Zavrieť

Porady

preposielanie pošty z gmailu

Dobrý deň.
Dás prosím Vás nastaviť pošta v gmaili tak aby mi preposielalo maily v určitom čase ( 08:00 -14:00 ) každý deň okrem víkendov na inú mailovú adresu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Veď si stiahni ,nainštaluj,spusti a daj gmail.com a prihlas sa.

    http://www.google.com/chrome/index.h...&utm_medium=ha

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    bobino38 Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    Dás prosím Vás nastaviť pošta v gmaili tak aby mi preposielalo maily v určitom čase ( 08:00 -14:00 ) každý deň okrem víkendov na inú mailovú adresu?
    To pravdepodobne nenastavíš, ale možno ti pomôže toto:
    nastavenia - Posielanie ďalej POP/IMAP - a nastav poslať ďalej na mailovú adresu xxxx@xxxx.yy a zároveň ponechať kópiu v doručenej pošte.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Je to preposielanie nutné? ved ku gmailu sa da pripojit aj cez chladnicku

    Filtre sa daju nastavit ale nie na konkretne ni a cas,, jednine zapnut a vypnut ten filter v urcity cas...

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Da sa to iba ak mas vlastny mailserver... Takze casovo sa to bezne nastavit neda manualne vecer zapni preposielanie kedprides domou vypni kazdy den ta ista pesnicka nemas na vyber : ))
    Naposledy upravil Deiky : 28.06.10 at 18:59

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Chod za adminom a vysvetli mu, ze s obcanmi komunikujes aj cez osobny mail, nech ti ho spristupni .

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ahojte, nechcem zakladať novú tému.
    Od rána sa neviem prihlásiť do schránky na g-mail. Ste na tom rovnako ?

    PS : Heslo som nezabudla

    Internet Explorer nemôže zobraziť webovú stránku.

    Čo môžete skúsiť urobiť:
    Diagnostikovať problémy s pripojením

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ja sa neviem prihlásiť cez Operu na e-mail na Centrum.sk,ale cez Google Chrome to ide.Skús zmeniť prehliadač.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Vlado40 Pozri príspevok
    Ja sa neviem prihlásiť cez Operu na e-mail na Centrum.sk,ale cez Google Chrome to ide.Skús zmeniť prehliadač.
    Prehliadač sama zmeniť neviem, mám nastavené prihlasovanie cez google (či je to chrome-neviem). Začalo mi to blbnúť už včera večer, predtým som nemala žiadne problémy

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Aké jednoduché pre toho, čo to ovláda? Ale čo so 17-kou, ktorá je technické počítačové "drevo" ? No nič, budem cez víkend bez netu. V pondelok sa snáď nájde dobrá duša, ktorá mi ho opraví.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Vyskúšaj poslednú radu. To určite zvládneš. Tak sa začneš meniť z dreva... Hm ale na čo?

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    už mi net funguje, nič som nepreinštalovávala. Chyba (asi) nebola v mojom PC ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.