Zavrieť

Porady

Dobrý second-hand v Bratislave? Neviete mi niekto poradiť?

Najlepsie v Petrzalke, ale moze byt aj inde
Naposledy upravil Dav : 10.09.10 at 20:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    monulik_t Pozri príspevok
    Najlepsie v Petrzalke, ale moze byt aj inde
    NA SH sa nedá povedať, či je dobrý alebo nie. Záleží od toho, aké šaty im dovezú, také ponúkajú. Ak zháňaš niečo konkrétne, musíš obehať viaceré predajne. Aj tak myslím, že skoro všetky, alebo ak nie, tak väčšina SH obchodov je jedna firma, a to Textile House:

    http://www.textilehouse.sk/predajne.php

    Obchody SH s nezásobujú nákupom modelov, že by niektorá predajňa mala krajšie odevy, lebo vedúci predajne také vyberá, ale dovezú im balíky na kilá a až po rozbalení sa vidí, čo ten ktorý balík obsahuje (jasné, že je to triedené podľa druhov, napr. tričká, nohavice, pulóvre, kabáty...).
    Naposledy upravil Chobot : 11.09.10 at 17:12

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    monulik_t Pozri príspevok
    Najlepsie v Petrzalke, ale moze byt aj inde
    Najväčší SH obchod, aspoň z tých, ktoré poznám, je na Krížnej ulici, oproti pivovaru Stein, nad drogériou Teta. Kedysi sme tam hodne kupovali synovi šaty, teraz kupujeme dcére cez Mimiaukcie, alebo Mimibazar. Ak kupuješ deťom, tak na tých spomenutých stránkach sú lacnejšie veci, než v SH.
    lujza.j Pozri príspevok
    ja chodím oproti hotelu Tatra, alebo k Alžbetke
    a ta Alžbetka je kde? ja sa tu este moc nevyznam...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    monulik_t Pozri príspevok
    a ta Alžbetka je kde? ja sa tu este moc nevyznam...
    je to reťazec sekáčov o ktorých píše Chobot, rešt.Alžbertka je na konci ul. Obchodná a obchod je v tej ulici kade chodia trolejbusy ul.Mickiewicová. tieto predajne fungujú na princípe, že každé 4 -5 týždne-neviem presne, tovar ktorý sa nepredá zbalia a dovezú nový, tovar sa dokladá každý deň a v určitom čase od dňa kedy bol nový tovar sa začnú zľavy

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    inak v petržalke máš veľa možností, napr. na Šintavskej ul. v modrom dome (blízko zdravotného strediska Strečnianska ul.), druhý dobrý je na Námestí Hraničiarov (oproti polície).
    Ja chodievam do vsetkych sekacov, co mam blizko. Mam zasadu - ak ma tam nic neoslovi do 5 minut tak idem prec. Mam overene, ze nema zmysel sa tam dlho zdrziavat. Takze skor ti radim "kontrolovat" tovar priebezne

    Dobrý second-hand v Bratislave? Neviete mi niekto poradiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.