Zavrieť

Porady

plch

prosim vas nevie niekto ako sa zbavit plcha.......je to riadna otrava.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Osvedčený asi nie, ale jedno je isté, že nemajú radi veľký pohyb, hluk. Viac sa im páči tam, kde dva-tri týždne nikto do chaty ani nevkročí. Lomozia, hryzú všetko čo im zachutí, pištia. Keď nie sú majitelia doma, to im vyhovuje. Sú veľmi obozretné a chytiť sa dajú ťažko. Nevyhovuje im rámus. Treba skúsiť pustiť im hlasno muziku. V hlučnej spoločnosti sa im nepáči,

    Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/4526790/plchy...#ixzz0zXAt4tlW

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    VieraPopluharova, Dav, Mária27, legolas, mzdarka renca, Lubaba
    6

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    Vie niekto poradiť ako sa zbaviť v pivnici plcha veľkého? Od jesene dohrýzol a pošpinil exkrementmi cca 50 kg zemiakov . Dokonca ohryzol zemiaky zabalené v zajačkom pletive (v troch vrstvách). Pletivo pritom neporušil -nechápem ako sa k ním dostal. Pozná nikto spôsob ako sa ho (alebo ich) zbaviť?

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    buchač Pozri príspevok
    Pasce na plchy sa robia z tvrdého dreva, majú tvar drevenej debničky , kde spodná časť je dlhšia. Vo vnútri pasce sa nachádza pružina s kovovou pákou a uzávierkou. Pružina sa napne a celá pasca funguje ako sklápacia pasca na myši, takže, keď plch začne hlodať návnadu uvoľnená páka ho usmrtí úderom za krk. Tieto pasce sa umiestňujú tam , kde sa predpokladá pohyb zvieraťa.
    Pasce sa stavajú popoludní a ráno sa kontrolujú.
    Kde sa dajú kúpiť?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    doktor01 Pozri príspevok
    Kde sa dajú kúpiť?
    Minule som jednu videl v ................................neštvi ma ...

    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...moji chalani mali kedysi plcha doma v akvárku..sviniar, žil len v noci..tak bude treba rámusiť v noci...

    Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

    Silvernola
    A je to určite plch? Ten v zime hybernuje, veď sa mu aj hovorí "sedmospáč". Skôr by to mohli byť myši.

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    Gapo Pozri príspevok
    Tak, tak, je to nočný prevít
    Samozrejme, že je to plch. Videl som ho a na 100% je to plch veľký. Inač je to pekné zvieratko. Má to pekný chvost a fúzy ako mačka.
    Skúšal som aj pískajúci odpudzovač, ktorý v pivnici pískal nonstop 4 týždne a nič. Asi je hluchý.
    Nočný prevít- to áno ale v pivnici je stále tma (pivnica je na záhrade z troch strán v zemi).
    PS: Myši nemám odkedy mám plcha. Plch je kanibal a neznesie iné hraboše a ... .
    Naposledy upravil doktor01 : 12.04.11 at 17:02

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    doktor01 Pozri príspevok
    Samozrejme, že je to plch. Videl som ho a na 100% je to plch veľký. Inač je to pekné zvieratko. Má to pekný chvost a fúzy ako mačka.
    Skúšal som aj pískajúci odpudzovač, ktorý v pivnici pískal nonstop 4 týždne a nič. Asi je hluchý.
    Nočný prevít- to áno ale v pivnici je stále tma (pivnica je na záhrade z troch strán v zemi).
    PS: Myši nemám odkedy mám plcha. Plch je kanibal a neznesie iné hraboše a ... .
    Sorry, doktúrku, a Ty by si radšej myši...?

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    Oliwa Pozri príspevok
    Sorry, doktúrku, a Ty by si radšej myši...?
    Ak mám pravdu povedať tak áno. Zbaviť sa xy myší je oveľa jednoduchšie ako plcha.
    PS: Aj keď sa občas v mojej pivnici vyskytli myši nikdy neurobili takú veľkú škodu ako plch. Kto zažil tú spúšť po plchovi, tak vie čoho je schopný.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    doktor01 Pozri príspevok
    Vie niekto poradiť ako sa zbaviť v pivnici plcha veľkého? Od jesene dohrýzol a pošpinil exkrementmi cca 50 kg zemiakov . Dokonca ohryzol zemiaky zabalené v zajačkom pletive (v troch vrstvách). Pletivo pritom neporušil -nechápem ako sa k ním dostal. Pozná nikto spôsob ako sa ho (alebo ich) zbaviť?
    Pasce na plchy sa robia z tvrdého dreva, majú tvar drevenej debničky , kde spodná časť je dlhšia. Vo vnútri pasce sa nachádza pružina s kovovou pákou a uzávierkou. Pružina sa napne a celá pasca funguje ako sklápacia pasca na myši, takže, keď plch začne hlodať návnadu uvoľnená páka ho usmrtí úderom za krk. Tieto pasce sa umiestňujú tam , kde sa predpokladá pohyb zvieraťa.
    Pasce sa stavajú popoludní a ráno sa kontrolujú.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.