Zavrieť

Porady

kávovar JURA

používate kávovary Jura? aký model a ako ste s ním spokojní?
viem že vo väčšine testov čo do chuti kávy sú na špičke, ale ako je to zo spracovaním a hlučnosťou?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tania2 je offline (nepripojený) Tania2

    Tania2
    Dobrý deň, chcem sa opýtať, či ste sikúpili ten kávovar a ako ste spokojní. Ja mám finančný limit 500 EUR (bez DPH) a vyberám kávovar do kancelárie. Jura sa mi zdá dosť drahá značka, ja sa neviem rozhodnúť medzi Delonghi Intensa ECAM 23.210 (457,98 €)a SAECO Talea Touch (487,31 €). Nemá náhodou niekto skúsenosti s týmito automatickými kávovarmi ?

    vemak je offline (nepripojený) vemak

    vemak
    Áno kúpil som-JURA Impressa C9 za 999.- s DPH, káva je perfektná, nevieme sa jej dopiť. Žiaľ tie Vami vybraté nepoznám vôbec, takže to moc neporadím.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Ja mám v kancli Intensu...je perfektná, na zrná aj mletú kávu, preplachuje si sama trisky, zapína, vypína sama a káva? No nestíham kupovať...

    http://www.itest.cz/bila%20technika/espressa.htm
    Naposledy upravil Halli : 20.10.10 at 22:04

    ivantt je offline (nepripojený) ivantt

    obyčajný človek ivantt
    Tania2 Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcem sa opýtať, či ste sikúpili ten kávovar a ako ste spokojní. Ja mám finančný limit 500 EUR (bez DPH) a vyberám kávovar do kancelárie. Jura sa mi zdá dosť drahá značka, ja sa neviem rozhodnúť medzi Delonghi Intensa ECAM 23.210 (457,98 €)a SAECO Talea Touch (487,31 €). Nemá náhodou niekto skúsenosti s týmito automatickými kávovarmi ?
    SAECO TALEA TOUCH mam doma ale ma zarazila cena. necelych 500€ je dost malo. Ja som s ním nadmieru spokojny a jediny problem co som mal tak bol displej. Jednoducho prestal ísť a na novy som caka viac ako mesiac. Vozia to z talianska a taliani su specificky co sa tyka dodavania nahradnych dielov. Ale ma jednu nevyhodu, musim dolievat vodu a doplnat kavu ...
    Ked chcem velke preso, spravi mi velke preso a dokonca si môzem nastavti kolko vody naženie do šalky. Kávu si sam zomelie ale môze sa dat do neho aj mleta. No a da sa nastavit aj sila kavy... aj peny. Naposledy som do neho dal kavu mainel a viac to nespravim. Chce to ozaj dobru kavu, ja som zvyknuty na molinari. Aby som nezhabudol, mas mozhnost vybrat si z troch moznosti.. pikolo, male preso a velke preso a kazdu moznosti si môzem upravit podla seba. Ale ja mam saeco s displejom....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.