Zavrieť

Porady

ubytovanie v Chorvatsku

Ahojte, hladame ubytovanie v apartmanoch v okoli Primostenu, Vodic, cez agentury je to drahsie ako na priamo, nemate kontakt na dobrych domacich priamo?
Dakujem
Usporiadat
Bast Bast

Bast je offline (nepripojený) Bast

To by bolo nieco pre mna, ....ale ist len tak na blint? .. .to je moc velké riziko ... mam dve male deti ...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Bast Pozri príspevok
To by bolo nieco pre mna, ....ale ist len tak na blint? .. .to je moc velké riziko ... mam dve male deti ...
no ja chodim vzdy v septembri - prvy tyzden /kombinujem to so sviatkami/, je tam toho vela volneho. A biju sa o teba. Len zaparkujes auto, uz mas pri sebe niekoho najblizsieho, ktory ti chce ukazat svoj dom. Ale nie su vlezli ! Nikdy som nemala problem. Idem uz asi stvry rok takto. Najdes dom do 10 minut. Vzdy je z coho vyberat. Maju na domoch tabulky - Zimmer frei / Accomodation. Podla toho vies, kam mozes zvonit... ale oni ta aj tak oslovia skor ako vobec stihnes vystupit z auta

A vyhoda dovolenky na vlastne triko? Ked su lokalne burky, proste rano sadnem do auta a odveziem sa 100km nizsie a vykupem sa. Kazdy den sa chodime kupat niekam inam. Ked ides na dovolenku s turnusom, tak ked ti prsi, tak mas proste smolu...
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Bast Pozri príspevok
To by bolo nieco pre mna, ....ale ist len tak na blint? .. .to je moc velké riziko ... mam dve male deti ...
Zbytočne sa obávate .na juhu chorvácka 100% nájdete ubytovanie.Chorváti postávajú pri cestách ako naši predajcovia čučoriedok a doslova sa o zákazníka bijú.Problém s ubytovaním môžete mať jedine vo vyhlásených oblastiach ako Makarská,Omiš Istria ,Vodice a pod... ale v oklolitých dedinkách no problem.Ubytovanie nás za posledné tri roky stálo 42, 48,50€+5€ klíma/ deň.
Naposledy upravil 220870 : 27.06.10 at 21:19
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Priamo v meste Makarska na jeho začiatku pri píniovom lesíku v chládku stoja ľudia s ponukami.Problém nie je ani v dedinách na Makarskej riviere.Najlepšie je hľadať ráno po 8-mej,dá sa aj po obede ale potom už nie je taký výber.Kto nie je na také zjednávanie môže zájsť do agentúr ktoré sú v každom meste,ubytovane cez nich je ale drahšie.
0 0
ja.nus.ka34 ja.nus.ka34

ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

Ahojte...tak dovolenku sme si už vybrali ,ideme pri mesto Omiš...vola sa to prsesne Duče...ideme nakoniec zo známimy,tak hádam to zvladneme...chcela by som vediet,či tam náhodou niektio z vas už nebol...a ešte by ma zaujímalo,ake su asi ceny potravin v chorvátsku?????neviem kolko potravin si mame zobrat z domu a hlavne čo!!!!
0 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
ja.nus.ka34 Pozri príspevok
Ahojte...tak dovolenku sme si už vybrali ,ideme pri mesto Omiš...vola sa to prsesne Duče...ideme nakoniec zo známimy,tak hádam to zvladneme...chcela by som vediet,či tam náhodou niektio z vas už nebol...a ešte by ma zaujímalo,ake su asi ceny potravin v chorvátsku?????neviem kolko potravin si mame zobrat z domu a hlavne čo!!!!
No, ak chcete mať pláž priamo pri magistrále, tak budete spokojní....
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
ja.nus.ka34 Pozri príspevok
Ahojte...tak dovolenku sme si už vybrali ,ideme pri mesto Omiš...vola sa to prsesne Duče...ideme nakoniec zo známimy,tak hádam to zvladneme...chcela by som vediet,či tam náhodou niektio z vas už nebol...a ešte by ma zaujímalo,ake su asi ceny potravin v chorvátsku?????neviem kolko potravin si mame zobrat z domu a hlavne čo!!!!
http://www.cas.sk/clanok/171201/ake-...minimalne.html
0 0
oriesok oriesok

oriesok je offline (nepripojený) oriesok

žena-optimista
ja.nus.ka34 Pozri príspevok
Ahojte...tak dovolenku sme si už vybrali ,ideme pri mesto Omiš...vola sa to prsesne Duče...ideme nakoniec zo známimy,tak hádam to zvladneme...chcela by som vediet,či tam náhodou niektio z vas už nebol...a ešte by ma zaujímalo,ake su asi ceny potravin v chorvátsku?????neviem kolko potravin si mame zobrat z domu a hlavne čo!!!!
Ahoj, je to otázka chuti,my sme boli dvakrát v Omiši-Duče preto, že sa nám tam páči.Je pravda že je tam blízko magistrála, ale pre nás to nebola prekážka. Pre nás je tam plusom, že je piesková pláž, čo v Chorvátsku nie je veľa,j v Omiši je dobre vybudované ihrisko pre deti na pláži. A páči sa nám mestečko Omiš, večerné prechádzky, posedenia a neodmysliteľný ranný rybí trh ( pre tých ranostajov), ale potom obed-rybky na panvici, mňam. Omiš nie je ani celkom samota, ani prílišný ruch. Podľa našej chuti, veď uvidíš.Tento rok meníme miesto, ideme do oblasti Zadaru(Sv.Filip i Jakov), uvidíme ako bude.Želám pekný pobyt.
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

V každom stredisku kde sú pri prístave kamenné stoly je skoro ráno rybí trh.Rybári na autách obiehajú tieto miesta a ponúkajú svoje úlovky.Treba sa popýtať domácich,samozrejme treba skoro vstať.
0 0
majuška35 majuška35

majuška35 je offline (nepripojený) majuška35

dakujem velmi pekne vsetkym za prispevky, nasli sme ubytko cez net, na fotkach to vyzera super, uvidime o par dni...
0 0
jerry23 jerry23

jerry23 je offline (nepripojený) jerry23

ahojte...viete niekto odporucit nejake ubytko v mestecku Primosten?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jerry23 Pozri príspevok
ahojte...viete niekto odporucit nejake ubytko v mestecku Primosten?
tu si nepozerala? http://www.porada.sk/t73658-dovolenka-chorvatsko.html
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

ja si pred dovo rezervujem ubytko na tejto stranke a som spokojny.
http://www.adriatic.hr/sk
0 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

daj si www.primosten.hr, maju tam reklamu agentury,/ turistické zajednice/cez ktoré si zarezervuješ ubytovanie...
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
Vycestuj tam, po príchode na miesto si vyberieš ubytovanie. Ani na mieste sa nepodarí vybrať na prvý pokus, nie ešte bez toho aby ste to videli na vlastné oči.
0 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

O mesiac ideme 4 dospelí a 2 deti na blind .... myslíte, že nájdeme ubytko pre 6 osob? Alebo už bude problém? Deň príchodu by bol 29.6.-piatok ráno... Oblasť buď Sv. Filip a Jakov alebo kdesi tak okolo Zadaru. Hľadám podľa recenzií vhodné miesto - čistá pláž + more pre deti astma-atopic.exem . Minulý rok sme boli v Pakoštane na blind prvý krát ale iba štyria a celkom sa dalo nájsť ubytko - ale zas bol problém , že sme prišli v utorok ráno a oni majú voľné najmä tak od soboty do soboty - takže na 10 nocí ako sme chceli sme nič nenašli, museli sme zobrať na 9 nocí voľné. Boli sme na konci júla vtedy . Ide mi o lacné ubytko maxim. 50/e/noc/apart. ...... hľadám prípadne že si niečo rezervujem, ale cena je oveľa viac takto - až 240 eur/noc/apart. , čo je pre nás nemysliteľné. Ak máte niekto skúsenosť s dovolenkou na blind na konci júna....či sa dá nájsť ubytko alebo je s tým problém = 6-8 osôb. Budem vďačná za názor. Prípadne tá oblasť Sv. FIlip a Jakov či je vhodná aj pre menšie deti ......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AdaMtiM Pozri príspevok
O mesiac ideme 4 dospelí a 2 deti na blind .... myslíte, že nájdeme ubytko pre 6 osob? Alebo už bude problém? Deň príchodu by bol 29.6.-piatok ráno... Oblasť buď Sv. Filip a Jakov alebo kdesi tak okolo Zadaru. Hľadám podľa recenzií vhodné miesto - čistá pláž + more pre deti astma-atopic.exem . Minulý rok sme boli v Pakoštane na blind prvý krát ale iba štyria a celkom sa dalo nájsť ubytko - ale zas bol problém , že sme prišli v utorok ráno a oni majú voľné najmä tak od soboty do soboty - takže na 10 nocí ako sme chceli sme nič nenašli, museli sme zobrať na 9 nocí voľné. Boli sme na konci júla vtedy . Ide mi o lacné ubytko maxim. 50/e/noc/apart. ...... hľadám prípadne že si niečo rezervujem, ale cena je oveľa viac takto - až 240 eur/noc/apart. , čo je pre nás nemysliteľné. Ak máte niekto skúsenosť s dovolenkou na blind na konci júna....či sa dá nájsť ubytko alebo je s tým problém = 6-8 osôb. Budem vďačná za názor. Prípadne tá oblasť Sv. FIlip a Jakov či je vhodná aj pre menšie deti ......
myslím, že nikto z nás tu nie je jasnovidec...ani ti nikto nepovie, že určite zoženieš, alebo nezoženieš ubytko...ísť na blint má vždy výhodu aj nevýhodu, vždy treba rátať že nemusíš zohnať to čo očakávaš ani finančne ani oblastne, aj ked v Hr je veľa možností.skôr by som sa nefixovala na určité miesto, ako píšeš teda by som išla od Zadru nižšie a hľadala pokiaľ nenájdem
0 0
AdaMtiM AdaMtiM

AdaMtiM je offline (nepripojený) AdaMtiM

nejde o to či jasnovidec - ale osobné skúsenosti niekoho kto chodí koncom júna na blind, ale aj tak vďaka za názor.....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať