Zavrieť

Porady

Podnikatelský zámer - účtovnictvo,administrativne služby

Prosim pomožte mi ,hladám podnikatelsky plan na účtovnictvo,poslal by mi niekto vypracovaný zámer ,taký ktorý bol schválený v posledných mesiacoch ? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    chcete podnikat v tejto oblasti a neviete si spracovat podnikatelsky zamer?

    Struktura je takato:

    Náležitosti podnikateľského zámeru,

    určené Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, podľa § 49 ods. 8, zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení neskorších predpisov a vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky
    č. 44/2004 Z.z. v znení neskorších predpisov, ktorou sa vykonáva ustanovenie § 69 ods. 2 uvedeného zákona



    A. Rozsah podnikateľského zámeru je
    minimálne 5 strán

    B. Obsah podnikateľského zámeru

    1. Údaje o žiadateľovi
    Profesijný životopis, údaje o absolvovaní školy, priebeh zamestnaní, schopnosti, zručnosti, absolvovanie kurzov, stáží, prípade ukončenia/prerušenia živnosti je potrebné uviesť dôvod

    2. Charakteristika zámeru
    Predmet podnikateľskej činnosti, opis produktu činnosti, služieb.

    3. Postup realizácie zámeru
    Základná myšlienka podnikateľského plánu a časový realizačný plán.

    4. Miesto realizácie zámeru
    Kde sa bude podnikateľský plán realizovať, priestorové zabezpečenie, údaje o nebytových priestoroch, nájomné vzťahy a pod., technické a organizačné zabezpečenie realizácie zámeru.

    5. Marketingové informácie
    Informácie o trhu v lokalite, odhad rozsahu produkcie podnikateľskej činnosti, reklama, konkurencia, marketingové ciele.

    6. Slabé a silné stránky zámeru

    7. Finančná prognóza
    Celková finančná prognóza projektu a priebeh finančného toku minimálne 2 roky, predpokladané náklady a výnosy, podiel vlastného vkladu na celkovom financovaní, iné zdroje financovania.

    8. Doplňujúce údaje
    Informácie, ktoré zvyšujú dôveryhodnosť zámeru, napr. zmluvy o budúcej zmluve, certifikáty, osvedčenia, pripravené cenníky a pod.

    9. Kalkulácia predpokladaných nákladov
    Predpokladané výdavky súvisiace so samostatnou zárobkovou činnosťou. Uveďte konkrétne predmety, ktoré predpokladáte kúpiť, poplatky za služby, ktoré predpokladáte uhradiť zo získaného príspevku.


    Je vo Vasom zaujme spracovat si to samostatne s nastudovanim prislusnych zakonov. V ramci absolvovania pripravy k ziskaniu prispevku by ste mali mat tieto veci vysvetlene.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    danulienka7 Pozri príspevok
    dakujem pekne,ja viem aka je štruktura,ale nemam čas ....
    Danulienka, to povieš aj budúcemu klientovi, ktorý ťa požiada o spracovanie podn.plánu ?

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    danulienka7 Pozri príspevok
    dakujem pekne,ja viem aka je štruktura,ale nemam čas ....
    Nuž potom sa nedaj na účtovníctv

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Ja myslím, že podľa predchádzaj nádhernej štruktúry to už hádam zvládneš sama rozviesť, keď sa ideš púšťať do tejto profesie.

    danulienka7 je offline (nepripojený) danulienka7

    danulienka7
    jasne,že to zvladnem,väčšiu polovicu už mam za sebou,ale nakolko nemam čas ,lebo mam toho akosi vela,tak som to chcela len kopnut a prispôsobit na seba,tak preto nie že nemam ani potuchy čo idem robit....

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    danulienka7 Pozri príspevok
    jasne,že to zvladnem,väčšiu polovicu už mam za sebou,ale nakolko nemam čas ,lebo mam toho akosi vela,tak som to chcela len kopnut a prispôsobit na seba,tak preto nie že nemam ani potuchy čo idem robit....
    A to ešte nevieš čo ťa čaká, keď sa na učtárinu dáš a budeš mať slušnú klientelu. Potom ešte len nebude času na nič...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Economic Pozri príspevok
    A to ešte nevieš čo ťa čaká, keď sa na učtárinu dáš a budeš mať slušnú klientelu. Potom ešte len nebude času na nič...
    Neboj. S takýmto prístupom to nehrozí.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    veronikasad Pozri príspevok
    Danulienka, to povieš aj budúcemu klientovi, ktorý ťa požiada o spracovanie podn.plánu ?
    klientovi to bude za peniaze, vtedy si na to čas nájde...

    Podnikatelský zámer - účtovnictvo,administrativne služby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.