Zavrieť

Porady

Aku farbu stien obyvacky?

Ahojte neviete nahodou poradit ako by som si mal vymalovat steny obyvacky?je to klasicka stvorstenova miestnost na jednej stene je okno na druhej bude telka s malou obyvacou stenou,tretia ma uprostred vchodove dvere a na stvrtej stene bude sedacia suprava. Chcel by som niejaku odpocinkovu nie niejaku agresivnu farbu...Ak viete nieco poradit alebo mate konkretnu skusenost rad privitam aj fotky mozte zaslat na mail: peetteer38@gmail.com
Usporiadat
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

som rada, že ma inšpirujete novými nápadmi. Tá dva mesiace zregenerovaná a vybielená stena, momentálne nechutne zatečená, dostane po vyschnutí opäť nový imidž. Dúfam, že rýchlo vyschne, v bytovke sa začalo opäť kúriť
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dievčatá, pozrite ešte raz môj predchádzajúci príspevok, niečo som tam "prilepila".
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Marína Pozri príspevok
Dievčatá, pozrite ešte raz môj predchádzajúci príspevok, niečo som tam "prilepila".
Evka ďakujeme
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Snímek 093.jpg
Zobrazení: 129
Veľkosť:  23.5 KB dúfam, že aspoň príloha je OK, uuuuf...reálne, teda počas dňa je farba oveľa bledšia myslím, že farbu steny som doladila s obrázkom
4 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
slavica Pozri príspevok
som zvedavá, ja som to prvé mala už pred 12timi rokmi a teraz som naniesla na to novú vrstvu...ale je to super, tak sa teším na to tvoje "cesto"
Pri natieraní novej vrstvy ti tá predošlá nezliezla? Ako sa s tým pracovalo, nešmýkala sa?
Moje 3 vzorky
P2010025.jpg  
P2010026.jpg  
P2010027.jpg  
1/1
2 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Rozalka Pozri príspevok
Pri natieraní novej vrstvy ti tá predošlá nezliezla? Ako sa s tým pracovalo, nešmýkala sa?
Moje 3 vzorky
Rozalka dík, už viem , ktoré sú to vzory, pekné, .....k tomu náteru: práve že nie, myslím, že to išlo ešte oveľa ľahšie, lebo podklad už nebol hladký ako predtým
Naposledy upravil Halli : 24.05.10 at 10:09
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://www.colordesigner.cz/

Je možné si vyskúšať všetky farebné kombinácie miestností v byte. Viac možností na stránke.
1 0
Ildi_interier Ildi_interier

Ildi_interier je offline (nepripojený) Ildi_interier

interiér
podľa môjho názoru je podstatná farebná kombinácia už existujúceho zariadenia a takisto farebné ladenie s ostatnými priestormi bytu, aby konečný efekt nebol rozbitý.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať