Zavrieť

Porady

Vysavač Vorwerk upozornenie

Ja by som chcel len upozornit tých, ktorých navštívil predajca tohto vysavača aby vysavač rozhodne nekupovali za tú cenu ktorú ponúka. Vysavač je určite dobrý ale za tú cenu môžete mat aj zo 4 vysavače v porovnanej kvalite. Ich trik spočíva vtom,že do vysavača dajú handru na ktorej sa zachytí prach po vysávaní. Lenže ja som spravil to iste na mojom vysavači a nazbieral tolko isto prachu ako ten vorwerk a to som vysával ešte po nom. Naviac treba kupovat sáčky cca raz rok za 40EUr - 6 sáčkov. Dnes sú aj bezsáčkové vysavače. Taktiež granule na tepovanie sa dajú kúpit tiež lacnejsie s rovnakým efektom. Priami predaj ma nevýhodu ,že aj ked reálna trhová cena vysavača je 500EUR a dalsich 1000 si rozdelia predajca, jeho šéf a firma. naviac podomový preajcovia útočia psychologicky na začiatku Vám povedia cenu potom ju znížia o pár stoviek a nútia Vás vysavač hned na mieste kúpit inak zlavu nedostanete. Toto sa mi najviac nepáči. Dalšia vec pri vsetko hovoria o zdraví, je úplne jedno či budete mat o roztoča viac alebo menej v domácnosti. Pred pár rokmi sa žilo ,že včetci mali koberce a plávajúce podlahy neboli a bolo menej alergických ludí ako teraz. Podla mna je problém len v samotnom zivotnom štýle ktorý ide dolu vodou.
Usporiadat
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

reálna cena určite nie ani zdaleka 500.-.....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bjuty smis Pozri príspevok
reálna cena určite nie ani zdaleka 500.-.....
Nám ho pred 10 rokmi ponúkal sused za 24.000 SKK. On jeden mal, ale ten dostal tak, že musel predať X ďalších kusov. Nám stačila ETA za 2500 SKK...
0 0
double double

double je offline (nepripojený) double

Chobot Pozri príspevok
Nám ho pred 10 rokmi ponúkal sused za 24.000 SKK. On jeden mal, ale ten dostal tak, že musel predať X ďalších kusov. Nám stačila ETA za 2500 SKK...
teraz ho ponúkajú za 2200EUR a po zlave 1400EUR. (komplet s príslušenstvom) Ja som to tak tipoval na 500 samozrejme môže to byt menej.
Toto bol moja 4 prezentácia výrobkov cez priami predaj doma, žial aj táto skončila neúspešne. Ak by dávali na tie výrobky reálne ceny možno by som ich zobral takto s tými cenami nemajú u mna šancu. Len mi je lúto tých ludí čo zarábaju 400 eur mesačne a potom ich nanútia na takýto vysavač a ak ho zoberú na splátky tak 20% príjmu z výplaty ide na vysavač čo je choré.
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

ešte som nezažil aby podomovým predajom predávali niečo výhodne (pre zákazníka), vždy ide o psychologickú hru až po tvrdý nátlak.
nechápem že ľudia si odtrhajú od úst, nejdú ani na dovolenku, kúria doma len tak aby nepomrzli a potom vyhodia také peniaze nejakému agentovi s teplou vodou do vrecka.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Toto bol moja 4 prezentácia výrobkov cez priami predaj doma, žial aj táto skončila neúspešne...

double, naopak....pre teba aj táto skončila úspešne )
0 0
double double

double je offline (nepripojený) double

bjuty smis Pozri príspevok
Toto bol moja 4 prezentácia výrobkov cez priami predaj doma, žial aj táto skončila neúspešne...

double, naopak....pre teba aj táto skončila úspešne )
tak už potom chápem prečo tí predajci odchádzali taký nahnevaní. Ešte mi aj darček dali)
0 0
bodo44 bodo44

bodo44 je offline (nepripojený) bodo44

double Pozri príspevok
Ja by som chcel len upozornit tých, ktorých navštívil predajca tohto vysavača aby vysavač rozhodne nekupovali za tú cenu ktorú ponúka. Vysavač je určite dobrý ale za tú cenu môžete mat aj zo 4 vysavače v porovnanej kvalite. Ich trik spočíva vtom,že do vysavača dajú handru na ktorej sa zachytí prach po vysávaní. Lenže ja som spravil to iste na mojom vysavači a nazbieral tolko isto prachu ako ten vorwerk a to som vysával ešte po nom. Naviac treba kupovat sáčky cca raz rok za 40EUr - 6 sáčkov. Dnes sú aj bezsáčkové vysavače. Taktiež granule na tepovanie sa dajú kúpit tiež lacnejsie s rovnakým efektom. Priami predaj ma nevýhodu ,že aj ked reálna trhová cena vysavača je 500EUR a dalsich 1000 si rozdelia predajca, jeho šéf a firma. naviac podomový preajcovia útočia psychologicky na začiatku Vám povedia cenu potom ju znížia o pár stoviek a nútia Vás vysavač hned na mieste kúpit inak zlavu nedostanete. Toto sa mi najviac nepáči. Dalšia vec pri vsetko hovoria o zdraví, je úplne jedno či budete mat o roztoča viac alebo menej v domácnosti. Pred pár rokmi sa žilo ,že včetci mali koberce a plávajúce podlahy neboli a bolo menej alergických ludí ako teraz. Podla mna je problém len v samotnom zivotnom štýle ktorý ide dolu vodou.
nic v zlom ale nieje to trik ked si das do demo pomocky satku do ktorej sa nazbiera prach ta demo pomocka netesni tak ako ma tzn ze aj prachu je tam menej trik je v tom ze je to nekutocne prepracovany system a ide o to ze TY nemas Hubicu ktora praši,vysava, vyčesava, + tepuje nasuchu bez vody!a nehovorim o vanish co si potres po koberci ale o zapracovani takeho sneha do koberca!
Takze predtym nez nieco napises poinformuj sa radsej vrecka nestoja 40eur ale 31 a su na 2r nie na rok 1 vrecko vydrzi cca 3-4mesiace! System ako JEDINY dostal CERTIFIKAT RV-TUV.+nerozviruje prach v domacnosti ale udrziava v sebe bezsackove systémy ani jeden ti nedokaze udrzat prach dokonale v sebe preto zapachaju ked vysavas a ked si pozries tepovace na vodu karcher stoja 400-600 eur kvalitnejsie!

Takze predtym nez nieco napises najpr si to precitaj alebo lepise vyskusaj a potom vrav dakujem

btv zivotnost systemu je 25r zaruka 5r! 5r zaruku maju jedine auta !!!

tak tu nevrav ze nema cenu 1400eur pretoze chcem vidiet ze nejaky televizor alebo auto ti vydrzi co i len 10r!
a za telku sa stavim das aj 800eur!!!
0 2
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bodo44 Pozri príspevok
nic v zlom ale nieje to trik ked si das do demo pomocky satku do ktorej sa nazbiera prach ta demo pomocka netesni tak ako ma tzn ze aj prachu je tam menej trik je v tom ze je to nekutocne prepracovany system a ide o to ze TY nemas Hubicu ktora praši,vysava, vyčesava, + tepuje nasuchu bez vody!a nehovorim o vanish co si potres po koberci ale o zapracovani takeho sneha do koberca!
Takze predtym nez nieco napises poinformuj sa radsej vrecka nestoja 40eur ale 31 a su na 2r nie na rok 1 vrecko vydrzi cca 3-4mesiace! System ako JEDINY dostal CERTIFIKAT RV-TUV.+nerozviruje prach v domacnosti ale udrziava v sebe bezsackove systémy ani jeden ti nedokaze udrzat prach dokonale v sebe preto zapachaju ked vysavas a ked si pozries tepovace na vodu karcher stoja 400-600 eur kvalitnejsie!

Takze predtym nez nieco napises najpr si to precitaj alebo lepise vyskusaj a potom vrav dakujem

btv zivotnost systemu je 25r zaruka 5r! 5r zaruku maju jedine auta !!!

tak tu nevrav ze nema cenu 1400eur pretoze chcem vidiet ze nejaky televizor alebo auto ti vydrzi co i len 10r!
a za telku sa stavim das aj 800eur!!!
a čo ty si predajca? píšeš do starej témy,ak si si nevšimol
0 0
tienik tienik

tienik je offline (nepripojený) tienik

vzhladom na to, ze vysavac sa sklada z:
1ks. motor seriovy - najlacnejsi elektromotor na jednotku vykonu
1ks. obezne koleso (90% vysavacov pouziva ten isty tvar, obavam sa ze aj toho isteho vyrobcu)
1ks. triakovy regulator otacok - vo VO cene cca 10€
5-7m snury 2x1mm2
cca 3 - 5 kg vacsinou reciklovaneho plastu

dako nenachadzam dovod dat za tuto "zbierku" radovo niekolko 100€

oproti tomu je LCD TV technicky niekde na urovni raketoplanu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vzhladom na to, ze vysavac sa sklada z:
1ks. motor seriovy - najlacnejsi elektromotor na jednotku vykonu
1ks. obezne koleso (90% vysavacov pouziva ten isty tvar, obavam sa ze aj toho isteho vyrobcu)
1ks. triakovy regulator otacok - vo VO cene cca 10€
5-7m snury 2x1mm2
cca 3 - 5 kg vacsinou reciklovaneho plastu
zabudol si navíjaciu pružinu na prívodný kábel cca 2€, vypínač cca 2€
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Toto teraz napíšem nie preto, že robím reklamu, ale za to, lebo ho mám doma.
Kúpili sme ho cca pred 9 rokmi. Tiež bol u nás predajca. Najskôr som si búchala hlavu, za tú sumu som fakt mohla mať x-vysávačov...
No, ale za tých 9 rokov (klopem na drevo) nebol pokazený. Vysáva stále rovnakou silou. Vraj sa láme elektrická šnúra, pretože je veľmi zvláštne napojená na samotný vysávač, ale keď ju človek neťahá na silu, tak sa na nej nemá čo pokaziť.
Sáčky netreba za 31 eur, alebo koľko tu písali, stačia aj papierové za cca 7 eur 5 ks. Našťastie sa našla firma, ktorá vyrába "napodobeniny". Jeden sáčik vydrží tak 5-6 kompletných vysávaní domu.
Prach nevyfukuje, pretože nemá kade. Všetko ide do sáčku. Filtre som menila za ten čas asi 3x.
Je ale aj pravda, že na bežné vysávanie vodorovných plôch alebo čalúneného nábytku je ideálny, ale na také pavučiny, vysávanie prachu trebárs na skrini, je pre priemernú ženu priťažký a nemotorný, pretože sa musí rozobrať a preskladať a nosiť zavesený na pleci ako taška. Ale všetko sa dá, keď si človek zvykne...

(toto nie je nabádanie na kúpu, ale len moja skúsenosť)
1 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Ludia si neuvedomuju, ze ak vrecko pouziva na viac vysavani, tak ten prach, roztoce sa dostanu von z vysavaca. Samozrejme nie vsetok bordel, ale dostane. Potom nevidim zmysel, aby som vysaval s tymto super vysavacom ak vyzbierany bordel mi aj tak ,,vylezie" z vrecka vo vysavaci.
Spravne by sa malo po kazdom vysavani vrecko vyhadzovat.
Mam vysavac Elektrolux s bezvreckovym systemom....raz za 2 roky kupim HEPA filter....mimo to ho samozrejme cistim/periem.
Ten vysavac ma taku silu, ze ak prilozim dlaň na saci otvor, tak ho rukou cely dvihnem. V roku 2006 stal 6500skk a doteraz bez najmensej zavady.
Ja osobne by som vreckovy vysavac uz nechcel ani keby bol vyrobeny v NASA.
0 0
alus.tom alus.tom

alus.tom je offline (nepripojený) alus.tom

Takže dnes nas navštívil predajca tekéhoto vysavača, no aj sme rozmýšlali že ho kúpime, ale nejako sa mi to zdalo vela penazí. Doma máme vysavač dyson, a bol dost drahy, tak mi bolo luto ho nikomu darovat. Potom som sem sadla a ako tu čítam, a tým vám aj velmi dakujem, som urobola test aj ja , zobrala som handričku, možno ešte redšiu, a vlozila do vysávača ako tento pán: výsledok bol šokujúci, ešte po tom jeho vysávaní ostalo na handričke kvantum prachu, Tak kde je potom nejaký fígel??? A to povedal ten pán, že daruj svoj starý vysavač susedom alebo niekomu inemu. No ale aky ja mam super vysac. Som štastná moj dyson je super. :-)
0 0
tienik tienik

tienik je offline (nepripojený) tienik

myslim ze ked vezmem 100 vysavacov a rozoberem, vzdy to bude len motor, obezne koleso, kabel, vypinac, mozno regulator otacok a kopa plastu.
Fakt mi niekto vysvetlite, ktoru z tych suciastok musim vymenit aby sa z neho stal ten "zazrak" za taku cenu. Keby mal cosi naviac, alebo vysaval sam, nepoviem - je to cosi do plusu. Ale ak je tam presne to iste, kde je ukryta ta zazracna schopnost?
Mal som rozobratych X vysavacov a je az neskutocne ako sa tie hlavne veci (motor a obezne kolo) podobaju, dokonca velakrat sa daju priamo zamenit. Takze fakt by ma ziadny predajca nepresvedcil kym by sme do ruk nezobrali naradie a neukazal by mi presne tu "zazracnu" vec vo vnutri.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..môže mi niekto, prosím , vysvetliť toto:...dali do vnútra handru...(teda do vysávača...akú handru a kde ju dali?..lebo ja síce mám roombu, ale mám aj normálny vysávač a mám aj Protool autoclean, ale kam by som do tých normálnych vopchala nejakú handru, fakt nevim..a načo, keď všetko ide do vysávača?..tak mi to vysvetlite?.
0 0
tienik tienik

tienik je offline (nepripojený) tienik

pepsikova Pozri príspevok
..môže mi niekto, prosím , vysvetliť toto:...dali do vnútra handru...(teda do vysávača...akú handru a kde ju dali?..lebo ja síce mám roombu, ale mám aj normálny vysávač a mám aj Protool autoclean, ale kam by som do tých normálnych vopchala nejakú handru, fakt nevim..a načo, keď všetko ide do vysávača?..tak mi to vysvetlite?.
sice som to nezazil ale skusim, podla mna da na dno vrecka bielu handricku a potom s tym vysava, cim Ti chce ukazat kolko je potom na tej handricke prachu. Osobne si myslim, ze aj keby ho len zapol a bez vysavania nechal 15 minut bezat, aj tak tam bude prach zo vzduchu :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tienik Pozri príspevok
sice som to nezazil ale skusim, podla mna da na dno vrecka bielu handricku a potom s tym vysava, cim Ti chce ukazat kolko je potom na tej handricke prachu. Osobne si myslim, ze aj keby ho len zapol a bez vysavania nechal 15 minut bezat, aj tak tam bude prach zo vzduchu :-)
..

..noo ďakujem ti, ak si to takto predstavím, je to dosť dobrá blbosť, celá handrička...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
AlaNR Pozri príspevok
Toto teraz napíšem nie preto, že robím reklamu, ale za to, lebo ho mám doma.
Kúpili sme ho cca pred 9 rokmi. Tiež bol u nás predajca. Najskôr som si búchala hlavu, za tú sumu som fakt mohla mať x-vysávačov...
No, ale za tých 9 rokov (klopem na drevo) nebol pokazený. Vysáva stále rovnakou silou. Vraj sa láme elektrická šnúra, pretože je veľmi zvláštne napojená na samotný vysávač, ale keď ju človek neťahá na silu, tak sa na nej nemá čo pokaziť.
Sáčky netreba za 31 eur, alebo koľko tu písali, stačia aj papierové za cca 7 eur 5 ks. Našťastie sa našla firma, ktorá vyrába "napodobeniny". Jeden sáčik vydrží tak 5-6 kompletných vysávaní domu.
Prach nevyfukuje, pretože nemá kade. Všetko ide do sáčku. Filtre som menila za ten čas asi 3x.
Je ale aj pravda, že na bežné vysávanie vodorovných plôch alebo čalúneného nábytku je ideálny, ale na také pavučiny, vysávanie prachu trebárs na skrini, je pre priemernú ženu priťažký a nemotorný, pretože sa musí rozobrať a preskladať a nosiť zavesený na pleci ako taška. Ale všetko sa dá, keď si človek zvykne...

(toto nie je nabádanie na kúpu, ale len moja skúsenosť)
AlaNR , my sme si kúpili vysávač Rowenta ETA tesne pred privatizáciou starých predajní Elektro, za sakra zníženú cenu - má cca 22 rokov a bojím sa pri vysávaní, že keby sa hadica otočila nedajbože oproti mne, tak ma vcucne ako papierik. Podotýkam, že "fachčí" bez poruchy.
Dúfam, že mu táto chvála neuškodí, preto píšem veľmi potichu.
1 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

pepsikova Pozri príspevok
..môže mi niekto, prosím , vysvetliť toto:...dali do vnútra handru...(teda do vysávača...akú handru a kde ju dali?..lebo ja síce mám roombu, ale mám aj normálny vysávač a mám aj Protool autoclean, ale kam by som do tých normálnych vopchala nejakú handru, fakt nevim..a načo, keď všetko ide do vysávača?..tak mi to vysvetlite?.
Tá handrička sa napne na medzikružie trubice, zasunie sa medzi dve časti trubíc (teda urobí sa akoby taká blana, handrička je kolmo na otvor v trubici) aby bolo vidno, že aj na dôkladne povysávanom koberci dokáže ešte toľko veľa prachu "vytiahnuť". Koberec bol predtým povysávaný tvojim vlastným vysávačom. Na tej handričke sa zachytí prach a to je dôkaz, že je to lepší vysávač než ten tvoj. No snáď sa tomu dá porozumieť :-)...snažila som sa
4 0
tienik tienik

tienik je offline (nepripojený) tienik

mareko Pozri príspevok
Tá handrička sa napne na medzikružie trubice, zasunie sa medzi dve časti trubíc (teda urobí sa akoby taká blana, handrička je kolmo na otvor v trubici) aby bolo vidno, že aj na dôkladne povysávanom koberci dokáže ešte toľko veľa prachu "vytiahnuť". Koberec bol predtým povysávaný tvojim vlastným vysávačom. Na tej handričke sa zachytí prach a to je dôkaz, že je to lepší vysávač než ten tvoj. No snáď sa tomu dá porozumieť :-)...snažila som sa
ja len doplnim, ze ta handricka sa zaspini aj ked pojde vysavac z odpojenou hubicou ktoru budete drzat v strede miestnosti. Prach je totiz vsade okolo a vysavac cez seba frefukne x m kubickych vzduchu - a to iste na tej handricke stopy zanecha tak ci tak.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať