Zavrieť

Porady

AKO VYTVORIT WEB STRANKU

Dobry den,

prosim Vas, najde sa niekto, kto by mi pomohol vytvorit webovu stranku za rozumnu cenu? ... zalezi mi aj na vhodnej pozicii vo vyhladavacoch.
Dakujem, Petra
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Dáša_ Pozri príspevok
misomiso tu uz o tom tusim raz rozpraval.
Ja som si z toho zapamatala hlavne texty, ktore maju co povedat. Popisy na stranke. Nie take, ze clovek necha napisat prazdne reci niekomu, ale poctivo sa nad tym zamysli a doda "vyživné" slovo.
Take, co ma fakt co povedat, k veci, žiadne vyplňovanie priestoru.

Dúfam, že misomiso sem zabludi a opravi ma a doplni to, co povedat može.
Ano, presne tak, kvalitne texty su zarukou toho, ze sa dostanete az na samotnu spicu v SE. Tie vyhladavace su uz dnes uz ovela inteligentnejsie, ako by bol kykolvek SEO "odbornik" na slovensku ochotny uverit. Nestaci napchat tam klucove slova. SE posudzuju aj to, nakolko sa v texte vyskytuju ine slova a v akej frekvencii.

Jednoducho ak si zoberieme za priklad klucove slovne spojenie "domace pekarne", tak vyhladvac ocakava, ze sa v texte v primeranej miere budu vyskytovat aj slova ako: cistenie, kvasnice, psenicna, razna, lopatky, bio, udrzba a za sa tam aspon raz vyskytne napr. aj "pri vypadku prudu".

Preto moze kvalitny text napisat iba ten, co sa v danej problematika vyzna, a nie nejaky SEO odbornik. Mozem vam garantovat, ze to funguje. Myslim, ze dostat sa na tretie miesto v anglickom googli zo Slovenska bez akejkolvek SEO optimalizacie hovori za vsetko.

Inak - ako tu uz bolo povedane byt na spici vyhladavaca nie je v pdonikani vsetko. Nam sa asi strojnasobil pocet ludi, ktori chodia na stranku, to je zatial vsetko, co sme tym dosiahli.
1 0
Marek Mahdal Marek Mahdal

Marek Mahdal je offline (nepripojený) Marek Mahdal

marioselecky Pozri príspevok
ja som spokojny so sluzbami XYZ. vytvorenie internetovej stranky, optimalizacia pre vyhladavace.. a dobra cena! su z bb.. ale ak aj z bb nie si, tu nezalezi na meste..
Ahoj, prosim prestan uz spamovat. Takmer kazdy Tvoj prispevok obsahuje odkaz na Tvoju firmu http://www.porada.sk/search.php?searchid=12560937.
Pomylil si si Poradu s verejnou reklamnou tabulou.
Naposledy upravil Marek Mahdal : 19.01.11 at 12:10
1 0
starsadv starsadv

starsadv je offline (nepripojený) starsadv

Ahoj Petra,

venujem sa tvorbe web stranok. Pokial ta zaujimaju blizsie informacie, tak mi napis spravu. Mozes si pozriet moj web stars.sk. Co sa tyka umiestnenia vo vyhladavacoch, tak da sa pre to nieco spravit, najviac dolezite podla mna je spravna volba klucovych slov a celkovy vyznam textov na stranke.

Michal
0 0
Tristann Tristann

Tristann je offline (nepripojený) Tristann

ahoj,

pokiaľ je to aktuálne viem ti pomôcť - robím stránky s dôrazom na efektivitu a optimalizáciu pre vyhľadávače... Ak budeš mať záujem o referencie pošli SS...
Referencie hovoria za všetko.

