Zavrieť

Porady

Portal www.dlznik.zoznam.sk

zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

dlznik.jpg  
Ahojte,

urcite ste uz narazili na tento portal - dlznik.zoznam.sk. je tam zoznam firiem, ktori maju nejake podlznosti, a takisto su tam aj firmy, ktore nikdy podlznosti nemali.

nepaci sa mi ze sa tam napriklad nachadza moja firma, a takisto firmy mojich klientov (nove firmy), ktore sice nemaju podlznosti, ale tento portal zobrazuje aj nejake socialne prepojenia medzi firmami.

Ked hodim nazov mojej firmy, alebo aj moje osobne meno do googla, tak jedna z prvych stranok kde ju najde je na dlznik.zoznam.sk, a pritom ked to tam dalej clovek skuma tak zisti ze to zobrazuje len prepojenia statuarnych organov, ale aj tak sa mi nepaci ze moje meno svieti na portali ktory ma takyto urazajuci nazov.

Bud nech zobrazuje iba dlznikov, alebo nech sa takto nevola.

mate rovnake skusenosti, vyhlada vas to? Ziadali ste o to, aby vas odtial vymazali? Musia mi vyhoviet ked im napisem ze si nezelam zobrazovanie na ich stranke?

Dakujem.


Vysledok, co google najde ked napisem svoje meno do vyhladavaca:
Naposledy upravil zk24 : 16.08.11 at 07:11
Usporiadat
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

muno2 Pozri príspevok
Pokusal som vyhladat konatela Dlznik.zoznam.sk, nastastie je nim
Ing. Roman Bielich
Pod hájom 1362/151
Dubnica nad Váhom 018 41

e-mail: roman.bielich@upsvar.sk


Vela stastia pri reklamaciach
ty kokso, to je majiteľom zamestnanec úradu práce sociálnych vecí a rodiny??? Tak zato tá databáza... to je niečo pre média by som povedala...
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
muno2 muno2

muno2 je offline (nepripojený) muno2

Pokusal som vyhladat konatela Dlznik.zoznam.sk, nastastie je nim
Ing. Roman Bielich
Pod hájom 1362/151
Dubnica nad Váhom 018 41

e-mail: roman.bielich@upsvar.sk


Vela stastia pri reklamaciach
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľudia - veď vám nič nebráni na neho podať TO pre poškodzovanie dobrého mena, ohovárania, zverejňovania nepravdivých údajov. Ak máte relevantné dôkazy a on - naopak - nie, môžete od neho požadovať vysoké odškodné. Zároveň môžete na neho podať TO pre zneužitie právomocí verejného činiteľa, zneužitia osobných údajov, pretože ako štátny úradník použil osobné údaje iných osôb pre svoje účely bez zvolenia dotknutých osôb.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zk24 Pozri príspevok
Ahojte,

urcite ste uz narazili na tento portal - dlznik.zoznam.sk. je tam zoznam firiem, ktori maju nejake podlznosti, a takisto su tam aj firmy, ktore nikdy podlznosti nemali.

nepaci sa mi ze sa tam napriklad nachadza moja firma, a takisto firmy mojich klientov (nove firmy), ktore sice nemaju podlznosti, ale tento portal zobrazuje aj nejake socialne prepojenia medzi firmami.

Ked hodim nazov mojej firmy, alebo aj moje osobne meno do googla, tak jedna z prvych stranok kde ju najde je na dlznik.zoznam.sk, a pritom ked to tam dalej clovek skuma tak zisti ze to zobrazuje len prepojenia statuarnych organov, ale aj tak sa mi nepaci ze moje meno svieti na portali ktory ma takyto urazajuci nazov.

Bud nech zobrazuje iba dlznikov, alebo nech sa takto nevola.

mate rovnake skusenosti, vyhlada vas to? Ziadali ste o to, aby vas odtial vymazali? Musia mi vyhoviet ked im napisem ze si nezelam zobrazovanie na ich stranke?

Dakujem.


Vysledok, co google najde ked napisem svoje meno do vyhladavaca:
A okrem toho sa tam kopíruje Porada...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Posúvam.....

Najdete sa v uvedenej databaze? Tí, ktorí ste živnostníci alebo mate s.r.o-cky? Ked vidite tento portal, napadne vas ze je to len obycajna databaza firiem, alebo si to hned spajate s dlznictvom?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

no, moje meno a priezvisko to tiež vyhodí na 4. stránke ale keď kuknem, tak je to dakto iný.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
zk24 Pozri príspevok
Ahojte,

urcite ste uz narazili na tento portal - dlznik.zoznam.sk. je tam zoznam firiem, ktori maju nejake podlznosti, a takisto su tam aj firmy, ktore nikdy podlznosti nemali.

nepaci sa mi ze sa tam napriklad nachadza moja firma, a takisto firmy mojich klientov (nove firmy), ktore sice nemaju podlznosti, ale tento portal zobrazuje aj nejake socialne prepojenia medzi firmami.

Ked hodim nazov mojej firmy, alebo aj moje osobne meno do googla, tak jedna z prvych stranok kde ju najde je na dlznik.zoznam.sk, a pritom ked to tam dalej clovek skuma tak zisti ze to zobrazuje len prepojenia statuarnych organov, ale aj tak sa mi nepaci ze moje meno svieti na portali ktory ma takyto urazajuci nazov.

Bud nech zobrazuje iba dlznikov, alebo nech sa takto nevola.

mate rovnake skusenosti, vyhlada vas to? Ziadali ste o to, aby vas odtial vymazali? Musia mi vyhoviet ked im napisem ze si nezelam zobrazovanie na ich stranke?

Dakujem.


Vysledok, co google najde ked napisem svoje meno do vyhladavaca:
To nebude žiadna legalna stranka uradu vlady. Ja koli dlžnictvu v SP chodím na web socialnej poistovni (pracovne). Uvedenu stranku by som nebral za doveryhodny zdroj.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

zk24 Pozri príspevok
Posúvam.....

Najdete sa v uvedenej databaze? Tí, ktorí ste živnostníci alebo mate s.r.o-cky? Ked vidite tento portal, napadne vas ze je to len obycajna databaza firiem, alebo si to hned spajate s dlznictvom?
ako SZČO som sa nenašla. Dlžnik nikde nie som a iné prepojenie SZČO asi na tejto stránke nie je.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

duves Pozri príspevok
To nebude žiadna legalna stranka uradu vlady. Ja koli dlžnictvu v SP chodím na web socialnej poistovni (pracovne). Uvedenu stranku by som nebral za doveryhodny zdroj.
Urcite to nie je oficialna stranka. Ja len ze kedze to funguje aj ako databaza firiem (aj takych ktore nemaju ziadne dlhy), ale portal sa vola dlznik.zoznam.sk tak to na mna posobi trosku .... no zle.

Proste ked si niekto o mne chce zistit, a hodi ma do tohto vyhladavaca, a vyhodi mu to jednu zhodu, sice len v sekcii "socialna siet" a nie v sekcii "dlh na poistnom", aj tak si mysilm ze je to velmi zle vyzerajuce....
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Proste to na mna posobi rovnako, ako ked je treba www.or.sk, len sa to vola dlznik.zoznam.sk......

Bola som externe upozornena na to, ze akoto ze figurujem na stranke dlznikov... aj ked to zobrazi iba neajke udaje o mne, nikto dalej nepatra, ze ci tam mam naozaj dlhy alebo nie. Proste portal "Dlznik.zoznam.sk" sa mi zda urazajuci.

Nevyzeram doveryhodne pred uvedenou osobou.

Myslite, ze ked im napisem ze si nezelam zobrazovanie na ich "blbej" stranke, ze mi musia vyhoviet?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Zuzka, neviem z akej databazy sú tieto údaje.

Nikdy som sa do žiadnej neprihlasovala, mala som len inzerciu v Zlatých stránkach. Napriek tomu cez Google nájdem svoje meno s kompletnou adresou a tlf. číslom v rôznych zoznamoch.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

veronikasad Pozri príspevok
Zuzka, neviem z akej databazy sú tieto údaje.

Nikdy som sa do žiadnej neprihlasovala, mala som len inzerciu v Zlatých stránkach. Napriek tomu cez Google nájdem svoje meno s kompletnou adresou a tlf. číslom v rôznych zoznamoch.
Tiez som vo vsetkych moznych databazach. Tam mi to neprekaza, su to len oficialne udaje. Ale tato sa vola "DLZNIK" A ja som dlznik neni, ani som nikdy nebola

Vyhodi mi zaznam iba v sekcii "socialna siet firiem", ale aj tak sa mi nepaci ze tam som.
Naposledy upravil zk24 : 11.08.11 at 18:30
bez_názvu.jpg  
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

zk24 Pozri príspevok
Urcite to nie je oficialna stranka. Ja len ze kedze to funguje aj ako databaza firiem (aj takych ktore nemaju ziadne dlhy), ale portal sa vola dlznik.zoznam.sk tak to na mna posobi trosku .... no zle.

Proste ked si niekto o mne chce zistit, a hodi ma do tohto vyhladavaca, a vyhodi mu to jednu zhodu, sice len v sekcii "socialna siet" a nie v sekcii "dlh na poistnom", aj tak si mysilm ze je to velmi zle vyzerajuce....
aj ja som sa tam našla......aj ako FO aj ako PO....ale potešili ma vyhlásením, že
Sociálna sieť firiem na doméne dlznik.sk zobrazuje údaje z verejne dostupných zdrojov v obchodnom registri a neobsahuje informácie o finančnej situácii zverejnených firiem a osôb. Údaje obsiahnuté v Sociálnej sieti firiem pochádzajú z iných zdrojov ako údaje v databáze dlžníkov na doméne dlznik.sk.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

zk24 Pozri príspevok
Tiez som vo vsetkych moznych databazach. Tam mi to neprekaza, su to len oficialne udaje. Ale tato sa vola "DLZNIK" A ja som dlznik neni, ani som nikdy nebola
požiadaj o výmaz z databázy
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ked im napisem ze si nezelam byt v ich databaze, su povinni ma vymazat?
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Mila123 Pozri príspevok
aj ja som sa tam našla......aj ako FO aj ako PO....ale potešili ma vyhlásením, že
Sociálna sieť firiem na doméne dlznik.sk zobrazuje údaje z verejne dostupných zdrojov v obchodnom registri a neobsahuje informácie o finančnej situácii zverejnených firiem a osôb. Údaje obsiahnuté v Sociálnej sieti firiem pochádzajú z iných zdrojov ako údaje v databáze dlžníkov na doméne dlznik.sk.
Mna to netesi vobec. Ked dam svoje meno do googla, tak to vyhodi to co je v prvom obrazku - v zadani temy. Staci aby na to niekto pozrel a povie si ze som dlznik a nema zaujem sa mi ani ozvat...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

zk24 Pozri príspevok
Ked im napisem ze si nezelam byt v ich databaze, su povinni ma vymazat?
ej keby som ja to vedela......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

zk24 Pozri príspevok
Ked im napisem ze si nezelam byt v ich databaze, su povinni ma vymazat?
ja si myslím, že áno. ja som mal taký spor s drsr. a poslúchli po upozornení.
0 0
peterknazeje peterknazeje

peterknazeje je offline (nepripojený) peterknazeje

zk24 Pozri príspevok
Ziadali ste o to, aby vas odtial vymazali? Musia mi vyhoviet ked im napisem ze si nezelam zobrazovanie na ich stranke?
- neziadal som o vymaz,
- nemaju povinnost Vam vyhoviet.
Je to automaticky informacny system, ktory cerpa z verejne pristupnych zdrojov (obchodny vestnik, obchodny register sr, zivnostensky register sr, verejne pristupne udaje socialnej poistovne a zdravotnych poistovni).
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

ked si zalozim portal s nazvom. "www.zlodeji.sk" a budem tam zverejnovat udaje firiem, bude to legalne?

ja si neprajem aby moje meno vystupovalo na portali ktory sa vola dlznik.zoznam.sk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať