Zavrieť

Porady

webstránka katasterportal.sk

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, keď si na tejto stránke zadám vyhľadávanie podľa vlastníka, vyplním kraj,okres,obec,katastrálne územie,vlastníka-názov,vlastníka-dátum narodenia a vyplním aj ten kód, tak mi vždy vypíše - "Žiadny vlastník nebol podľa zadaných údajov nájdený!" Prečo? A pritom osoba v danom katastrálnom území má pozemky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Musíš zadať meno presne ako je vedené v katastri . Čiže väčšinou sú zápisy vedené najprv priezvisko, potom meno. Keď som to skúsila opačne, nenašlo mi majetok žiadny .

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    ak to zadáš aj s dátumom narodenia a ten zadáš správny, môže sa stať to, že v katastri je dátum narodenia zapísaný nesprávne a preto nenájdeš nič (vlastná skúsenosť). skús vlastníka bez dátumu narodenia, len s priezviskom.

    Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

    som žena ako každá iná :) Rubrika
    Žabinka si poklad. Ani ma nenapadlo dať najprv priezvisko a potom meno. Ďakujem.

    Vladi87 je offline (nepripojený) Vladi87

    Vladi87
    Vie mi niekto poradiť, ako spojazdniť tú mapu.
    Mám IE 8 32bit aj 64bit, a chce to aby som nainštaloval ActiveX program. Ak ho nainštalujem, stále chce aby som ho nainštaloval. :-/ nevieme ti poradiť?

    pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

    pepa78
    Po stiahnuti toho programu musim pred instalaciou zavriet okno prehliadaca IE...cize nesmie bezat ziadne okno IE

    szakszlaci je offline (nepripojený) szakszlaci

    szakszlaci
    Ja som dostal od nich nasledujúci mail, keď som pýtal, ako sa dá pozrieť mapu pod op systém linux s operou:

    Dobrý deň.



    Technické predpoklady pre používanie aplikácie pre súbor grafických informácií (SGI) - MAPY sú:



    • Internetový prehliadač Microsoft Internet Explorer verzie 6.0 a vyšší

    • Rozlíšenie minimálne 1024x768 (stránky sú optimalizované pre toto rozlíšenie)

    • Povolené Cookies

    • Povolený JavaScript

    • Povolené inštalovanie a spúšťanie ActiveX komponentov a administrátorské práva na počítači za účelom inštalácie ActiveX plugin-u (platí pre operačné systémy Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows NT)

    • Povolené zobrazovanie Pop-up okien (aplikácie ktoré môžu blokovať Pop-up okná sú napríklad Microsoft Internet Explorer, Anti-vírus, Google Toolbar, atď...)

    • Rozšírenia Microsoft Internet Explorera alebo toolbary ako Google Toolbar môžu negatívne vplývať na MapGuide Viewer

    • Úroveň bezpečnosti Microsoft Internet Explorera nesmie byť nastavená vyššie ako „Medium“/„Stredná“.

    • MapGuide Viewer ActiveX komponent môže byť zablokovaný („disabled“), odblokujte ho v nastavení Microsoft Internet Explorera

    • 64-bitová verzia Microsoft Internet Explorera nie je podporovaná

    • Pre Microsoft internet Explorer verzie 7 a 8 je potrebné pre úspešnú realizáciu tlače mapy vypnúť „Protected Mode“/ „Chránený režim“ (nastaviť na Off)

    • V prípade problémov s tlačou v Microsoft Internet Exploreri verzie 8 pridajte webovú stránku „http//195.28.70.134/“ medzi „ Trusted sites“





    S pozdravom



    Elena Malobická

    administrátor Katastrálneho portálu

    Geodetický a kartografický ústav Bratislava

    Chlumeckého 4, 827 45 Bratislava

    Tel.: +421 2 2081 6223

    Fax.: +421 2 4333 4801

    rudopp je offline (nepripojený) rudopp

    Vylúčený člen rudopp
    Rubrika Pozri príspevok
    Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, keď si na tejto stránke zadám vyhľadávanie podľa vlastníka, vyplním kraj,okres,obec,katastrálne územie,vlastníka-názov,vlastníka-dátum narodenia a vyplním aj ten kód, tak mi vždy vypíše - "Žiadny vlastník nebol podľa zadaných údajov nájdený!" Prečo? A pritom osoba v danom katastrálnom území má pozemky.
    Asi tam nič také nie je zapísané
    (daj iba dátum narodenia - - možno zle píšeš meno)

    Vladi87 je offline (nepripojený) Vladi87

    Vladi87
    tak ďakujem, idem to skúsiť :-) Stále som to nespojazdnil. Inak pozerám, že bežný_user_friendly

    Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

    som žena ako každá iná :) Rubrika
    Nepíšem zle meno. A už som našla listy vlastníctva, ktoré som potrebovala. Zle som zadávala meno majiteľa - najprv meno a potom priezvisko. A treba zadať najprv priezvisko a potom meno.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    szakszlaci Pozri príspevok
    Ja som dostal od nich nasledujúci mail, keď som pýtal, ako sa dá pozrieť mapu pod op systém linux s operou:

    Dobrý deň.



    Technické predpoklady pre používanie aplikácie pre súbor grafických informácií (SGI) - MAPY sú:



    Internetový prehliadač Microsoft Internet Explorer verzie 6.0 a vyšší

    • Rozlíšenie minimálne 1024x768 (stránky sú optimalizované pre toto rozlíšenie)

    • Povolené Cookies

    • Povolený JavaScript

    • Povolené inštalovanie a spúšťanie ActiveX komponentov a administrátorské práva na počítači za účelom inštalácie ActiveX plugin-u (platí pre operačné systémy Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows NT)

    • Povolené zobrazovanie Pop-up okien (aplikácie ktoré môžu blokovať Pop-up okná sú napríklad Microsoft Internet Explorer, Anti-vírus, Google Toolbar, atď...)

    • Rozšírenia Microsoft Internet Explorera alebo toolbary ako Google Toolbar môžu negatívne vplývať na MapGuide Viewer

    • Úroveň bezpečnosti Microsoft Internet Explorera nesmie byť nastavená vyššie ako „Medium“/„Stredná“.

    • MapGuide Viewer ActiveX komponent môže byť zablokovaný („disabled“), odblokujte ho v nastavení Microsoft Internet Explorera

    • 64-bitová verzia Microsoft Internet Explorera nie je podporovaná

    • Pre Microsoft internet Explorer verzie 7 a 8 je potrebné pre úspešnú realizáciu tlače mapy vypnúť „Protected Mode“/ „Chránený režim“ (nastaviť na Off)

    • V prípade problémov s tlačou v Microsoft Internet Exploreri verzie 8 pridajte webovú stránku „http//195.28.70.134/“ medzi „ Trusted sites“





    S pozdravom



    šak čítaj ....neviem síce , ako je na tom linux s IE .....ale OPERA sa nechytá ........

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.