Zavrieť

Porady

Portal www.dlznik.zoznam.sk

zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ahojte,

urcite ste uz narazili na tento portal - dlznik.zoznam.sk. je tam zoznam firiem, ktori maju nejake podlznosti, a takisto su tam aj firmy, ktore nikdy podlznosti nemali.

nepaci sa mi ze sa tam napriklad nachadza moja firma, a takisto firmy mojich klientov (nove firmy), ktore sice nemaju podlznosti, ale tento portal zobrazuje aj nejake socialne prepojenia medzi firmami.

Ked hodim nazov mojej firmy, alebo aj moje osobne meno do googla, tak jedna z prvych stranok kde ju najde je na dlznik.zoznam.sk, a pritom ked to tam dalej clovek skuma tak zisti ze to zobrazuje len prepojenia statuarnych organov, ale aj tak sa mi nepaci ze moje meno svieti na portali ktory ma takyto urazajuci nazov.

Bud nech zobrazuje iba dlznikov, alebo nech sa takto nevola.

mate rovnake skusenosti, vyhlada vas to? Ziadali ste o to, aby vas odtial vymazali? Musia mi vyhoviet ked im napisem ze si nezelam zobrazovanie na ich stranke?

Dakujem.


Vysledok, co google najde ked napisem svoje meno do vyhladavaca:
Naposledy upravil zk24 : 16.08.11 at 07:11
Usporiadat
mixal1 mixal1

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

zk24 Pozri príspevok
Ahojte,

urcite ste uz narazili na tento portal - dlznik.zoznam.sk. je tam zoznam firiem, ktori maju nejake podlznosti, a takisto su tam aj firmy, ktore nikdy podlznosti nemali.

nepaci sa mi ze sa tam napriklad nachadza moja firma, a takisto firmy mojich klientov (nove firmy), ktore sice nemaju podlznosti, ale tento portal zobrazuje aj nejake socialne prepojenia medzi firmami.

Ked hodim nazov mojej firmy, alebo aj moje osobne meno do googla, tak jedna z prvych stranok kde ju najde je na dlznik.zoznam.sk, a pritom ked to tam dalej clovek skuma tak zisti ze to zobrazuje len prepojenia statuarnych organov, ale aj tak sa mi nepaci ze moje meno svieti na portali ktory ma takyto urazajuci nazov.

Bud nech zobrazuje iba dlznikov, alebo nech sa takto nevola.

mate rovnake skusenosti, vyhlada vas to? Ziadali ste o to, aby vas odtial vymazali? Musia mi vyhoviet ked im napisem ze si nezelam zobrazovanie na ich stranke?

Dakujem.


Vysledok, co google najde ked napisem svoje meno do vyhladavaca:
poziadaj aby ta vymazali zo zoznamu
alebo sprav tak, aby sa v google zobrazili ine informacie na prvej stranke
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Napisala som im dnes mail:

Dobry den,

vzhladom k dehonestujucemu nazvu Vasho portalu "www.dlznik.zoznam.sk" Vas tymto ziadam o odstranenie spolocnosti ***, s.r.o. spolu so zaznamom statutarneho organu spolocnosti (Zuzana K***) z databazy firiem. Nasa spolocnost nie je dlznikom, a napriek tomu, ze sa na Vasom portali zobrazuje iba v sekcii "socialna siet firiem", posobi na nas a nasich klientov takato evidencia vo Vasej databaze velmi negativnym dojmom.

S pozdravom,

Zuzana K***
konateľ



Uvidim, ci sa dockam reakcie Nedavam tomu velku nadej ale uvidime.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Bola som vymazana zo zoznamu firiem na uvedenom portali
0 0
muno2 muno2

muno2 je offline (nepripojený) muno2

Pokusal som vyhladat konatela Dlznik.zoznam.sk, nastastie je nim
Ing. Roman Bielich
Pod hájom 1362/151
Dubnica nad Váhom 018 41

e-mail: roman.bielich@upsvar.sk


Vela stastia pri reklamaciach
1 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

muno2 Pozri príspevok
Pokusal som vyhladat konatela Dlznik.zoznam.sk, nastastie je nim
Ing. Roman Bielich
Pod hájom 1362/151
Dubnica nad Váhom 018 41

e-mail: roman.bielich@upsvar.sk


Vela stastia pri reklamaciach
ty kokso, to je majiteľom zamestnanec úradu práce sociálnych vecí a rodiny??? Tak zato tá databáza... to je niečo pre média by som povedala...
2 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

No ale to je veľmi zaujímavé, pretože v kontaktoch je uvedená firma Ascalon Media s.r.o., ktorú vyhľadávač dlznik.zoznam.sk vôbec nenájde... to sú zase dekloviny na porcelánovej mise... fúúúj
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Ascalon Media
House, s.r.o.Továrenská 56
018 41 Dubnica nad Váhom
E-mail: info@dlznik.sk
Infolinka: 0900 511 503
Cena za minútu hovoru je: 1,20 EUR.
IČO: 44 936 087
IČ DPH: SK 202 288 5260
DIČ: 202 288 5260
Úradné hodiny: od 9.00 do 15.00
0 0
muno2 muno2

muno2 je offline (nepripojený) muno2

Tiez je prepojeny sem:



Obchodné meno:
Music Media s. r. o. (od: 31.12.2009)
Sídlo:
Turčianska 16
Bratislava 821 09
Spoločníci:
Ascalon Media House, s. r. o.
Továrenská 56
Dubnica nad Váhom 018 41
(od: 25.10.2012)
Ing. Roman Bielich
Pod hájom 151/1362
Dubnica nad Váhom 018 41
(od: 06.10.2012)
Ascalon.JPG  
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ty ho tuším nemáš rád... no vieš čo, ani ja nie, ale zato sledovať ho nembudem...
A moju firmu zo zoznamu včera vymazal... nie je tam už, toto sú mi veci.
0 0
IVETA N IVETA N

IVETA N je offline (nepripojený) IVETA N

či je to ten alebo onen ,či ho mám rada , alebo nemám je to jednoducho ponižujúce. Keď sa tam ,,zjavíte,, bez toho aby si niekto pýtal,,,dovolenie,,,,alebo Vás informoval o tom , že ste tam,len ako ,,,sociálne prepojená osoba,,, a keď to tam zverejnia aj so súhlasom a dôvodom prosím beriem to.Ale že Vás tam dajú a Vy sa to dozviete od niekoho a ešte s komentárom po ktorom by ste najradšej zaliezli do myšacej diery tak to je choré.Mne sa to už stalo a po mojom ráznom liste ma od tade vymazali.......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Inak - pokiaľ má prepojenie na štátnu správu, resp. v nej pracuje a zároveň "vedie" takúto službu - nesmie používať informácie, získané v št. správe - tuším sa tomu vraví konflikt záujmov.

Už mal mať padáka zo št. správy, alebo iné následky.
0 0
riki111 riki111

riki111 je offline (nepripojený) riki111

ja sa tiez hnevam na dlznik.sk,
Naposledy upravil Richard : 11.04.14 at 17:21
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Malá rada:
https://support.google.com/legal/tro.../1114905?hl=sk

http://www.google.sk/intl/sk/goodtok...porting-abuse/

a ak sa znova objaví, tak opakuj.....
0 0
riki111 riki111

riki111 je offline (nepripojený) riki111

... moderator zmazal link v mojom prispevku, lebo som "jednoprispevkovy", takze ak by to niekoho zaujimalo, staci do Googlu napisat :

" Internetove chrapunstvo - zoznam.sk, dlznik.sk"


Riki Dvojprispevkovy
0 0
Alka1234 Alka1234

Alka1234 je offline (nepripojený) Alka1234

No to je ozaj chrapunstvo, lebo som sa tam nasla aj ja a nepodnika uz 5 rokov, parada, co?
A "najlepsie" na tom je, ze pan konatel pracuje na UPSVAR. Je typickym prikladom slovenskych birokratov-lajdakov. Nechapem odkial berie tieto info, to asi co sa panu Ing. v noci sniva, to potom "zavesi" na internet. Bolo by na neho podat trestne oznamenie nech sa preberie zo smyku. Tymto ludi doslova uraza. A vobec kedze uz vysnival tolkych dlzniko bolo by fajn keby sa tam "zavesil" aj on sam, hlupak podnikavy..........
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudia - veď vám nič nebráni na neho podať TO pre poškodzovanie dobrého mena, ohovárania, zverejňovania nepravdivých údajov. Ak máte relevantné dôkazy a on - naopak - nie, môžete od neho požadovať vysoké odškodné. Zároveň môžete na neho podať TO pre zneužitie právomocí verejného činiteľa, zneužitia osobných údajov, pretože ako štátny úradník použil osobné údaje iných osôb pre svoje účely bez zvolenia dotknutých osôb.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ešte niečo! Pokiaľ tento štátny úradník (využívajúci údaje získané pri svojej práci na súkromné účely) toto robí - treba ešte podať podnet i tu: http://www.dataprotection.gov.sk/uoou/
(A mám dojem, že ak sa preukáže, to čo robil - bude mať dosť veľké problémy...a možno i mrežované..... a nepočítame i vyhadzov zo štátnej služby...)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

on má adresu roman.bielich@upsvar.sk,ale oficiálny email na nich je xxyy@upsvr.gov.sk takže nie je upsvar ako upsvr..........takže on vôbec nemusí byť zamest.št.správy....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
on má adresu roman.bielich@upsvar.sk,ale oficiálny email na nich je xxyy@upsvr.gov.sk takže nie je upsvar ako upsvr..........takže on vôbec nemusí byť zamest.št.správy....
Tiež pravda - nevšimol som si. Takže tu síce nepôjde o zneužívanie právomocí - ale i tak tu bude poškodzovanie dobrého mena, ohováranie, zneužívanie osobných údajov....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

mno......ale komu to nahlásiť? Bude to riešiť úrad na ochranu osobných údajov? On používa iba info,ktoré sú na nete dostupné pre každého......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať