Zavrieť

Porady

k Mozille Firefox

Dobrý deň prajem!
Chcel by som poprosiť o radu,alebo pomoc.Keď spustím prehliadač Mozillu Firefox,tak procesor ide na 100% a ventilátor naplno.Nezmení sa to ani po dlhšom čase a robí mi to tak už dva dni.V čom môže byť chyba?Stránky načítava normálne.
Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

hučí ako kombajn,keď ho zapnem,tak mu to dlho trvá,kým sa otvorí prvá stránka a potom zamrzne....potom sa rozbehne.....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ak v záručnej - reklamovať (hluk)
koľko je to dlho? 5, 10 minút? kým sa rozbehne
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

už je po záruke
ja som to nemerala,ako dlho to trvá,ale 5 minút nie,zas tak dlho nie.....a dnes mi začalo sekať video,nedá sa na to vôbec pozerať....mi to pripadá,že "nestíha"......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

video z netu? alebo z dvd? ak z netu aké rýchle máš pripojenie na net? testuj tu: http://speedtest.net/
môj test http://www.speedtest.net/result/1702687573.png
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

to zamŕzanie nie je spôsobené pripojením......
hľadám niekoho,komu ten notbuk donesiem a on mi ho pozrie,rady cez net sú mne na figu,ja tomu nerozumiem
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kopretinka Pozri príspevok
to zamŕzanie nie je spôsobené pripojením......
hľadám niekoho,komu ten notbuk donesiem a on mi ho pozrie,rady cez net sú mne na figu,ja tomu nerozumiem
dobre, napíšem svoj názor: keby som ja mal notebook v takom stave, tak by som ho šupol do servisu (hluk) a pri tej príležitosti by som ich požiadal o nastavenie štartu systému. no a kukol by som do zmluvy s poskytovateľom net pripojenia, že čo to mám za pripojenie a ak by bolo pomalé, tak by som vyhľadal poskytovateľa, ktorý by mi za menej peňazí poskytol lepšiu službu
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

srska Pozri príspevok
dobre, napíšem svoj názor: keby som ja mal notebook v takom stave, tak by som ho šupol do servisu (hluk) a pri tej príležitosti by som ich požiadal o nastavenie štartu systému. no a kukol by som do zmluvy s poskytovateľom net pripojenia, že čo to mám za pripojenie a ak by bolo pomalé, tak by som vyhľadal poskytovateľa, ktorý by mi za menej peňazí poskytol lepšiu službu
už som našla servis,dôjde aj domov. Net mám viazaný,takže nemôžem len tak skončiť.Rýchlosť je v poriadku.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Nemyslel som cez internú poštu ako žart ,ale normálnou cestou cez poštu.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som už našiel náhradu za Mozilu.Volá sa OPERA takmer to isté len na rozdiel od mozily to funguje,neblbne nezamrza je zo všetkým kompaktibilné,idú obrázky aj načítania stránok .
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Môj predvolený prehliadač.
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Operu po dlhom čase pomaly opúšťam a prechádzam na Chrome.
Naposledy upravil KoxXxo : 12.01.12 at 18:33
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja zostávam pri hrdzavej
BTW: mám 18 addonov + 26 modulov - preto vravím,že pribrala
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mne sa tiež zdá, že FF posledná verzia mi spomaľuje počítač, nevidím zmenu po novom balíku služieb. Mám mať teraz rýchlosť sťahovania 100Mbit/s, rýchlosť odosielania 1 Mbit/s no pri meraní mi ukazuje sťahovanie od 20 do 59 a odosielanie 2 až 4,2 Mbit/s.
Mám adblock plus aj RIP, ale aj tak sa mi najnovšia verzie FF nepáči.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvaka: tá rýchlosť je garantovaná od poskytovateľa pripojenia k tebe! Inak rýchlosť internetu je taká vysoká, akú má najpomalší prvok (bod) cesty. Darmo ty budeš mať 100/1 Mbps, keď niektorý bod po "ceste" bude mať len napr. 256kbps = rýchlosť bude celkovo 256 kbps. Alebo inak: v kolóne budú vozidlá, ktoré dokážu ísť aj 200 km/h, ale jedno len 130 km/h a musia všetky ísť spolu. Ako rýchlo pôjdu? No predsa len 130 km/h.
1 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

garantovana nieje ani nahodou
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

+ agregácia
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale to vysvetlenie s autami - to by mala pochopiť (ten princíp)
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Neboj, chápem, aj keď som blondína s modrými očami.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ďakujem, ale mne nejde ani tak o rýchlosť, ktorú som namerala, ale o celkovo dlhšie načítanie stránky na porade, napr. pred tou poslednou verziou FF to išlo raketovou rýchlosťou.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Neboj, chápem, aj keď som blondína s modrými očami.
Týýý brďo - FAKT????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať