Zavrieť

Porady

Záložňa

Zdravím,

chcem sa spýtať čo všetko potrebujem na otvorenie záložne, aké sú tam podmienky..


Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

    Pikoška
    principal Pozri príspevok
    hej hej podla mňa tiež mam sro-čku na 7živností len som chcel vedieť nejaké presnejšie info čo na to treba lebo tam sa pracuje s úrokmi a nemyslím že to bude také jednoduché....najlepšie keby tu bol niekto kto s tým robil alebo ešte s tým robí
    Záložňu som účtovala. Je to veľmi jednoduché účtovanie, ale na to podnikanie treba silný žalúdok. Takže ja som " pri tom " robila. Teda s tým účtovníctvom, lebo z ostatného mám ešte dnes zimomriavky. Najmä, keď príde mamička s dievčatkom o deň neskôr, založila obrúčku pred sociálnymi dávkami, po tom, čo tatko-opilec rodinu opustil, a ten zdierač neprižmúril oko. Moje služby u neho som ukončila v tej sekunde. Lebo tak to je, čo je svet svetom, že sýty hladnému neverí. A chudoba sa zdiera najľahšie.
    hej hej podla mňa tiež mam sro-čku na 7živností len som chcel vedieť nejaké presnejšie info čo na to treba lebo tam sa pracuje s úrokmi a nemyslím že to bude také jednoduché....najlepšie keby tu bol niekto kto s tým robil alebo ešte s tým robí

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    principal Pozri príspevok
    hej hej podla mňa tiež mam sro-čku na 7živností len som chcel vedieť nejaké presnejšie info čo na to treba lebo tam sa pracuje s úrokmi a nemyslím že to bude také jednoduché....najlepšie keby tu bol niekto kto s tým robil alebo ešte s tým robí
    Pozerala som do Odporúčaní MV, kde je označenie voľných predmetov podnikania a záložňa tam spadá. Takže by to malo byť v pohode. keď som si na NET-e oťukla pár firiem so záložňou, nemajú tam nič viac. Po prípade si zisti priamo na príslušnom živnostenskom registri, či niečo viac k tomu treba, predpokladám, že Ti povedia to isté.

    peta1014 je offline (nepripojený) peta1014

    peta1014
    ja by som chcela vediet ake zariadenie vyžaduje záložňa...musi byt kamerovy system,bezpectnosne dvere....alrm???????????......ked ju chcem otvoriť doma??dakujem

    peta1014 je offline (nepripojený) peta1014

    peta1014
    dobry vecer mala by so na vas otazku ...chcela by som vediet ,ked niekto pride vlozit niejaku vec,a ja im musim dat niejaku zmluvu????alebo staci ten bločik do kedy maju vratit peniaze dakujem

    peta1014 je offline (nepripojený) peta1014

    peta1014
    Prosim vas vie mi niekto povedat aky program je dobry na vypisovanie dokladov o zalozeni pre zakaznika dakujem

    peta1014 je offline (nepripojený) peta1014

    peta1014
    Dobry den vedel by my niekto povedata aky ja musim mat reklamacny poriadok ked otvaram záložňu??Dakujem

    peta1014 je offline (nepripojený) peta1014

    peta1014
    Dobry den prosim vas neviete kde si mozem najst program na záložňu aby mi to samo pocitalo percenta atd.dakujem

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    peta1014 Pozri príspevok
    Dobry den prosim vas neviete kde si mozem najst program na záložňu aby mi to samo pocitalo percenta atd.dakujem


    Čo takto použiť EXCELL ? a nastaviť si to vzorcom, aby ti samé počítalo po zadaní nákupnej ceny ?

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Podľa mňa to ide cez tento predmet podnikania : Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)



    Je to voľná živnosť, na príslušný obecný úrad treba nahlásiť otváracie hodiny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.