Zavrieť

Porady

tvorba e-shopu - komu to zverit?

Dobry den,

v blizkej buducnosti planujem otvorit e-shop, ale stale som v stadiu hladania - komu zverit e-shop ...mam tri alternativy :
1. www.tvorba-webstranok.eu (jednorazovo 700,-)
2. www.webareal.sk (cca 100,-rocne)
3.www.biznisweb.sk (cca 26,-mesacne)

Prvu vyhotovia oni, druhe dve mam sablony ale velmi mi to nejde..

Mohli by ste mi niekto poradit, kto uz cez nich napriklad e-shop ma, alebo ma dobre skusenosti s niekym inym?
3.
Usporiadat
lienka31 lienka31

lienka31 je offline (nepripojený) lienka31

D.Halas Pozri príspevok
Mozem odpovedat len za nasu spolocnost, ak vam poskytne velkosklad podklady v XML alebo CSV formate, naimportovat ich nepredstavuje vobec ziaden problem, uctuje sa jednorazovy poplatok za prvotne spracovanie suboru programatorom, potom uz akekolvek nasledne importy od dodavatela funguju automaticky, je mozne tovary aktualizovat aj kazdy den.
no, takze webareal import neurobi..a velkosklad mi to poskytne v csv formate som prave zistila..

Vasa spolocnost? bavili sme sa tu o takej moznosti...to je ktora ak sa smiem spytat?
0 0
D.Halas D.Halas

D.Halas je offline (nepripojený) D.Halas

Dobry den,

nechcem tu postovat otvorenu reklamu, napisal som Vam sukromnu spravu.
0 0
lienka31 lienka31

lienka31 je offline (nepripojený) lienka31

D.Halas Pozri príspevok
Dobry den,

nechcem tu postovat otvorenu reklamu, napisal som Vam sukromnu spravu.
Dakujem, pozrela som to, tak rozdiel je evidentny to je pravda..pri demo verzii sa clovek presvedci, toto Vase je podstatne lepsie..
0 0
D.Halas D.Halas

D.Halas je offline (nepripojený) D.Halas

Dakujem.
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
george303 Pozri príspevok
Cavte ludia chcel by som sa opytat zatial iba zhromazdujem informacie ale chcel by som si zalozit e-shop do stranky som ochotny dat cca 800e ale chcel by som vediet kolko si mam prichystat na taku priemernu reklamu ktora bude mat aj nejaky efekt ... kolko teda budem muset asi investovat do reklamy prvych 6 mesiacov ?
koľko do reklamy ? možno ti to tam ďalej niekto rozpísal ale narýchlo : katalógové reklamy : pevné sumy a vraj nižšie ako PPC (google alebo etarget).
JA však idem len na Google a spravovanie reklamy si tiež robím sám .
Výhody pre mňa: Nakoľko služby a predaj mám lokálny BA a +- 30 km dosah /kvetinový servis a osobné doručovanie kvetov a kytíc , výzdoba a podobne/ VIEM SI nastaviť presne oblasť reklamy /na km od miesta ktoré si určím / napríklad tých 30 -35 km od BA.

Takže ide aj o to čo predávaš ! Dôležité sú slová podľa ktorých ťa potencionálny zákazník môže hľadať .
0 0
lienka31 lienka31

lienka31 je offline (nepripojený) lienka31

padro Pozri príspevok
http://www.okshop.eu/ ... mam tam eshop, som spokojny.
Padro prosim ta mam na teba jednu prosbu mimo porady, mozem ti niekam napisat?
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
lienka31 Pozri príspevok
Padro prosim ta mam na teba jednu prosbu mimo porady, mozem ti niekam napisat?
mail: shop@autovybava.sk
0 0
webdev webdev

webdev je offline (nepripojený) webdev

ak to chces mat za dobry peniaz tak jednoznacke webareal.sk alebo shopro.sk...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať