Zavrieť

Porady

Párky

Neviem prečo nesu meno párky ,že dietné párky ? Volakedy boli 2-3 druhy párkov , ale chutovo výborné , a teraz ich máme aj 20 druhov a od rôzných výrobcov , ale prepáčte podla mna je to humus . Napríklad minule som kúpila 1/5 kg párkov bratislavské no to Vám poviem to sa nedalo jest ,bolo to preúdené , presolene , tmavé, a tvrdé aj po 15 minutach varenia ,po zakúsnutí zas ako žuvačka . Spišské párky som mala celkom rada .no teraz aj tie ... o gemerských a desiatovych už sa radšej ani nezmienim a viedenske bývavali tiež celkom dobre , ale teraz, no katastrofa nevedia už fakt ako majú šetrit na spoterbiteloch? predajú hocičo ? Len nech je balenie pekné a vo vnutri nič moc ? Myslím teraz všeobecne na rôzný tovar. Asi aj párky vymažem z môjho jedálnička ktore som aj tak velmi nejedla , len sem tam raz za čas.Pamätám sa ked som mala malé deti (pred pár rokmi)aj im som zvykla niekedy varit párky, teraz by som sa neodvážila detom také niečo dat na tanier.
Usporiadat
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

keď kúpim párky po 1,45€ tak hádam si nebudem naivne myslieť, mám tú pravú kvalitu z mäsa... A bratislavské párky sú aj pod 2 eurá, ale aj za 5... ochutnaj a zistíš že je tam značný rozdiel...
zas na druhej strane, k tým lacným aspoň netreba chleba... múky je v nich dosť
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nedavno som kupila najdrahsie parky, ake v obchode mali, stali skoro 4 Eura za kilo, ale nechcel ich jest ani pes. Darmo, psiky soju a muku nelubia.
2 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

nieje to vždy len o cene...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Nie je to o cene, to je pravda, ale uz najmenej 5 rokov som parky a ani spekacky, ktore by sa dali s chutou zjest, nekupila. Vyskusala som vsetky druhy, ktore su v obchode dostupne. Okrem jedneho druhu, ale tie predava obcas jeden sukromnik, ktory ma masiaren a predava /udajne/ zo svojho chovu.
2 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

niečo na tom bude... aj ja som najlepšie párky kúpil v malej predajni... tie veľké reťazce útočia na cenu... kvalita sa už mnohokrát nezmestí do obchodu
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

spišske sú tiež úplne iné,volakedy sa mal človek problem nimi nezašpinit,lebo boli tak štavnate,teraz su nejake vysušené,gemerske su ako guma a bez chuti, bratislavské a desiatove podla vyrobcu,takisto špekačky,tie raz sa my uplne rozpadli pri pečení,ostala len čudne pokrutená masa,chýba sortiment síce drahšej ceny ale vybornej kvality-lebo som mal rôzne druhy parkov, parkovej, špekačiek,ale nebolo to tak aby kvalita úmerne stúpala cene
0 0
mati111 mati111

mati111 je offline (nepripojený) mati111

Som disgrafik tak moje prispevky nikdy nebudu pravopisne spravne. Dakuejm za pochopnie. ...viac
Parky, nech uz za akukolvek cenu som vyradil uplne z jedalnicka. Je mi to luto lebo oblubenu francuzku horcicu nemam ku comu jest, ale tak to ide, taky je svet.
Vidim to tak ze znova budeme vsetko robit doma. Uz robim svoj jogurt, syr, maslo... a volakedy aj klobasy a sunku. Sunku som uz skusal ale zatial mi nevysla, ved sa to snad podari... A aj kapustu sme mali nakladanu v sudku... A pametam sa ako sme zavideli kapitalistickej cudzine ako sa tam maju dobre. Nemali sme sa dobre za socializmu! Ale asi sa znova vratime ku samozasobitelstvu ci uz zeleninou alebo masom. Postupne ten sen konci a zacina kruta realita.
2 1
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

ako spomínaš... presne podľa výrobcu... Spišské som mal neraz také šťavnaté...
Musíme sa naučiť aj na to sa pýtať, kto je výrobca... a ak budeme tých horších ignorovať, tak sami sa buď zlepšia alebo prestanú fušovať do párkov...
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Myslis, ze v takom Tescu ti povedia, od ktoreho vyrobcu parky su? Ja som sa par razy probovala pytat, ale predavacka to nevedela. Na cenovke by to mali mat napisane, ale nemaju.
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

durisovad Pozri príspevok
Myslis, ze v takom Tescu ti povedia, od ktoreho vyrobcu parky su? Ja som sa par razy probovala pytat, ale predavacka to nevedela. Na cenovke by to mali mat napisane, ale nemaju.
skôr by som povedal, že predavačka ani nemala snahu to pozrieť... na tých pakloch z ktorých to vybaľujú je aj výrobca aj zloženie...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mne osobne chutia Viedenské párky z LIDL, sú balené v takých vaničkách
2 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

lujza.j Pozri príspevok
mne osobne chutia Viedenské párky z LIDL, sú balené v takých vaničkách
Tie sú fakt veľmi dobré, síce nie často ale občas ich kúpim aj ja. Ak si dobre pamätam, myslím, že je to 400 g balenie a stojí cca 2,5 eura. Je v nich však dosť mäsa.
Naposledy upravil Marína : 09.10.10 at 17:38
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nie sú najlacnejšie,ale dobré
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Presne tak, cena zodpoveda kvalite.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Prečo jesť párky,keď sú dobré domáce klobásy?Ak nie sú domáce klobásky,tak je dobrá aj vianočka s kakaom.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

lujza.j Pozri príspevok
mne osobne chutia Viedenské párky z LIDL, sú balené v takých vaničkách
Tie sú chutné, aj ja ich kupujem ešte teľacie párky, keď sú čerstvé bývajú dobré, tie majú v mäsiarstve, ktoré je v jednej predajni s Lidlom.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

marleau Pozri príspevok
Prečo jesť párky,keď sú dobré domáce klobásy?Ak nie sú domáce klobásky,tak je dobrá aj vianočka s kakaom.
domáce klobásky? tak to teda áno ale to musia byť fakt domáce klobásky, nie tie z obchodu
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Super párky majú v Metre. Hľadajte - Viedenské , originál rakúske. mňam.
2 0
day day

day je offline (nepripojený) day

v NR na druzstve v Ivanke
este povodny recept
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať