Zavrieť

Porady

Práca v stánku PNS

Môj priateľ ma živnosť na stavebné práce, ale aj na nákup a predaj tovaru. Chcela by som si otvoriť uňho stánok PNS, čiže bolo by to na jeho meno a ja by som bola ako zamestnankyňa. Ale všetka práca by bola na mne.Chcela by som poprosiť o informácie čo všetko- kompletne by to obnášalo. Čiže ako úplne prevádzkovať stánok. Od objednávania stánkového tovaru až po vedenie účtovníctva. Ďakujem. Dáška
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Dasenka282 Pozri príspevok
    Môj priateľ ma živnosť na stavebné práce, ale aj na nákup a predaj tovaru. Chcela by som si otvoriť uňho stánok PNS, čiže bolo by to na jeho meno a ja by som bola ako zamestnankyňa. Ale všetka práca by bola na mne.Chcela by som poprosiť o informácie čo všetko- kompletne by to obnášalo. Čiže ako úplne prevádzkovať stánok. Od objednávania stánkového tovaru až po vedenie účtovníctva. Ďakujem. Dáška
    Podľa miesta novinového stánku oslovíš distribútorov tlače - novín a časopisov. Uzatvoríte zmluvu, na stánok si namontuješ uzamykateľný box, kde skoro ráno rozvážajúúci vloží / bude mať kľúče aj on/ dennú tlač a časopisy. Zároveň s dodacím listom, ktorý po odkontrolovaní v jednom vyhodnotení každý deń vrátiš, chodí denne aj remitenda / vrátenie časopisov/, kde máš presne uvedené, ktoré musíš v ten deň vrátiť. Pokiaľ to nespravíš, na druhý deň sa to už nedá. Presne tak postupuješ aj s novinami, tie sa nepredané vracajú denne.

    Dekádne Ti potom chodí zápočet - teda dodané mínus vrátené, zvyšok uhrádzaš.
    Cigarety Ti taktiež bude dodávať distribútor, ktorý chodí vo Vašom okrese, to si zistíš v niektorom stánku alebo v potravinách.
    Môžeš mať v stánku ešte žuvačky a to čo si zvolíš. S dodávkou nie je problém. Platí sa zvyčajne v hotovosti.

    Až si šikovná, jednoduché účtovníctvo si spravíš, ale myslím si, že určite zodpovednejšie to spraví účtovníčka. Tak nech sa Ti darí.

    Hlasovalo 9 pouzivatelov

    Užitočné (9)
    truch, vieraaaa, arizona, Lubaba, Mária27, 220870, Tweety, rodina1, Dana1
    9

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Ved najprv pohladaj na porade ..je tu toho dosť

    http://www.porada.sk/t103244-otvorenie-trafiky.html

    Hlasovalo 8 pouzivatelov

    Užitočné (8)
    Dana1, truch, vieraaaa, arizona, Lubaba, Mária27, 220870, rodina1
    8

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Na účtovníctvo si nájdite účtovníčku.Tovar nakúpite vo veľkoskladoch.
    terezamaria Pozri príspevok
    Podľa miesta novinového stánku oslovíš distribútorov tlače - novín a časopisov. Uzatvoríte zmluvu, na stánok si namontuješ uzamykateľný box, kde skoro ráno rozvážajúúci vloží / bude mať kľúče aj on/ dennú tlač a časopisy. Zároveň s dodacím listom, ktorý po odkontrolovaní v jednom vyhodnotení každý deń vrátiš, chodí denne aj remitenda / vrátenie časopisov/, kde máš presne uvedené, ktoré musíš v ten deň vrátiť. Pokiaľ to nespravíš, na druhý deň sa to už nedá. Presne tak postupuješ aj s novinami, tie sa nepredané vracajú denne.

    Dekádne Ti potom chodí zápočet - teda dodané mínus vrátené, zvyšok uhrádzaš.
    Cigarety Ti taktiež bude dodávať distribútor, ktorý chodí vo Vašom okrese, to si zistíš v niektorom stánku alebo v potravinách.
    Môžeš mať v stánku ešte žuvačky a to čo si zvolíš. S dodávkou nie je problém. Platí sa zvyčajne v hotovosti.

    Až si šikovná, jednoduché účtovníctvo si spravíš, ale myslím si, že určite zodpovednejšie to spraví účtovníčka. Tak nech sa Ti darí.

    Ďakujem pekne za odpovede...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.