Zavrieť

Porady

Sezónna reštaurácia na kúpalisku

Na letnu sezonu na kupalisku by som chcela otvorit restauraciu. A chcela by som sa spytat, ci tie iste poziadavky platia pre sezonnu prevadzku, ako pre restauraciu, ktora je cely rok otvorena.
Neviem ci takisto treba HACCP na tie 2 mesiace? Vopred dakujem za odpovede.
Naposledy upravil Dav : 05.05.11 at 20:14
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    zsebibaba Pozri príspevok
    Na letnu sezonu na kupalisku by som chcela otvorit restauraciu. A chcela by som sa spytat, ci tie iste poziadavky platia pre sezonnu prevadzku, ako pre restauraciu, ktora je cely rok otvorena.
    Neviem ci takisto treba HACCP na tie 2 mesiace? Vopred dakujem za odpovede.
    Určite budeš potrebovať :
    -ohlásenie prevádzky na ŽÚ , inšpekčná kniha
    - povolenie z hygieny
    - vypracovaný sanitárny program
    - prevádzkový poriadok
    - zdravotné preukazy zamestnancov, ktorí prichádzajú do styku s jedlom
    - hygienické minimum pre zamestnancov - /testy na hygiene/

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..nemohla by to byť "sezónna" reštaurácia?..na sezónu nepotrebuješ mať všetky zariadenia a doklady tak, ako na celý rok?..myslím, že potrebuješ...
    take nieco som si myslela, ze napriklad brigádníci na sezonnu pracu nepotrebuju mat hyg. minimum, lebo budu len na dohode.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    zsebibaba Pozri príspevok
    take nieco som si myslela, ze napriklad brigádníci na sezonnu pracu nepotrebuju mat hyg. minimum, lebo budu len na dohode.
    ..

    ..no ak v tej reštike budeš podávať prázdne taniere, nepotrebujú asi nič...ale ty budeš robiť s potravinami,dávať to ľuďom jesť, no a to sa dnes veľmi prísne kontroluje,lebo salmonela je skôr, ako nové topánky...takže všetko, čo treba na celý rok, treba aj na jeden týždeň...dokonca aj zdravotný preukaz musia mať tvoji zamestnanci...je jedno, akú pracovnú zmluvu ti podpíšu, budú pracovať s potravinami...
    Naposledy upravil pepsikova : 05.05.11 at 19:22
    jasne ze potrebuju zdravotny preukaz, a treba aj prevadzkovy poriadok, sanitacny program, len fakt nebolo mi jasne ze kto vsetko potrebuje mat HACCP.

    Sezónna reštaurácia na kúpalisku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.