Zavrieť

Porady

osobný tréner

Zdravím,

chcela by som poradiť. Potrebujem dať svoju postavu do lepšieho stavu a tvaru a myslím, že najlepším spôsobom pre mňa je využiť osobného trénera.
Viete mi niekto povedať, ako je to s cenou, resp. kde možno nejakého nájsť.

ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    súhlasím s Korelou, skús hladať pod "kondičný tréner" a ceny sú ozaj rôzne-závisí od náročnosti cvič.programu a dlžky venovania sa len tebe-daj vedieť ozaj ak budeš mať cenu, nech vieme aj my čo to stojí dnes...dakujem katka

    grammatika je offline (nepripojený) grammatika

    grammatika
    cena býva minim.10 € na hodinu + vstupné
    Najlepšie ísť do fitka, do ktorého chceš chodiť a tam si vybrať trénera.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    grammatika Pozri príspevok
    cena býva minim.10 € na hodinu + vstupné
    Najlepšie ísť do fitka, do ktorého chceš chodiť a tam si vybrať trénera.
    10 EUR ? nehorázne peniaze že sa okolo teba prechádza nejaký šašo , mám niečo v živote odcvičené ale šaša som nikdy neplatil , stačí študovať literatúru a potom pozorne sledovať borcov v posilovni.
    Šašo = vyhodené peniaze
    PS: teraz som bol v BA a zatúlal som sa aj do Avionu ,/je tam nové super fitko/ takých neschopných šašov čo si ich platia paničky tam pobehovalo habadej

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    pivko Pozri príspevok
    10 EUR ? nehorázne peniaze že sa okolo teba prechádza nejaký šašo , mám niečo v živote odcvičené ale šaša som nikdy neplatil , stačí študovať literatúru a potom pozorne sledovať borcov v posilovni.
    Šašo = vyhodené peniaze
    PS: teraz som bol v BA a zatúlal som sa aj do Avionu ,/je tam nové super fitko/ takých neschopných šašov čo si ich platia paničky tam pobehovalo habadej
    pivko tie fitká s veľkým F, okrem šašov a paničiek majú aj jednorázové vstúpné z ktorého ja som asi takto ja si chodím hopsať /tae-bo/ na sídliskové fitko, výhodu má aj v tom, že nemusím sa obliecť za xy.- e,ako poniektoré Aviono-Auparkové "čajočky". lebo aj tam je tento istý druh fitka ako v Avione

    ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

    ErinErin
    Cvičiť sa dá aj bez veľkých investícií, ale zase tie zaplatené Eurá mávajú dobrý psychologický efekt: Buď tie peniaze človek nechce premrhať a tak sa donúti pravidelne cvičiť - hoci s tým trénerom, alebo k pravidelnému pohybu pomôže predstava, že je celebrita, keď má drahého trénera a fitko...

    Nakoniec ten drahý tréner doporučí tie isté cviky, čo cvičiteľka v obyčajnom fitku. Do jedného som v mladosti chodila - na aerobiky. Boli tam rôzne druhy cvičení s rôznymi cvičiteľkami: Nakoniec som tie hodiny u každej poznala spamäti. Tak som ich nahradila nahrávkami doma - so Cindy Crawford, Claudiou Schiffer (to som bola supercelebrita - keď mi predcvičovali topmodelky), neskôr som našla Oľgu Šípkovú a ďaľšie, a dokonca mi manžel stiahol aj step aerobik! (Buns of Steel) Ale každý sme iný - niekomu pomáha vo fitku, že stretne kamarátov, mňa tešilo doma, že sa nemusím uhýbať ďalším cvičiacim a mám voľnú (vlastnú) sprchu...

    Veľmi mi pomohla stránka www.sparkpeople.com kde sú tipy pre ľudí z mäsa a kostí - okrem fitka sa dá skákať na švihadle, zabehať si, korčulovať, v chladnom období kombinovať so stacionárnym bicyklom či inými pomôckami doma...

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    lujza.j Pozri príspevok
    pivko tie fitká s veľkým F, okrem šašov a paničiek majú aj jednorázové vstúpné z ktorého ja som asi takto ja si chodím hopsať /tae-bo/ na sídliskové fitko, výhodu má aj v tom, že nemusím sa obliecť za xy.- e,ako poniektoré Aviono-Auparkové "čajočky". lebo aj tam je tento istý druh fitka ako v Avione
    Ak si niekto potrebuje zdokonaliť postavu, dať do poriadku svalstvo, tak vôbec nemusí mať tebou popísaný odev a cvičiacich porovnávať s čajočkami. Hopsať ...

    Zaujímalo by percentuálne z vyššie uvedených príspevkov, koľkí ovládajú anatómiu svalstva. O.i.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    korela Pozri príspevok
    Ak si niekto potrebuje zdokonaliť postavu, dať do poriadku svalstvo, tak vôbec nemusí mať tebou popísaný odev a cvičiacich porovnávať s čajočkami. Hopsať ...

    Zaujímalo by percentuálne z vyššie uvedených príspevkov, koľkí ovládajú anatómiu svalstva. O.i.
    Ja

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    korela Pozri príspevok
    Ak si niekto potrebuje zdokonaliť postavu, dať do poriadku svalstvo, tak vôbec nemusí mať tebou popísaný odev a cvičiacich porovnávať s čajočkami. Hopsať ...

    Zaujímalo by percentuálne z vyššie uvedených príspevkov, koľkí ovládajú anatómiu svalstva. O.i.
    aj ja zjavne si ma nepochopila ale to nevadí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.