Dohodnúť sa vieme a poradím ti, do čoho sa oplatí ísť a investovať a do čoho nie.
Len mi napíš podrobnosti o svojom projekte...
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Nauc sa HTML, zaklady SEO a ides...
A nebudes musiet vyuzivat sluzby "poradakov" ani nikoho ineho..
0 0
msviki msviki

msviki je offline (nepripojený) msviki

Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac
nedalo mi nenapisat,


Takto na drzaka si tu niekto ponuka svoje sluzby?
No keby som to bol vedel....

Neviem co Tristann robi, ale tak ako to robia chlapi zo stars sa stranky uz dnes nerobia. ...ano su pekne ...ale nenavratna minulost. (teda ak chces aby ta stranka prinasala aj bubaky) bezny standard. Zadavatelka temy vsak nemusi mat standard.

Sluzby tohto druhu sa uberaju inym smerom.
... a tu by som si mohol aj ja vsunut svoju ponuku, ...ci? Nikto sa dufam nenahneva. a ak sa nikto nenahneva, teda jedine vtedy by som tu nacrtol svoje knowhow.

moja garancia je: robim prezenciu na webe iba pre jedneho klienta pre dany segment, ktory chce byt lidrom. Neviem cim sa zaobera zadavatelka temy a dufam, ze to iste som zatial nerobil.

ak je to aktualne, nech sa paci poradim.

peace!
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
profesional Pozri príspevok
Nauc sa HTML, zaklady SEO a ides...
A nebudes musiet vyuzivat sluzby "poradakov" ani nikoho ineho..

Nemusi sa ani ucit. staci aby jej ziskuchtivi poradaci s prispevkom cislo 1, 2 poradili ako si nainstalovat nejaky CMS system a moze si stranku vytvorit a spravovat aj sama. Napr. cez wordpress web, fotogaleria, ankety, blog.... v jednom. Len za posledny rok som vytvoril po znamostiach webove stranky (aj s dobrou poziciou v google aj s vybornym dizajnom) cez wordpress a popri tom investicia max 40€ / rok - hosting a domena wordpress je GNU GPL. Pochybujem ze taky starsadv a Tristan jej daju za 40€ (cize zadarmo) to co jej da napr. wordpress.

Ine by bolo keby chce mat specificku stranku, vtedy by som sa nevyjadroval.

a SEO??? ked som si robil moju prvu webovu stranku 5 rokov dozadu, som ani len netusil co to je. Pomali som nevedel co je to to klucove slovo a hlavna vec, ze moja stranka bola vtedy na hlavne klucove slovo hned na prvom mieste v Google.
Naposledy upravil MatoB : 06.10.10 at 18:47 Dôvod: doplnene seo
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

webnode.sk zadarmo.
0 0
peterknazeje peterknazeje

peterknazeje je offline (nepripojený) peterknazeje

MatoB Pozri príspevok
nainstalovat nejaky CMS system a moze si stranku vytvorit a spravovat aj sama. Napr. cez wordpress web, fotogaleria, ankety, blog.... v jednom.
presne ako pise MatoB, ak nechcete nic specificke, tak kludne postaci wordpress. Je zadarmo, aj v slovencine, jednoduchy na ovladanie, mozete si pridat vela doplnkov (fotogalerie, kalendar a pod) a najdete mnozstvo sablon, takze sa nebudete trapit s grafikou ale budete doplnat iba obsah. Info najdete napriklad tu http://sk.wordpress.org/
Co sa tyka domeny a webhostingu, tak na webe najdete viacero moznosti, niektore su celkom lacne a pritom spolahlive.
0 0
Markéta Novadová Markéta Novadová
Nezábudať na SEO
0 0
Ecinazuz Ecinazuz

Ecinazuz je offline (nepripojený) Ecinazuz

jde to na websnadno.cz nebo webĺahko.sk
0 0
ivonka400 ivonka400

ivonka400 je offline (nepripojený) ivonka400

Pracuj, ako keby si nepotreboval peniaze. Miluj, ako keby si nikdy nebol zranený. A tancuj, ako keby sa nikto nepozeral. ...viac
ahojte, mam zaujem aby mi niekto prerobil www.barberia.sk na niečo zaujimavejšie, živšie? prosim pisme si cez skype alebo email, oboje: barberia.sk@gmail.com
0 0
ivonka400 ivonka400

ivonka400 je offline (nepripojený) ivonka400

Pracuj, ako keby si nepotreboval peniaze. Miluj, ako keby si nikdy nebol zranený. A tancuj, ako keby sa nikto nepozeral. ...viac
ahojky, chcem kompletne urobit novu stranku, terajsia www.barberia.sk, des a hroza ako velky zaklad nic zaujimave :-( help me. Info emailom alebo skype, obe: barberia.sk@gmail.com
0 0
mixal1 mixal1

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

pozri sa napriklad na moje vytvory www.brink.sk
alebo www.elit3s.com , www.lekarentorysa.sk


tieto stranky sa daju vytvorit za cca 2-3 hodiny, bez reklam,a mozes si ich vytvorit sam. Nieje v tom ziadna veda.

Jedine co treba je:
1. vlastna domena (nieco.sk alebo nieco.com, com domeny su lacnejsie ako slovenske), ja objednavam od www.exohosting.sk slovenske domeny.

2. mesacny poplatok za hosting je od 4 euro na mesiac. Zvycajne sa vyzaduje platba na 6 mesiacov vopred.

3. no a na zaver potrebujes super napad, a vela vela kreativity.


Mam odskusanych vela produktov, kde si mozes vytvorit vlastne web stranky:

www.wix.com -> tu som vytvoril tuto stranku www.brink.sk (stale na tom pracujem)
www.weebly.com ->tu som vytvoril www.elit3s.com , www.lekarentorysa.sk


Co ti mozem odporucit, najlepsi vysledok ti da www.wix.com. Stranky vytvorene vo wix su proste bozske, uzasne, neskutocne krasne. A SEO maju proste vymakane. Do googlu zadajte BRINK SLOVAK, a moju najdete na 1. mieste
Na druhej strane weebly ti poskytuje vlastny internetovy obchod zadarmo.. wix to ma za 17dolarov mesacne.

Keby mal niekto otazky, ako si vytvorit sam stranky vo wix alebo weebly, rad pomozem! a zadarmo
(pre www.wix.com som "experienced" pre cesko a slovensko, aspon takto to maju oni podelene, no a weebly.com to zvladne aj student ZDS)
Naposledy upravil mixal1 : 08.11.10 at 22:00
0 0
vedec vedec

vedec je offline (nepripojený) vedec

ahoj mixal1 tie stranky tvorene prostredníctvom wix.com su legalne stiahnutelnee bo mne sa to tam nejako nezda viem skopčiť kod to vie každy a peknee to aj ukaže na stranke to uznavam ale či je to legalne že si to skopčim a dam to na web.
Potrebujem to surne
Diky...
0 0
mixal1 mixal1

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

vedec Pozri príspevok
ahoj mixal1 tie stranky tvorene prostredníctvom wix.com su legalne stiahnutelnee bo mne sa to tam nejako nezda viem skopčiť kod to vie každy a peknee to aj ukaže na stranke to uznavam ale či je to legalne že si to skopčim a dam to na web.
Potrebujem to surne
Diky...
moju stranku myslis? tak ta sa neda skopirovat, kedze som premium user.
ale ked chces skopirovat ine stranky, ktore maju taku moznost, tak to legalne je.
0 0
vedec vedec

vedec je offline (nepripojený) vedec

mixal1
Samozrejme nie tvoju ale mnou vytvorenu na wix.
Lebo ten web je perfektny a kedže podmienky použivania su v AJ a ma to okolo 3 stranok a ja niesom až taky zručny v AJ tak sa pytam či je to legalne.
A uplne lahke je skopčit html kod a dať to na web. A možes mi za to ručiť že to legalne?
0 0
adminplatoon adminplatoon

adminplatoon je offline (nepripojený) adminplatoon

vedec Pozri príspevok
mixal1
Samozrejme nie tvoju ale mnou vytvorenu na wix.
Lebo ten web je perfektny a kedže podmienky použivania su v AJ a ma to okolo 3 stranok a ja niesom až taky zručny v AJ tak sa pytam či je to legalne.
A uplne lahke je skopčit html kod a dať to na web. A možes mi za to ručiť že to legalne?
PS: 1,robím weby i vtomto systéme a som i ich partner - je to nelegálne a ľahko zistiteľné ..
2,Zadarmo môžeš mať legálne -ked tam budú mať svojelink a reklamu
3,Za balík služieb od nich - máš linciu ...čistú tvoju web stránku.
Nedoporučoval by som systém hacknúť ,kedže majú odelenie len na sledovanie porušenia práv.

Ak Ti nevyhovuje cena-je stále veľa možností i na Slovensku - a vyjde ťa omnoho menej -+rovnaká kvalita.
0 0
vedec vedec

vedec je offline (nepripojený) vedec

a ako sa to da zadarmo aj ked tam budu mať svoju reklamu, ale dufam že je to tak že to možem hodiť na svoje webstranky aj ked s ich reklamou.

A ty by si mi nemohol urobiť nejake tie web stranky?
A aky system hacknuť? sak skopirovanim stranky nie je hacknutie. či?

A niečo podobne slovenske?
A potom ten druhy odkaz http://www.weebly.com/ je niečo podobne ako wix.com ?
Aj tam musis mať nejaku licenciu aby si mohol to publikovať na svojom webe.
Diky
0 0
mixal1 mixal1

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

vedec Pozri príspevok
mixal1
Samozrejme nie tvoju ale mnou vytvorenu na wix.
Lebo ten web je perfektny a kedže podmienky použivania su v AJ a ma to okolo 3 stranok a ja niesom až taky zručny v AJ tak sa pytam či je to legalne.
A uplne lahke je skopčit html kod a dať to na web. A možes mi za to ručiť že to legalne?
neviem co presne myslis co je "legalne". Do Wix sa jednoducho zaregistrujes a robis. To je vsetko. HTML Kod sa tam skopic neda. Stranka je 100% flashova. Vytvorit super stranku vo Wixe je take lahke.. proste click & paste.
Kazda stranka je oroginal. A je uplne jedno, ci si tam das obsah, clanky alebo mp3 od inych autorov.



vedec Pozri príspevok
a ako sa to da zadarmo aj ked tam budu mať svoju reklamu, ale dufam že je to tak že to možem hodiť na svoje webstranky aj ked s ich reklamou.

A ty by si mi nemohol urobiť nejake tie web stranky?
A aky system hacknuť? sak skopirovanim stranky nie je hacknutie. či?

A niečo podobne slovenske?
A potom ten druhy odkaz http://www.weebly.com/ je niečo podobne ako wix.com ?
Aj tam musis mať nejaku licenciu aby si mohol to publikovať na svojom webe.
Diky
Weebly je super v tom, ze za 29dolarov, mas neobmedzeny hosting na 6 mesiacov pre neobmedzene vela stranok. Do weebly mozes skopirovat cele ine stranky. Ale vytvorit vlastnu je jednoduche ako pri Wix.


Pokial chces super cool stranku, chod do WiX, pokial nieco prakticke, chod do weebly.

Mesacny poplatok za WiX (ja mam unlimited) je 14 dolarov. Lenze, viem trik, ako pravit zo 14 dolarov 99 centov/mesacne

Vo weebly sa plati na 6 mesiacov vopred 29 dolarov.

Nicim niesi obmedzovany, ziadne reklamy.

Skusal som aj slovenske a ceske webbuildery, ale to je v porovnani s wix ODPAD.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať