Zavrieť

Porady

Oznamovacia povinnosť nad 100.000,-Sk v Pohode

Ahojte poraďáci, chcem sa opýtať. Má niekto skúsenosť s oznamovacou povinnosťou v POHODE??? Keď som robila v Oberone, tak som len zaškrtla políčko "oznamovacia povinnosť" v pokladni a utvorilo mi zostavu na oznamovaciu povinnosť se vším všudy, ale v POHODE som to nikde nevidela. Ak niekto niečo vie, nech sa podelí o skúsenosti s týmto drahým a strašne náročným programom. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    Najprv odpoviem na tvoju otazku:

    Otvor si ADRESAR a v tlacovych zostavach mas "Oznamovacia povinnost".

    Potom, myslim si ze Pohoda nie je draha a uz vobec nie narocna, pracujem s nou uz 7 rokov, ale za nic by som nemenila...

    ivab je offline (nepripojený) ivab

    ivab
    Michulka len doplním, že v adresári musíš mať u fyzickej osoby poznačené /zaškrtnuté/, že ide o fyzickú osobu.

    Daška mne sa tento rok stalo to, že v prípade, že som jedným pokladničným blokom uhradila povedzme naraz 2 faktúry tej istej fyzickej osobe v oznamovačke mi sumu dalo 2x, v prípade, že 3 faktúry, tak sa mi to tam objavilo 3x. Potom celkom vyplatená suma vyzerala hrozivo Neviem si s tým rady. Minulý rok mi to pritom urobilo dobre. Nakoniec som si to vytlačila a prepísala vo Worde, tak aby mi to sedelo.

    Machulka je offline (nepripojený) Machulka

    :-) Machulka
    :p ĎAKUJEM:p A ešte podotknem, keď v jednoduchom účtovníctve mám faktúru, ktorá sa mi skladá z viacerých stredísk, tak pri úhrade mi ju nerozúčtuje na viac stredísk. Písala som na servis do Pohody a mi povedali, že pri úhrade to musím robiť ručne, čo sa mi zdá zbytočne dvojitá robota. Ak viete nejaku fintu poraďte prosím. Dík

    Kája. je offline (nepripojený) Kája.

    Kája.
    Prosím poradte. Chcem spraviť oznamovaciu povinnosť a neviem kde mám v adresári zaškrtnúť políčko fyzická osoba. Ďakujem

    korduľa je offline (nepripojený) korduľa

    korduľa
    vedeli by ste mi poradit nejaky rozumny dovod ako neskore zaslanie "bonzaka"´a aka je pokuta?

    Oznamovacia povinnosť nad 100.000,-Sk v Pohode

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.