Zavrieť

Porady

Skutocne spolahlivy a sikovny kozny/a lekar/ka z Kosic

Dobry den,

mam kozny problem, ktory vyzaduje pravidelne navstevy kozneho lekara. S tym terajsim nie som spokojny a nechcel by som narazit opatovne na podobneho, vzhladom na problem ktory mam. Preto by som potreboval radu, ktory kozny resp. kozna je v Kosiciach skutocne odborne na urovni. Skutocne potrebujem poradit, neviem kam sa mam obratit. Vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kvietka je offline (nepripojený) kvietka

    kvietka
    ja chodievam na kozne na polikliniku Saca-vstupny areal USS,ordinuju tam lekarky z Nemocnice-najcastejsie Dr.Necelova,resp.dalsie-pozri web stranku Nemocnice Saca. V Nem. Saca maju zriadene aj samostatne diagnosticke centrum, ale nie som si ista,ci aj tam su kozne amb.
    V podstate je kozne odd. na vysokej urovni,kedze Nem. Saca ma v tomto dlhodobu tradiciu-popaleniny. Bola som tam aj hospitalizovana,myslim,ze mozem odporucat.
    Co sa tyka cakania v cakarni na vysetrenie,tak je to horsie-naozaj vela pacientov,myslim,ze aj objednavaju.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    xjofox Pozri príspevok
    Dobry den,

    mam kozny problem, ktory vyzaduje pravidelne navstevy kozneho lekara. S tym terajsim nie som spokojny a nechcel by som narazit opatovne na podobneho, vzhladom na problem ktory mam. Preto by som potreboval radu, ktory kozny resp. kozna je v Kosiciach skutocne odborne na urovni. Skutocne potrebujem poradit, neviem kam sa mam obratit. Vopred dakujem.
    ...oproti vchodu divadla Thalia-Mojmirova 8

    MUDr. Kožuchová

    Skús ...

    Skutocne spolahlivy a sikovny kozny/a lekar/ka z Kosic

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.