Zavrieť

Porady

podnikateľský zámer - čas

Zdravím, no hádam som to správne zaradil do kategórie, , ale k veci teda...

Chcel by som vedieť od tých čo už majú zámer za sebou a prešli aj komisiou čo im to schválila, že aký čas sa čaká na peniaze od štátu čo dostanete po schválení, potrebujem si to nejako časovo naplánovať a chcel by som vedieť aká je tá doba kým prídu peniaze.

Ďakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    vladopt Pozri príspevok
    Zdravím, no hádam som to správne zaradil do kategórie, , ale k veci teda...

    Chcel by som vedieť od tých čo už majú zámer za sebou a prešli aj komisiou čo im to schválila, že aký čas sa čaká na peniaze od štátu čo dostanete po schválení, potrebujem si to nejako časovo naplánovať a chcel by som vedieť aká je tá doba kým prídu peniaze.

    Ďakujem...

    na niektorých úradoch práce dostali do 30 dní od podpísania dohody s úradom práce

    ale na niektorých úradoch práce dostávajú peniažky 30 dní od dodania kópie kartičky DIČ na úrad práce, mala som už taký prípad

    vladopt je offline (nepripojený) vladopt

    vladopt
    no vysvetli mi akej dohody, bo ja neviem ako to úplne presne funguje, či tá dohoda sa hneď podpisuje po schválení zámeru komisiou?či ako to je?
    a ešte otázka...
    keď mi schvália zámer musím mať už živnosť alebo môžem ju založiť až potom, keď mi zámer schvália?

    s.r.o. je offline (nepripojený) s.r.o.

    s.r.o.
    zivnost pri schvalovani nemusis mat az potom to staci dokladovat upsvar no co sa tika tych penazi je to tak ako pise ta doticna dneska som akurat podpisoval tu dohodu a tam nam vraveli ze este jednu ziadost bude treba dat na to aby si dostal peniaze a to podavas vtedy ked zacnes podnikat od toho datumu co si si napisal v podnikatelskom zamere tak ze vyzera to tak ze nakoniec clovek caka na tie peniaze 2mesiace a nie jeden ako oni to tvrdia to ma tak dneska vytocilo ze az ,pretoze ja uz budem onedlho musiet majitelovi zaplatit za prenajom a to mi nikto neuhradi pridem zbytocne o 20000sk

    podnikateľský zámer - čas

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.