Zavrieť

Porady

Bolesť ľavého ramena

Dobrý deň

Chcem sa spýtať na Váš názor. Nikdy som nemal problémy pri cvičení iba klasiku po vynechaní pár tréningov svalovica presilený sval. Asi pred pol rokom som začal trošku pritvrdzovať. No ochorel som boli mi predpísané antibiotika, a potom dalšie a zase som niečo dostal alebo skôr tie antibiotika mi vyvolali reakcie a každý mi dával iba antibiotiká a behom pol roka som bral asi 6 krát antibiotiká (ciplox, klacid, a iné) rôzne iné lieky a odvtedy už mám nedôveru voči lekárom všeobecne. Antibiotiká mi narušili komplet imunitu a črevnú flóru ani som sa nemohol vy...ť, nikto mi nepovedal, že treba probiotiká a pod. Potom som začal študovať trošku vplyv antibiotík a všetko mi vychádza na ne stále mám po nich nejaké ešte problémy a jeden z nich je moje rameno stačí zdvihnúť 5kg trošku nesprávne a hneď to začne bolieť aj keď slabo ale začne, stačí chvíľku ležať na ruke a už je to zase nedarí sa mi to uzdraviť. Predtým som nemal problém zdvíhať 10,20,30 kg hoci kedy hoci ako. Čo poradiť?
Dával som si fastungel, a iné mastičky to nepomohlo zdalo sa, že želatína pomáha ale nejako to už nepomáha.

Prosím o radu

Môžem napísať kľudne aj všetko, čo som mal a aké lieky som bral.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivantt je offline (nepripojený) ivantt

    obyčajný človek ivantt
    na fastungel a ine gely ktore obsahuju analgetika na tie zabudni, ked ti môžem poradiť, skus FIX KREM, je to masticka bez analgetik a je velmi dobra, bylinkova a ja ju pouzivam dosť casto. Pouzivam ju aj na uvolnenie zatuhnuteho svalstva. Dalej by som ti doporucil pit caj z vilcacory, ten je dobry na posilnenie imunity. Asi po mesiaci pitia caju by si mohol citit zlepsenie a pravdepodobne aj to rameno, ak to nie je vyklbene by sa mohlo zlepsit. vilcacora lieci aj zapaly. No a nakoniec, nejake cvicenia, masazhe by tiez neuskodili.

    Bolesť ľavého ramena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.