Zavrieť

Porady

Facebook - to sa mohlo stať len mne!

nie som dokonalá
Používam úspešne FB asi 3 mesiace. V sobotu som sa však už nemohla prihlásiť, žiada to odo mňa toto:

Choose a verification method

Pred pokračovaním potrebujeme, aby ste uviedli svoje telefónne číslo. Táto bezpečnostná kontrola pomáha udržať komunitu Facebooku zloženú zo skutočných ľudí, ktorí sa spájajú a zdieľajú pomocou svojej skutočnej identity.






Prečo sa mi toto zobrazuje?

Tak som teda po dlhšom váhaní zadala aj telefón, ale žiadna potvrdzujúca SMS ani kód mi neprišli. Stále sa mi nedá prihlásiť. Stalo sa vám už niečo také? Na FB nerobím nič nekorektné, písala som aj maily na Centrum pomoci, avšak bezvýsledne. Nikomu z mojich známych sa nič podobné nestalo, neviem, kde je chyba. Vedel by mi niekto poradiť? Veľmi by som sa potrebovala dostať na svoj účet, mám tam dôležité odkazy a keďže druhá strana netuší, že mám problémy, očakávajú márne moju odpoveď. Ďakujem prekne.
Naposledy upravil Dav : 04.10.10 at 18:43
Usporiadat
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Veľmi dôležité odkazy máš na Facebooku? Mali by ste prejsť na Pokec..
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

maturantka Pozri príspevok
FB sa mi zdal práve taký osobnejší, s Pokecom nemám, žiaľ, dobrú skúsenosť.
Myslim si, ze to bolo myslene zo zartu, ze aj jedno aj druhe je "velmi dolezite".

Inak zadala si dobre cislo?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Robí Ti to aj napriamo,alebo aj cez link,ktorý ti príde do mail.schránky?
1 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Nickman, prepáč, asi mi to už nedochádza, opustil ma všetok zmysel pre humor. Číslo zadávam v tvare +421902XXXXXX. A nič..... :ˇ(((
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

maturantka Pozri príspevok
Arizona, žiaľ, neviem presne, na čo mieriš. Do mailovej schránky mi chodia správy, kto a čo píše na môj účet, ale ja sa na účet nemôžem prihlásiť. Zadám správne meno i heslo a potom naskočí to, čo som uviedla v otázke a.... skončila som. Ďalej ma to nepustí...
Pri vytváraní profilu vo FB si zadávala mail.adresu (napr. ... @gmail, ...@azet a pod.)
Ak si nezrušila posielanie upozornení,tak by ti tam mal prísť odkaz,kde máš možnosť po kliknutí na daný odkaz vstúpiť priamo do FB...
Skús aj túto možnosť.
4 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Skús použiť iný internetový prehliadač.
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Arizona, zase ma to len hodí na tú stránku a pýta to mobilné číslo, ktoré žiaľ, nefunguje, a nepúšťa ma to ďalej.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Skús preklikať jednotlivé linky,možno niečo nájdeš :http://translate.googleusercontent.c...4y7bfjzj2YGrlg
(je to iba google preklad,ak chceš prehod si jazyk)
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

maturantka Pozri príspevok
Arizona, zase ma to len hodí na tú stránku a pýta to mobilné číslo, ktoré žiaľ, nefunguje, a nepúšťa ma to ďalej.
ja som si chcela založiť nový gmail účet a presne toto iste sa mi stalo. chcve ma overiť cez sms kod a žiadna sms nepríde. Tak som to nechala na neskôr, možno to ešte nie je celkom doladené, je to novinka.

Tým som ale chcela povedať, FB konto si mala založené cez gmailovú adresu? Nemáš problém tam?
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Arizona, Janička, všetko tam už prechádzam,2 dni, vypisujem na centrum pomoci a nič. Kašli na to, nechcem ťa zaťažovať.
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Dáška, účet mám na inmail.sk, bol bezproblémový doteraz.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Dáša_ Pozri príspevok
ja som si chcela založiť nový gmail účet a presne toto iste sa mi stalo. chcve ma overiť cez sms kod a žiadna sms nepríde. Tak som to nechala na neskôr, možno to ešte nie je celkom doladené, je to novinka.

Tým som ale chcela povedať, FB konto si mala založené cez gmailovú adresu? Nemáš problém tam?
čo sa týka spätných potvrdzovacích sms GMAIL a Facebook majú spomalené reakcie. @maturantka - Ak si tel.číslo použila pri inom účte, spätnú sms nečakaj!
Naposledy upravil alla66 : 04.10.10 at 21:51
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Allka, prosím ťa,
1.ako to myslíš, že či som použila tel. číslo na inom účte?
2.koľko asi trvá "spomalená" reakcia?
Ďakujem.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Spomalenou reakciou som mala na mysli čas, kým ti doručia spätnú sms s kódom. Z iných portálov príde behom pár sekúnd, pokiaľ u FB a Gmail účte to môže trvať hodiny. Ak niekto v minulosti použil na FB v inom účte tvoje tel. číslo, napr. pri žiadostiach o priateľstvo, posielaní správ treba doplňovať kód z obrázka, vtedy sa zadáva číslo telefónu, na ktoré príde spätná sms s kódom, ktorým spečatíme svoju identitu. Do prihlas. okna dopíš presnú mail. adresu, ktorú si zadávala pri založení konta, napr. maturantka@gmail.com > správne heslo. Ak budeš musieť doplniť tel. číslo, vyskúšaj iné pri ktorom si istá, že ho nepoužili tvoje deti, manžel...
Naposledy upravil alla66 : 05.10.10 at 05:59
0 0
danmag danmag

danmag je offline (nepripojený) danmag

Skus tam zadat ine telefonne cislo...
0 0
janzitniak.info janzitniak.info

janzitniak.info je offline (nepripojený) janzitniak.info

Lektor počítačových kurzov - viac na www.janzitniak.info ...viac
Ahoj.

Je to normálna overovacia metóda od facebooku. Niečo podobné má aj google.com, od mňa to pýtal hlavne vtedy, ak som registroval viacero účtov z toho istého PC (resp. z tej istej IP adresy).

Takže telefónne číslo podľa mňa môžeš zadať, myslím si, že si spravila chybu v tvare svojho telefónneho čísla. Mám dojem, že napr. pri googli stačilo zadať len číslo pre predvoľby krajiny, čiže napr. 09xx xxx xxx
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
Milí moji, ďakujem za všetku snahu, zadala som aj číslo v predpísanom tvare, písala som minimálne 8 mailov na rôzne adresy pomoci uvedené pri rôznych problémoch na FB. Jednoducho, keď sa ich systém zbláznil a začal ma považovať za nedôveryhodnú osobu, po blokovaní účtu bol môj účet v noci zo soboty na nedeľu úplne vymazaný. Som z toho sklamaná, že sa slušný človek nemôže domôcť svojej pravdy, ak si nejaká byrokratická mašinéria zmyslí, že je to inak. Pritom som mala uvedené všetky údaje reálne: meno a priezvisko bez rôznych nezmyslov, bydlisko, deti, školu, pracovisko... Škoda hovoriť. Gratulujem všetkým, ktorí sa s takýmto problémom nestretli. Ako som pocítila na vlastnej koži, vie to byť dosť deprimujúce pre človeka.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

To je šokujúce, tak Ty im dáš na podnose všetky informácie o sebe a oni Ťa jednoducho zmietli z povrchu zemského, lebo kto nie je na FB, akoby ani neexistoval. Kam to speje tento svet?
0 0
maturantka maturantka

maturantka je offline (nepripojený) maturantka

nie som dokonalá
KoxXxo, možno je to také detinské, ale tááák dobre mi padlo, že ma niekto poľutoval. A zvlášť na tomto serióznom vysokoodbornom fóre. Máš to u mňa, Koxík.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
maturantka Pozri príspevok
KoxXxo, možno je to také detinské, ale tááák dobre mi padlo, že ma niekto poľutoval. A zvlášť na tomto serióznom vysokoodbornom fóre. Máš to u mňa, Koxík.
Treba sa im pomstiť,pomsta býva sladká.ale neviem ako.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať