Zavrieť

Porady

Záplavy jún 2010

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Otvorila som tému . Ak máte nejaké foto priložte .To je niečo hrozné čo sa v tejto dobe deje .

Začínam mať obavu ......v Nitre je takáto rieka

Naposledy upravil Zita5 : 03.06.10 at 07:57
Usporiadat
Silvernola Silvernola

Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

Tamtiež o 21 30 hod
P6021004.jpg  
P6021009.jpg  
1/1
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Sú narušené SAMOREGULAČNÉ systemy zemegule aj tvorba počasia,cirkulácia vzdušných prúdov a tak ďalej...

TAK SA NEČUDUJTE !

Ľudstvo ako celok , ŽNE plody svojho správania sa k životnému prostrediu Zeme.
1 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Už som raz dal
FO  35 010.jpg  
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Laco-monter Pozri príspevok
Sú narušené SAMOREGULAČNÉ systemy zemegule aj tvorba počasia,cirkulácia vzdušných prúdov a tak ďalej...

TAK SA NEČUDUJTE !

Ľudstvo ako celok , ŽNE plody svojho správania sa k životnému prostrediu Zeme.

Takéto veci sa diali aj keď tu ľudia ešte neboli.
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Kým nepríde aj k nám takéto ...
tornado.jpg  
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

marjankaj Pozri príspevok
Takéto veci sa diali aj keď tu ľudia ešte neboli.
samozrejeme, nikto nebude namietat ale napr. sklenikovy fenomen je teraz znacne "podporovany" cinnostou ludi.

Tažobna cinnost v pralesoch
Cernobyl
Exxon Valdez
teraz exponovana tema - BP & mexicky zaliv a unik ropy

btw: maš chut teraz na morske ryby ?
Naposledy upravil tomasenkoslav : 03.06.10 at 09:56 Dôvod: dodatok
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

paradoxne, niekto sa zo záplav "teši"

napr. freestyleoví kajakári, totiž v Trencine je teraz udajne najlepšia freestyleova vlna v strednej europe.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac


Toto je stav rieky Nitra v pokoji .A kde sme teraz .....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
tomasenkoslav Pozri príspevok
samozrejeme, nikto nebude namietat ale napr. sklenikovy fenomen je teraz znacne "podporovany" cinnostou ludi.

Tažobna cinnost v pralesoch
Cernobyl
Exxon Valdez
teraz exponovana tema - BP & mexicky zaliv a unik ropy

btw: maš chut teraz na morske ryby ?
Boli aj horšie veci. Prírodný reaktor v afrike, sopečná činnosť a požiare na sibíri, striedanie ľadových dôb. Iste aj činnosť ľudí má dôsledky, ale toto mohla spôsobiť aj islandská sopka.
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

milláčikk Pozri príspevok
Kým nepríde aj k nám takéto ... tornádo
vlani zaciatkom jula cestou na Dunajec, sa mi podarilo zhotovit snimok tornada v Poprade, ktoreho existenciu potvrdila aj sprava popradskeho letiska v spote v TV novinách toho istého dna.

http://tvnoviny.sk/spravy/som-report...v-tatrach.html
Naposledy upravil tomasenkoslav : 03.06.10 at 11:00 Dôvod: doplnenie o URL
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

v očiach mám slzy ked pozerám spravy,na denine som vyrastál,poznám drinu ked si ludia svojpomocne postavili dom a gazdovanie okolo toho,zrazu všetko je preč a za 140 rokov také zražky neboli,takže už to nie je len o lajdackosti a nekompetentnosti zodpovedných,je to tragedia
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zitka u nás je to ešte horšie ako v NR. A zase prší.
Dúfam, že hráda vydrží, jedna strana už nevydržala, záhradárska oblasť pod vodou. Problém je, že Žitava sa vyliala do Nitry a hladina vody stále stúpa.
Posielam pohľad z nášho okna.
P1030988 (Medium).JPG  
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Aj ja som mala obavy o výšku hladiny v našej rieke /bývame v jej blízkosti/ a tak som bola v nedeľu večer zmonitorovať situáciu /práve nepršalo/.
Výsledok:
- trieštivá zlomenina ľavého zápästia /teraz ťukám do klávesnice pravou/ - pri návrate od rieky som sa pošmykla na blate na chodníku
Manžel skonštatoval, že som vlastne prvá obeť tohtoročných povodní /neoficiálna/.
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

priemyselný park Vráble
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zasa začína lejak
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Zo ŽItavy vzniklo jedno veľké jazero
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...inak chlapi bez urážky, to mudrovanie ste si mohli odpustiť. netvrdím že nemáte pravdu, ale ja si osobne myslím, že momentálne to nie je na mieste. ja mám síce nohy v suchu, ale rodinu na Máni
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

trisestri Pozri príspevok
v očiach mám slzy ked pozerám spravy,na denine som vyrastál,poznám drinu ked si ludia svojpomocne postavili dom a gazdovanie okolo toho,zrazu všetko je preč a za 140 rokov také zražky neboli,takže už to nie je len o lajdackosti a nekompetentnosti zodpovedných,je to tragedia
Pamätám, že niekedy sa čisteniu korýt potokov a riek venovalo viac pozornosti. Teraz sa v nich hromadí stále viac odpadu, neporiadku, sú veľké nánosy, takže možno aj toto prispieva k povodniam. Veď kedysi tiež pršalo, a dosť, Medardova kvapka (teraz asi v predstihu) padala aj v minulosti, ale takéto takmer každoročné záplavy si z mladosti až tak nepamätám. Jedine z r. 1965, keď som prišla na prijímačky na VŠ.
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

Ťažko sa mi píše na túto tému,lebo celé sa ma to nejak nedotýka osobne.My bývame na kopci,rieku ani potok v blízkosti nemáme.Môžem skonštatovať,že máme vlastne nohy v suchu.Ale každý den pozerám všetky správy,ludia dobrý a nehanbím sa to priznať,slzy mam v očiach dennodenne keď to vidím čo sa robí.Je to niečo strašné a je mi velmi ľúto všetkých, ktorých sa to osobne dotýka.Myslíme na všetkých,aby už konečne vykuklo slnko a svietilo čo najdlhšie.Dúfajme že to bude čoskoro...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať