Zavrieť

Porady

OMEGA - nedaňový doklad

Zdravím, rada by som sa opýtala profesionálov v Omege, mam ID, ktorý je nedaňový náklad, a neviem kde ho mám označiť že je nedaňový, pretože mi stále v uzávierke vybieha ako daňový a neviem ako ho mam odtiaľ vybrať , aby som ho mohla nechať zaúčtovaný. V Alfe si môžem vybrať , pri evidovaní, či je daňový alebo nie. ale tu mi nič také nezobrazuje. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    nedanovo musis oznacit ucet na kt. si ho zauctoval/a ..

    napr. 518-999 je nedanovy, tak vo vlastnostniach tohto uctu treba zaskrtnut "nedanovy" a este v dalsej podzalozke vo vlastnostiach este nastavit do ktoreho riadku danoveho priznania ho ma program zahrnut... a potom bude aj samotne danove priznanie urobene tak ako ma...

    sile je offline (nepripojený) sile

    sile
    velmi pekne dakujem, danove robim po prvy krat, aj v Omege som novacik, este by som sa spytala, ten nedanovy doklad je pokuta danovemu uradu za nesplnenie reg. povinnosti, ja by som to dala do riadku č. 130 v ll.časti ale taka možnost tu nie je, treba to ručne dopísat? alebo to treba najskor rozpisat do lll.časti, ale to v Omege asi nejde. prosim pomoc, už som si dala aj odklad terminu DPPO.

    OMEGA - nedaňový doklad

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.