Zavrieť

Porady

kombinovana chladnicka_____1 alebo 2 kompresory

Dobry den

chcel by som sa spytat, aky je rozdiel medzi 2 kompresorovou kombinovanou chladnickou a 1 kompresorovou kombinovanou chladnickou s 2 chladiacimi okruhmi

2 kompresorova kombinovana chladnicka.....da sa zvlast vypnut chladnicka a mraznicka...............je tato moznost aj pri 1 kompresorovej chladnicke s 2 chladiacimi okruhmi

Dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janovajano je offline (nepripojený) janovajano

    janovajano
    Super link... Len pridám vlastný názor... Vždy som preferoval 2 kompresory. Možnosť vypnúť jeden, príp. pri poruche jedného mať aspoň núdzové riešenie... Ale hlavnou výhodou bola zmrazovacia kapacita. Ak nakupuješ viac naraz,príp. máš zdroj mäsa doma,potom zmrazovacia kapacita je dosť dôležitý parameter. 2 kompresorové majú okolo 15 kg/24hod. 1 kompresorové asi tretinu.
    Ďalej som vždy chcel mať možnosť nastaviť teploty nezávisle, vtedy pri jednokomresorovej treba vyberať model s prepínacím ventilom. Pri tých lacnejších (1 komresor, bez ventilu) sa nastavuje len teplota v chladničke. Dáš do mrazáku niečo väčšie zmraziť a nič... lebo chladnička nepotrebuje chladiť... Dáš do chladničky 10 litrový hrniec polievky, začne chladiť,a pritom mrazí aj mrazák,aj keď možno netreba....
    Pre menšie rodiny je výhodná klasická, pre mňa 2 komresory,alebo 1 a prepínací ventil, hlavne že sa dajú nastaviť 2 teploty. (2 termostaty)

    coki je offline (nepripojený) coki

    coki
    pre mna je dolezite to aby sa dala vypinat zvlast chladnicka a zvlast mrazak

    2 kompresory su drahe ked uz chcem mat vnej aj nejake tie funkcie a zato som sa pytal ci 1 kompresorove s 2 okruhmi sa daju vypinat zvlast mrazak aj chladnicka, lebo tie su lacnejsie a maju aj tie funkcie

    janovajano je offline (nepripojený) janovajano

    janovajano
    no ja som vybral Liebherr C 4023a tá má samostatne nastaviteľné okruhy.. Proste treba 2 okruhy, 2 termostaty a bude to ono.

    janovajano je offline (nepripojený) janovajano

    janovajano
    jo, je tam aj LED indikátor teploty v chladničke aj mrazničke. Je dosť veľký objem chladničky,ale mal som 210 l a bolo to málo pre rodinu. Teda na môj vkus dosť varíme a teda aj chladničku treba.

    coki je offline (nepripojený) coki

    coki
    dakujem ti za odpoved na moju otazku

    tak teraz uz viem aku si vybrat...........urcite si vyberiem s 1 kompresorom a 2 okruhmi

    janovajano je offline (nepripojený) janovajano

    janovajano
    Podľa mňa je to najlepšia voľba, je to drahšie ako 1 okruh,ale lacnejšie ako 2 kompresory.
    Už len zvoliť objem a výrobcu.
    Želám šťastný výber.

    kombinovana chladnicka_____1 alebo 2 kompresory

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.