Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Mne to ide v pohode .
    Skúsim ešte raz :

    http://www.ean.sk/index.php?page=reg...h&what=alll&co=

    Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

    Ivenka
    73 110 Reklamné agentúry
    74 400 Reklamná činnosť
    myslím, že to máš správne v ŽL a nepotrebuješ nič dopĺňať

    atka4 je offline (nepripojený) atka4

    atka4
    ......a pritom som dala do vyhľadávača SK NACE a nič mi nevyhodilo
    ......a teraz sú minimálne v štyroch názvoch tém.............
    ......len neviem zmazať už pridanú tému (ale nerozumiem pôvodnému výsledku hľadania, zadala som to viackrát :-( )

    adriana126 je offline (nepripojený) adriana126

    adriana126
    neviete mi poradiť ako SK NACE zadám do daňového priznania, lebo do tej kolónky ma to nepustí vpísať?

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    Pod tou kolonkou ti vyskočí riadok s rozklikávačom na boku a tam si musíš vybrať, nemôžeš vpisovať.

    Daniela81 je offline (nepripojený) Daniela81

    Daniela81
    Pekný večer prajem,

    viete niekto poradiť, kde na internete okrem stránok štatistického úradu (zlyháva im web, nejde vôbec načítať), sa dá zistiť pridelené SK NACE podľa IČO firmy? Ďakujem!!

    Daniela81 je offline (nepripojený) Daniela81

    Daniela81
    great.zv Pozri príspevok
    dnes to funguje...cez príspevok č.2 sa treba preklikať a adresu štat.úradu
    ďakujem

    invest je offline (nepripojený) invest

    invest
    Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadom správnej činnosti pre živnosť. Chlapec má v zmluve grafické spracovani klientských motívov /.tj. že spracováva a navrhuje nejaké tie logá a rôzne návrhy na tričká pre jednu firmu/ a však v ŽL má uvedené 3 činnost: reklamé a marketingové služby, počítačové služby a fotografické služby. NO keď som to všetko dopodrobna prskúmala neviem, či by som sem uvedené práce mohla zaradiť. Ale keď nie tak potom kde. Už som preštudovala zoznam živností a nič lepšie som nenašla. Prosím poraďte o akú činnosť by si mal rozšíriť ŽL. Ďakujem.

    invest je offline (nepripojený) invest

    invest
    invest Pozri príspevok
    Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadom správnej činnosti pre živnosť. Chlapec má v zmluve grafické spracovani klientských motívov /.tj. že spracováva a navrhuje nejaké tie logá a rôzne návrhy na tričká pre jednu firmu/ a však v ŽL má uvedené 3 činnost: reklamé a marketingové služby, počítačové služby a fotografické služby. NO keď som to všetko dopodrobna prskúmala neviem, či by som sem uvedené práce mohla zaradiť. Ale keď nie tak potom kde. Už som preštudovala zoznam živností a nič lepšie som nenašla. Prosím poraďte o akú činnosť by si mal rozšíriť ŽL. Ďakujem.
    nemá nikto takú činnosť?

    invest je offline (nepripojený) invest

    invest
    Ďakujem skúsim sa s tým uspokojiť pretože v rozpracovanom OKEČ so ŠU je konkrétne napísané:
    "73 Reklama a prieskum trhu - táto divízia zahŕňa realizáciu reklamných kampaní a zverejnenie týchto reklám v periodikách, novinách v rozhlase a v iných médiach ako aj dizajn a umiestnenie."
    Toto mo odradilo od grafického dizajnu.
    a 74400 tam vôbec nie je. Ale ešte raz srdená vďaka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.