 3. nech súdia iní - teda tí , čo ma osobne poznali pred a po ....respektíve stí iba teraz ...

add. 4. drísty ???.......keď myslíš ???

add. 5. si múdry/a z netu , nič iné ......zvyknem sa debatovať so seberovným

add. 6. tak poviem ......to , čo som JA už zabudol , TY sa už nikdy nenaučíš ....
0 1
rado3105 rado3105

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

ego ti nechyba ale to nestaci...takych je dnes vela co sa hraju na mudrcov...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať