Zavrieť

Porady

Nefungujúce portály, ktoré potrebujeme k práci

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Téma slúži na oznamovanie výluky na prepotrebných portáloch.
Usporiadat
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Vieme, či to spustia o ôsmej?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Je 8:05 a stále nefunkčné....
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Je 8:05 a stále nefunkčné....
Informačná linka nefunguje, resp. nás nespoja so žiadnym spojovateľom. Podarilo sa mi dovolať na DRSR v BB. JPP zistila, že je porucha na stránke, pracujú na tom a o 14:00 hod. ju spustia
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Zoli, vyskúšaj http://www.epi.sk/Main/Default.aspx?...93&ArtID=27069
0 0
nela07 nela07

nela07 je offline (nepripojený) nela07

michelle84 Pozri príspevok
Upozornili, že dnes ráno nepôjde drsr.sk? Je 25.3. vôbec nie je termín na DPH a daňové priznania PO
a navyše v priznaní DPH cez edane sú chyby
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

vyzerá v pohode a hlavne funguje teda DP "A" určite, ale nevypočítava samostatne, treba manuálne nakŕmiť všetky relevantné kolonky
0 0
leníča leníča

leníča je offline (nepripojený) leníča

michelle84 Pozri príspevok
Informačná linka nefunguje, resp. nás nespoja so žiadnym spojovateľom. Podarilo sa mi dovolať na DRSR v BB. JPP zistila, že je porucha na stránke, pracujú na tom a o 14:00 hod. ju spustia
ale nikto nevie, ktorý deň o 14,00 hod to bude fungovať, hlavne že je pár dní pred koncom podávania daňových priznaní. Neviem prečo nedali do aplikácie e-dane aj výkazy pre účtovníctvo.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nela07 Pozri príspevok
a navyše v priznaní DPH cez edane sú chyby
skús tu:
dph 2011 - http://tlaciva.novitech.sk/itlacivo/dph2011

foa2010 - http://tlaciva.novitech.sk/tlacivo/dpfoa2010

fob2010 - http://tlaciva.novitech.sk/tlacivo/dpfob2010

dppo2010 - http://tlaciva.novitech.sk/tlacivo/dppo2010
Naposledy upravil srska : 26.03.11 at 03:07
2 0
beatap beatap

beatap je offline (nepripojený) beatap

neviete niekto do kedy bude portál DR odstavený? ... tiež mám problém s výkazmi a dokonca mi treba robiť nejaké dph za minulý rok ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

beatap Pozri príspevok
neviete niekto do kedy bude portál DR odstavený? ... tiež mám problém s výkazmi a dokonca mi treba robiť nejaké dph za minulý rok ...
pripadá mi to ako keby chcel niekto pomaly ale isto likvidovať drsr v bb (neschopnosť) a postupne presunúť do ba. (to je len konšpiračná teória)
0 0
nela07 nela07

nela07 je offline (nepripojený) nela07

srska Pozri príspevok
pripadá mi to ako keby chcel niekto pomaly ale isto likvidovať drsr v bb (neschopnosť) a postupne presunúť do ba. (to je len konšpiračná teória)
mne skôr príde, že niekto likviduje nás . najviac sa mi páčil názor mojej mamky dnes ráno. Hovorím: idem do roboty vyplniť výkazy a priznanie, lebo portál daňovej správy stále vypadáva. A mamka na to: no to potom budú musieť prelžiť lehotu na priznania, nie?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nechcem rýpať, ale voľakedy neboli portály a priznania a výkazy sme hravo vedeli vyplniť. Či už nedostať v papierovej forme alebo nepredávajú náplne do pier?

PS:
dobre sa mi kibicuje, keď mám všetko hotové.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

nela07 Pozri príspevok
mne skôr príde, že niekto likviduje nás . najviac sa mi páčil názor mojej mamky dnes ráno. Hovorím: idem do roboty vyplniť výkazy a priznanie, lebo portál daňovej správy stále vypadáva. A mamka na to: no to potom budú musieť prelžiť lehotu na priznania, nie?
jááj, keby mamka vedela ako to u nás funguje...ho...no predlžia termín, ešte aj skasírujú za nepodanie ! Lebo povinnosť si splniť musíš, aj ked sa máš postaviť na hlavu a vypisovať tlačivo s tužkou v hube.....nakoniec si tioe predpísané tlačivá ešte aj vyrávbať budemem musieť sami podla ich požiadaviek....sa na to vys...riem a zabalím celé účto, aj ked ho mám rada, toto ma vytáča do nepríčetnosti, pritom ked ja niečo potrebujem od štátu, tak od nich sa nič nedočkám....minimálne nie v normálnom čase,
Sorry za výrazy, už pením.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Betina2 Pozri príspevok
jááj, keby mamka vedela ako to u nás funguje...ho...no predlžia termín, ešte aj skasírujú za nepodanie ! Lebo povinnosť si splniť musíš, aj ked sa máš postaviť na hlavu a vypisovať tlačivo s tužkou v hube.....nakoniec si tioe predpísané tlačivá ešte aj vyrávbať budemem musieť sami podla ich požiadaviek....sa na to vys...riem a zabalím celé účto, aj ked ho mám rada, toto ma vytáča do nepríčetnosti, pritom ked ja niečo potrebujem od štátu, tak od nich sa nič nedočkám....minimálne nie v normálnom čase,
Sorry za výrazy, už pením.
oni to majú v paži - veď SZČO robia len po - pi a v s+n si tiež váľajú ....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ak by vám nevadilo, že všetko treba vyplniť (žiadne kontroly, žiadne súčty), nič sa nepreberie automaticky, tak vám prikladám aspoň DPPO
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Ešte si zabudla dodať, že:
1. ak by vám nevadila oveľa vyššia spotreba tonera ,
2. nastavte si tlač čiernou, lebo vám to inak bude tlačiť farebne.

Rozalka, ešte k tvojmu príspevku č. 213:
1. videla si niekde v predajni výkaz pre účtovné jednotky nezaložené na podnikanie, ktoré účtujú v sústave JÚ?
2. videla si niekde v predajni na dedine akékoľvek výkazy alebo daňové priznania?
3. bola by si nadšená tým, že musíš cestovať skoro 20 km kvôli priznaniam a výkazom, ktoré sú inak ZADARMO na www.drsr.sk a navyše ešte aj s kontrolou? Takto zbytočne minutý čas ti nikto nezaplatí, tlačivá tiež nie sú zadarmo, cestovné 2 EUR - trochu drahé výkazy.
Výkazy a daňové priznania sa síce dajú zobrať na DÚ, lenže na čo sa tam budem po ne trepať, keď viem, že to vytlačím z netu? (Ak do E-dane nedoplnia aj výkazy, tak si na budúci rok tie papierové tlačivá pre istotu zobrať pôjdem.)

Super, že si sem dala DP. Mám síce E-dane, ktoré som v práci skoro nenainštalovala, niektorým sa to však nepodarilo nainštalovať, takto majú super "pomôcku".

Ešte doplním: pred niekoľkými rokmi sa mi stalo, že po podaní DP mi volala naša správkyňa s tým, že som zle vyplnila súvahu. Pred podaním som ju kontrolovala ručne s kalkulačkou, aj som mala tabuľku v exceli spravenú presne podľa tlačiva + firma mala povinný audit, takže to kontrolovala aj audítorka a aj tak podľa názoru DÚ bola chybne vyplnená. Skontrolovala som ju po XY-krát a všetko mi sedelo. Nakoniec sa ukázalo, že chyba bola v ich skeneri, ktorý číslo 8 prečítal ako 9 (alebo naopak). Aj kvôli tejto skúsenosti nerada vypĺňam tlačivá ručne.
Naposledy upravil Llívia : 26.03.11 at 10:15
0 0
nela07 nela07

nela07 je offline (nepripojený) nela07

rozalka, niekedy neboli práčky a pralo sa ručne. A dnes si nevieme domácnosť bez práčky predstaviť. Ide o to, že tento portál nám má slúžiť, jeho prevádzka je hradená z našich daní a preto sa nám nepáči, keď vypnú, keď ich najviac potrebujeme.
P.S. sa ti kibicuje
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Ja by som potrebovala urobiť dodatočné DP k DPH za 4. Q 2010. Také tlačivo niekde nie je?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

bea Pozri príspevok
Ja by som potrebovala urobiť dodatočné DP k DPH za 4. Q 2010. Také tlačivo niekde nie je?
vytiahol som zo software pohoda - skontroluj
aj tu:http://www.finance.gov.sk/Components...ocumentId=3990
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 21:34
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
nela07 Pozri príspevok
rozalka, niekedy neboli práčky a pralo sa ručne. A dnes si nevieme domácnosť bez práčky predstaviť. Ide o to, že tento portál nám má slúžiť, jeho prevádzka je hradená z našich daní a preto sa nám nepáči, keď vypnú, keď ich najviac potrebujeme.
P.S. sa ti kibicuje
Všetko beriem, ale keď mi horí pod zadkom, viem si vytlačiť aj čiernobiele tlačivo a vyplniť.
Pamätám si, ešte prednedávnom, som si chystala hlavičky priznania a výkazov s údajmi za predchádzajúce obdobie už v novembri, aby som mala všetko pripravené, keď udrie hodina H.

Je to o tom, že sme si zvykli na maximálne pohodlie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať