Zavrieť

Porady

Billboardova reklama pred domom

Dobry den. Chcel by som do zahrady pred domom umiestnit billboardovu reklamu. Pocul som, ze niektore stavebne firmy za umiestnenie takejto reklamy ponuknu napriklad vymenu okien alebo stresnej krytiny, pripadne za financnu odmenu
Neviete mi poradit na koho sa obratit ? Dakujem za vsetky odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Bilboard je považovaný za stavbu! Teda stavebné povolenie. To ti vydá úrad samosprávy ako stavebný úrad. Ďalej musíš mať technickú a stavebnú dokumentáciu k bilboardu, pri stavbe stavebný dozor. Potom kolaudácia - ako u každej stavby.
    Pokiaľ je to na súkromnom pozemku, to by asi malo byť všetko. Ak je to však blízko komunikácie, dodržať zákony - bilboard umiestnený pri ceste 1.triedy musí byť od nej vzdialený minimálne 50m
    § 60, zákon č. 8/2009 Z.z.:

    (9) Na ceste a na mieste pri ceste sa nesmú umiestňovať veci, ktoré by mohli viesť k zámene s dopravnou značkou alebo s dopravným zariadením alebo by ich zakrývali, alebo ktoré by rozptyľovali a upútavali pozornosť účastníka cestnej premávky, alebo ho oslňovali.
    Inak niečo o umiestňovaní http://auto.pravda.sk/billboardy-pri...k-adoprava_P39

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    sonymanx Pozri príspevok
    Dobry den. Chcel by som do zahrady pred domom umiestnit billboardovu reklamu. Pocul som, ze niektore stavebne firmy za umiestnenie takejto reklamy ponuknu napriklad vymenu okien alebo stresnej krytiny, pripadne za financnu odmenu
    Neviete mi poradit na koho sa obratit ? Dakujem za vsetky odpovede
    Máš málo bilboardov vo svojom okolí?

    Ak máš pozemok na lukratívnom mieste (vedľa hlavnej cesty, vedľa diaľnice, pri čerpacej stanici, resp. tam, kde jazdí veľa áut alebo sa premelie veľa ľudí), tak možno bude mať nejaká reklamná agentúra záujem postaviť v tvojej záhrade bilboard.

    Pozri, aké rekl. agentúry vlastnia bilboardy v tvojom okolí a skús im ponúknuť záhradu, resp. plot.

    sonymanx je offline (nepripojený) sonymanx

    sonymanx
    Dik za tip. No keby bolo na mne tak sa na to vykaslem, ale mama ma s tym furt otravuje. Dom je pri hlavnom tahu na Ukrajinu. Billboardov tu este nie je tolko ako vo velkych mestach. Skusim sa popozerat po tych agenturach...

    icesy je offline (nepripojený) icesy

    icesy
    alebo skús billboard postaviť na vlastné náklady a na začiatok naň daj vytlačiť "na prenájom" a daj kontakt na seba .. náklady sú rentabilné .. vlastníci rekl. plôch na SR berú cca 120 € a viac na mesiac .. všetko záleží od lokality a od toho, koľko pri rekl. kampani prenajíma firma plôch. Takéto billboardy, čo vlastnia súkr. osoby prenajme poväčšine len miestna firma a netreba čakať veľkú sumu, no náklady sa vrátia určite dosť rýchlo.

    deexter je offline (nepripojený) deexter

    deexter
    ahojte, a neviete niekdo poradit ci treba neake povolenie od obecneho pripadne ineho uradu? alebo ine povolenie napr. technicke schvalenie konstrukcie bilboardu? aj ja uvazujem o bilboarde na mojom pozemku, za plotom, nad vyskou plotu. dakujem

    Billboardova reklama pred domom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.